szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Nie polecam Dom Gościnny nad jeziorem Białym w Jedrzejkach k.Kalinowem prowadzony przez panią Urszulę. Dom jest zapluskwiony . Niestety właścicielka nie poczuwa się do odpowiedzialności i twierdzi że to wymysł gości....do tego notorycznie wyrzuca korki . Do skrzynki mają dostęp tylko właściciele,więc przez nasz cały pobyt praktycznie nie było prądu...nie tego się spodziewaliśmy za kwotę ok 2000 za dwie noce...z konsekwencjami pogryzienia prZez pluskwy borykamy się prawie miesiąc od wyjazdu :(

Małgorzata

21:44:37 01-09-2023 ip:5.173.166.54

Domki Nadmorska 27A Jezierzany Przez brak kultury wlascicieli i wulgarnych slow typu w.........j za brame w moja strone musialem skrocic urlop o jeden dzien. Powód bardzo blachy: podobno brudny stol, resztki rozsypanego węgla - ktory byl na grillu. Starszy Pan właściciel nie wie co to znaczy kultura. Z calego serca nie polecam.

Kaszub

19:13:18 23-07-2023 ip:188.146.127.18

Domki Nadmorska 27A Jezierzany-rzez cały pobyt czułam się jak intruz. Wulgaryzmy oraz insynuacje zarządzających doprowadziły do skrócenia pobytu. Moja rodzina jeszcze nigdy i nigdzie nie została tak potraktowana. Zdecydowanie nie polecam.

Aga

19:08:49 23-07-2023 ip:188.146.127.18

Przestrzegam przed wynajmem kwater w Willi Cicha w Karwi. Mimo, że dom z zewnątrz czysty i zadbany to już same pokoje pozostawiają wiele do życzenia. Na łóżkach w roli materaca gąbka co po dwóch dniach spania skutkuje bólem kręgosłupa. W łazienkach trudno się obrócić, a ogólnie dostępna kuchnia, która jest w opisie domu to w rzeczywistości wnęka, a ma służyć na 7 czy 8 rodzin. Właścicielka dość miła, ale już pan właściciel traktuje gości jak zło konieczne. Zapłacić i wynocha to jego dewiza. Bezprzerwy zwraca uwagę gościom do tego stopnia że czuliśmy się wciąż obserwowani. Widać że prowadzenie domu do wynajmu to nie jego bajka. Podrużujemy po Polsce od wielu lat. Nigdy nie trafiłam tak źle jak w tym roku.

Anna

16:19:13 18-07-2023 ip:178.235.189.157

Pensjonat Józefka na Mazurach wynajem pokoi. Obok są prywatne nieruchomości. Sąsiedzi proszą o zachowanie spokoju szczególnie po 22i zwracają uwagę na wulgarny język.

Aneta

15:21:35 21-08-2022 ip:46.205.145.200

Nie polecam kwatery w darlowku zachodnim, nie wiem jak w pokojach ale w domkach koszmar, domki są nie szczelne w nocy laza wielkie czarne pająki, w dzień jest pełno os jest ich ogrom, domki śmierdzą stechlizna ciuchy jedzenie wszystko czuć, cena bardzo wysoka za takie warunki, masakra i Pani właścicielka nie daje paragonu, ja czekam na zwrot pieniędzy

Emil,magnuszew

11:53:27 24-07-2020 ip:5.173.147.210

nie polecam pokoi gościnnych marzanna w szklarskiej porębie. w opisie pokoju na stronie internetowej jest iż łazienka znajduje się w pokoju. po dojeździe na miejsce okazało się że łazienka owszem jest ale nie w pokoju lecz do pokoju (trzeba było przejść przez wspólny korytarz około 5 metrów aby dostać się do łazienki). ponadto łazienka jest cały czas otwarta (ogólnodostępna) co oznacza że każdy może tam wejść i z niej korzystać. według mnie jeżeli państwo twierdzą że łazienka należy wyłącznie do pokoju nr 3 to powinna być zamykana na klucz, który powinien znajdować się w pokoju. dodatkowym minusem jest to iż w pokoju znajdowały się drugie drzwi ( zamknięte ) za którymi był kolejny pokój w którym przebywali inny pensjonariusze, co powodowało dyskomfort wypoczynku (słychać było całe rozmowy z sąsiedniego pokoju. nasz wypad na odpoczynek do szklarskiej poręby okazał się totalną porażką.

Natalia

11:32:45 17-02-2020 ip:46.149.152.102

nie polecam dw amber w chłapowie ul. jarowa 15. w pokojach nie było posprzątane - kurz na półkach (nawet w szafie), łazienka brudna, cuchnąca chlorem (teraz na rynku są środki dezynfekujące z zapachem). pościel najniższej jakości - 100 % sztuczna, brak szafki nocnej czy jakiejś półki wiszącej. pokoje (2) zarezerwowałam dużo wcześniej z zastrzeżeniem, że mają być na tym samym piętrze niedaleko siebie, bo w jednym będą same dzieci, co właściciel zaakceptował, a po przyjeździe okazało się, że są na różnych piętrach. właścicielka natomiast aroganckim tonem powiedziała, że "tak wyszło", nie chciała mi pozwolić obejrzeć pokoi zanim za nie w całości nie zapłacę, mówiąc bezczelnie "kobito, a ile ja mam lat, żebym po piętrach chodziła". pierwszy też raz zdarzyło mi się, żeby obsługa sprzątając pokoje włączała na "full" muzykę robiąc przy tym w budynku okropny hałas. generalnie kwatera dla osób mających bardzo małe wymagania. za te pieniądze to w chłapowie polecam maragę, gdzie byłam 2 lata temu - czysto, schludnie, nowocześnie i miła właścicielka ( z którą nie jestem jakoś związana!). dodam jedynie, że na urlop jeżdżę 2 razy w roku, więc wiem czego oczekiwać po kwaterze.

Joanna

08:42:18 23-08-2013 ip:95.160.96.225

zarezerwowałam pokój w \"pokojach gościnnych z łazienkami marianna\" dębki jakie było moje rozczarowanie i niesmak gdy po przyjeździe z dwojgiem dzieci (7 lat i 1,10 miesi) dowiedziałam się, że właścicielka pokój wynajęła innym osobom. przestrzegam innych przed nieuczciwymi osobami, które psują wizerunek naprawdę ładnej nadmorskiej miejscowości.

krystyna

14:59:23 22-08-2013 ip:31.183.50.111

Pewnie nic. Tyle że warto ostrzec ludzi tak na przyszlosc ;)

Karolina

10:18:31 22-08-2013 ip:87.205.37.148

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 56; piątek, 29 marzec 2024r. 15:46:31; wygenerowano w: 8.7 ms