Ogłoszenia

Najnowsze ogłoszenia:

Praca sezonowa w sklepie dla ekspedientk

Szukamy ekspedientek do pracy w sklepie na okres lipiec i sierpień (bądź czerwiec - wrzesień). Wynagrodzenie godzinowe + premia. Mile widziane osoby uczące się. Praca zmianowa (do południa lub popołudniu) lub z przerwą w ciągu dnia. Możemy zapewnić nocleg.

2022-05-28 09:17

Praca gastronomia sezon 2022 - Władysław

Poszukuję osób do pracy na stanowisku gofry, naleśniki, zapiekanki, obsługa kasy fiskalnej. Praca w okresie od 15 czerwca do końca sierpnia (15 września). Zapewniam zakwaterowanie oraz wyżywienie. Praca w młodym zespole. Mile widziane doświadczenie oraz posiadanie książeczki sanepid. Proszę o wysyłanie CV na adres mailowy rekrut.wladek@wp.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 789382839.

2022-05-24 14:12

Praca sezonowa w Jastrzębiej Górze

Zatrudnię panią do sprzątania pokoi i przyjmowania gości zapewniam nocleg i miłą atmosferę.

2022-05-23 18:31

Kelnerka/Kierowca Praca Całoroczna

Zatrudnimy kelnerki/kelnerów z prawem jazdy. Praca w całorocznej pizzerii w Łebie Osoby zainteresowane prosimy o telefon i podanie dyspozycyjności

2022-05-23 10:21

Zentel Albendazol przywry tasiemce motyl

Zentel Albendazol przywry tasiemce motylice glisty sprzedam Mam do odstąpienia tabletki Zentel Albendazole 400mg po 10zł/tabletka, kazda tabletka w oddzielnym listku. Ważność 12.2023. Wysyłka pocztowa 10zł. Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania. Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie. Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com

2022-05-23 10:08

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

Pokoje Salem

Kwatera prywatna we Władysławowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.