Martusia

84-120 Władysławowo, ul. Gdańska 3, woj. Pomorskie

www.martusia.letnik.pl

www.martusia.info

(58) 674 19 xx

662 336 1xx

ceny od 30

od do

Martusia Władysławowo

Dom kolonijno-wczasowy

Zaprasza gości indywidualnych oraz dzieci i młodzież na kolonie i zielone szkoły do naszego Domu Wypoczynkowego MARTUSIA

Władysławowo miasto położone u nasady Półwyspu Helskiego, charakteryzuje się leczniczymi wpływami klimatu morskiego czystą wodą. Przesączonym jodem powietrzem, a także rozległą plażę o długości 23 km. Z 12 strzeżonymi kąpieliskami.
W okresie letnim Władysławowo oferuje wiele atrakcji między innymi:
Wesołe miasteczko, rejsy po Bałtyku, wieżę widokową z której można podziwiać przepiękną panoramę miasta oraz półwyspu helskiego, zjeżdżalnie wodną na plaży, dwa baseny kryte, kino letnie oraz nadmorski park krajobrazowy.

Obiekt przygotowany jest na wypoczynek dzieci i młodzieży, posiadamy wszelkie kwalifikacje wymagane przez wydział oświaty, straż pożarną i sanepid. Dysponujemy miejscami noclegowymi dla ok. 50 osób w pokojach 2,3,4,5-osobowych wyposażonych w tv i pełnym węzłem sanitarnym, posiadające balkony z widokiem na morze i zatokę pucką.
Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny i trzy świetlice: pierwsza wyposażona w stół do tenisa, bilard, piłkarzyki, cymbergaj i konsole PlayStation, druga świetlica posiada DVD, wieżę CD, rzutnik i jest połączona z salą dyskotekowo - lustrzaną posiadającą sprzęt audiowizualny oraz dostęp do internetu. Pomagamy przy organizacji dyskotek, imprez karaoke i `wieczorków kaszubskich`.


Teren obiektu jest ogrodzony, wyposażony w boisko rekreacyjne do koszykówki, siatkówki oraz gry w unihokeja. Dysponujemy piłkami, sprzętem to gier takich jak np. babington , unihokej , ringo , rzutki . Na terenie obiektu znajdują się ławki, stoły ogrodowe, huśtawki, oraz trampolina.


Dla naszych gości organizujemy ogniska, grill i opowieści naszą gwarą. Oferujemy pomoc w organizacji wycieczek do:Trójmiasta, Helu, Jastrzębiej Góry oraz okolic Władysławowa.

Dom Martusia
-to fachowa obsługa oraz zadowolenie naszych gości...


Serdecznie zapraszamy grupy ze zrzeszeń Emerytów i Rencistów, posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu atrakcji i zabaw dla gości

W celu rezerwacji miejsc noclegowych i zapytań bardzo proszę o kontakt telefoniczny.
662-336-116 lub 058-674-19-83

email: dwmartusia(at)gmail.com

Zdjęcia

Pokój
Ognisko
Martusia Władysławowo
\
Martusia Władysławowo
Martusia Władysławowo

standard, udogodnienia noclegów

oferujemy: pokoje 1,2,3,4,5 os łazi

zakres cen

Obiekt dysponuje 60 miejscami noclegowymi
w cenach od 30 zł. do 40 zł. za osobę bez wyżywienia

odległości

morze:1500 m.PKS:50 m.PKP:500 m.bar, stołówka:30 m.bankomat:100 m.

zapraszamy od maja do września do naszego obiektu położonego nad morzem

ostanie zmiany w ofercie: 16-05-2016,