szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 3 z 22 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  ... 22  Następna

Pensjonat Krina ? Czy warto wybrać ? Odradzam kategorycznie, inny byle nie tam. Byłem z rodzinką mieszkałem, Odradzam. Nie odzywaj się, nie oddychaj, płać i siedź cicho. Żenada.

Borat

13:29:41 10-01-2013 ip:185.4.213.66

Byłem z rodzinką i znajomymi w Pensjonacie Karina i powiem tak.Odradzam każdemu,szkoda pieniędzy na ten pensjonat.Właściciel chyba z Milicji w PRL-u wścibski wymądrzający się. Placu zabaw dla dzieci nie ma,jakaś chuśtawka ze starego przedszkola z drutu. Ma być cicho,najlepiej gdyby lokatorami byli starsi emeryci,modlitwa i spać.Internet zablokowany przez właściciela itp. Tragedia!

Rafał

13:21:54 10-01-2013 ip:185.4.213.66

właśnie wróciliśmy z 10 dniowego pobytu w pensjonacie albatros na ul. albatrosa 17 w chłapowie. super miejsce, gdzie zarówno my jak i nasze dzieci mogły odpocząć, a i pogoda dopisała. w pokojach czyściutko, niczego nie brakowało: łazienka z ciepłą wodą 24/7, wygodne łóżka, lodówka, czajnik etc., a w wolnej chwili bezprzewodowy internet. w przypadku niepogody wspaniała baza wypadowa na hel, do trójmiasta oraz oczywiście do gniewina (gdzie stacjonowali mistrzowie euro 2012), jezioro żarnowieckie, kaszubskie oko. duża działka z zadbanym trawnikiem i placem zabaw, bezpłatny parking. dziękujemy za miły pobyt, wrócimy być może jeszcze w tym roku, a za rok na pewno. z czystym sumieniem polecamy tym, którzy jeszcze tu nie byli.

Natalia, Warszawa

21:37:53 05-07-2012 ip:77.254.33.240

Był ktoś w D. W. Amber w Chłapowie ? Jakie jest najbliższe zejście na plaże ? Jaka jest tam plaża ? Czy jest tam dużo kamieni ?

Wczasowiczka

12:09:40 04-07-2012 ip:178.183.246.236

witam.w tym roku byłam w Chłapowie ze znajomymi i znależliśmy nowo otwartą kawiarnię Jazz Cafe .miła obsługa ,super drinki ,pyszna szarlotka po prostu super polecam jedyne takie miejsce w Chłapowie

anka z Warszawy

10:42:30 06-10-2009 ip:83.25.234.236

witam polecam chlapowo super położona miejscowość wśród zieleni plaże szerokie piękne i klifowe. kwatery na ulicy dolnej u państwa styn super gospodarze mili atmosfera domowa pokoje czyste i na poziomie. byliśmy tam z dziciątkiem na tydzień i wszyscy jesteśmy zadowoleni - a w przyszlym roku tam wracamy.

Wczasowicze z gór

21:31:05 04-10-2009 ip:94.40.116.131

Bardzo polecam kwaterę Państwa Lidii i Brunona Potrykus na ul. Maszoperii 9 . Miła i domowa atmosfera. Przemili gospodarze. Można bezpiecznie parkować na terenie posesji. Dla gości jest udostępniona osobna kuchnia wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty . Super odpoczynek. Polecam wszystkim

Anna z Warszawy

13:58:21 03-10-2009 ip:213.158.199.212

bardzo polecamy kwatery u pani Basi w Chłapowie :Willa Nadmorska:

Tomek - Pionki

20:47:30 29-09-2009 ip:83.17.43.150

Popieram Wczasowiczkę ja równiez w przyszłym roku wracam do chłapowa juz 5 raz a moje dziecko jeździ tam od 1 roku i jakoś nie widze w tym przeszkód żeby tam być z dzieckiem co roku ma jakieś inne wyzwanie (oczywiście mój syn) a schody to dla małego była najlepsza frajda, natomiast wawóz równiez jest świetny gdyż dziecko biegało sobie swobodnie i wiedziałam iż nic mu sie nie stanie nie wpadnie pod auto np. Masz racje Chłapowo ma swoje uroki jeżdźę na zmiene raz czerwiec wszystko pięknie kwitnie, a raz wrzesień również super, pełen odpoczynek. A jeśli zamierzam plażować dłużej to brałam wózek i poszło sie na zejście nr 12 (plaża szeroka i można swobodnie zejść wózkiem) Ja osobiście Polecam Chłapowo:)

aniam_82

21:52:31 24-09-2009 ip:91.150.139.9

a ja wręcz przeciwnie, wracam do Chłapowa od 4 lat. Moje dziecko ma w tej chwili lat 8 i świetnie się bawi. To od nas rodziców zależy czy dziecko będzie mialo co do roboty- nie oczekujmy że w każdej okolicy bedą miejsca gdzie podrzucimy dziecko a sami siądziemy z kawką. Chłapowo swój urok ma, tylko trzeba umiec go odnależć. Zejście wąwozem to nie tylko bloto i kamienie, ścieżek nie widziałaś? Moje dziecko mając juz 4 lata schodzilo i ścieżką i schodami i nie robiło z tego problemu, dla mnie to nie kłopot zeby idac na plażę pokazać dziecku roślinność opowiedzieć o przyrodzie, a na plaży pobudować zamki z piasku. Wypoczynek to nie leżenie plackiem na plaży. Wybaczcie ale chyba wiekszość z nas inaczej pojmuje hasło "urlop"

wczasowiczka

11:23:02 23-09-2009 ip:149.156.233.134

Strona 3 z 22 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  ... 22  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 2; piątek, 26 kwiecień 2024r. 00:40:41; wygenerowano w: 18.2 ms