szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Strona 214 z 216 Poprzednia  1 ...  212  213  [214]  215  216  Następna

3134 klik

5 odp

Hotel ,,ARA"

Jest super polecam wszystkim dobre jedzenie, obsługa też, super imprezy, a że głośno to nic ważne że...

Super , fajne imprezy :) tylko troszke głośno :)....

Dzięki za opinię!!!!!!!!!!!.

Cześć, hotelik godny polecenia, jedzonko super, obsługa trochę gorzej - o wszystko trzeba się...

Kto był w hotelu ,,ARA"??? Proszę o pozostawienie komentarza jak wam się podobał.Chciałbym tam...

Contry bar jest najleprzy najleprza knajpa na pólwyspie ma swój klimat i jest tania a dancingi...

Polecam- czrny kon,cooler,jasny brzeg.

polecam karczmę....

W lipcu będę nad morzem razem z kolaeżanką. Co polecacie we...

Poszukuję pilnie informacji o Anabelli we Władysławowie. Czy warto tam...

Gdzie w Chlapowie mozna ciekawie spedzic Sylwestra? Czy są klopoty z noclegami w okresie swiat i...

jak na dziesiejsze południe wez tylko podkoszulek, piękne słońce od tygodnia. Super pogoda na zdjęcia...

Przedwczoraj wróciłem z chłapowa i wybrałem się na rozewie. Wg tego co widziałem to tam wcale nie...

Hey! jaka pogoda we chłapowie?? bardzo zimno?? bo nie wiem czy mam kurtkę zimową brać ;)....

3328 klik

6 odp

Chłapowo

zgadzam się z moimi poprzednikami !!! Chłapowo jest piękną miejscowością, ceny przystępne a i rozrywka...

ja osobiście we chłopowie byłam 3 razy i trzeba szukać nieco droszszych domkówa a nie takiej...

Faktycznie pan Mareczek jakis taki do niczego. Jezeli uwazasz ze potrzebujesz wygody to wybierz sie do...

Jeśli dobrze rozumiałem temu Panu odpowiadałoby, gdyby malownicze wzniesienia wąwozu Chłapowskiego...

Niektórzy to mają dziecinne podejście do sprawy. Jeżeli cukierek nie smakuje to cały świat jest...

3017 klik

1 odp

Polecam DW Klif

Polecam DW Klif na ul. Łąkowej trochę daleko od morza, ale właściciele są super i warunki...

Pani jagodziu :-))). Odzywka godna kiercelaka. :-)) dzieki !! skreslam chlapowo z listy....

Co sie dziwisz? Widocznie ludzie nacieli sie na wczasowiczow wczesniej i teraz dmuchaja na zimne....

> Odradzam wszystkim pensjonat na ul. Maszonerii 2 w Chłapowie. Właścicieli obchodzi tylko kasa. Są...

Odradzam wszystkim pensjonat na ul. Maszonerii 2 w Chłapowie. Właścicieli obchodzi tylko kasa. Są bardzo...

2916 klik

3 odp

Poszukuję pokoju

Zapraszam do ary w jastrzębiej górze - www. Arahotel. Pl....

władek słynie praktycznie z samych dyskotek i pubówlecz klubów tam nie ma a te dyski są na...

Szukam pokoju z łazienką dla 3 osób od.11.08.03 lub później...

3056 klik

9 odp

Imprezy!!!

Contry bar jest najleprzy najleprza knajpa na pólwyspie ma swój klimat i jest tania a dancingi...

Pewnie, że są fajne imprezy. W jastrzębiej najlepsza, dla mnie, dyskoteka jest w hotelu astor. Muzyka o....

Jest tu tak szajsko że nawet trup by umarł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! budynki są obskurne a żarcie...

Jest tu do kitu! nie podoba mi się tu wcale!.

Fajne są czy nie?.

Strona 214 z 216 Poprzednia  1 ...  212  213  [214]  215  216  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 8; czwartek, 28 marzec 2024r. 16:30:23; wygenerowano w: 26.3 ms