szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


663 klik

2 odp

Wakacje z dzieciek
 

Ja byłam w Radawie ale pare lat temu, ogólnie miesjcowość fajna i dla starszych i dla młodszych. A nie myślałaś może nad wyjazdem zagranicznym? Wcale nie są o wiele droższe od naszego polskiego morza a pogoda i wypoczynek masz gwarantowaną! Nic tylko słoneczko i cieplutka woda! Ja polecam jak coś konsorcjum.pl byłam z nimi i nad Morzem Śródziemnym i Martwym, no i było super! Wszytko fajnie zorganizowali, ubezpieczenie mieliśmy załatwione, loty bezpośrednie, no bajka!

Iga

14:16:48 24-05-2018 ip:91.223.167.177

Planujemy się wybrać z mężem i dziećmi do hotelu bacówka Radawa spa, może ktoś był i poleca? opinię widzę ma dobre i wszędzie informacja że hotel jest nastawiony na dzieci :)

Kasiaa

14:00:05 09-05-2018 ip:31.128.14.176

 

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.