szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Pensjonat Józefka na Mazurach wynajem pokoi. Obok są prywatne nieruchomości. Sąsiedzi proszą o zachowanie spokoju szczególnie po 22i zwracają uwagę na wulgarny język.

Aneta

15:21:35 21-08-2022 ip:46.205.145.200

Nie polecam kwatery w darlowku zachodnim, nie wiem jak w pokojach ale w domkach koszmar, domki są nie szczelne w nocy laza wielkie czarne pająki, w dzień jest pełno os jest ich ogrom, domki śmierdzą stechlizna ciuchy jedzenie wszystko czuć, cena bardzo wysoka za takie warunki, masakra i Pani właścicielka nie daje paragonu, ja czekam na zwrot pieniędzy

Emil,magnuszew

11:53:27 24-07-2020 ip:5.173.147.210

nie polecam pokoi gościnnych marzanna w szklarskiej porębie. w opisie pokoju na stronie internetowej jest iż łazienka znajduje się w pokoju. po dojeździe na miejsce okazało się że łazienka owszem jest ale nie w pokoju lecz do pokoju (trzeba było przejść przez wspólny korytarz około 5 metrów aby dostać się do łazienki). ponadto łazienka jest cały czas otwarta (ogólnodostępna) co oznacza że każdy może tam wejść i z niej korzystać. według mnie jeżeli państwo twierdzą że łazienka należy wyłącznie do pokoju nr 3 to powinna być zamykana na klucz, który powinien znajdować się w pokoju. dodatkowym minusem jest to iż w pokoju znajdowały się drugie drzwi ( zamknięte ) za którymi był kolejny pokój w którym przebywali inny pensjonariusze, co powodowało dyskomfort wypoczynku (słychać było całe rozmowy z sąsiedniego pokoju. nasz wypad na odpoczynek do szklarskiej poręby okazał się totalną porażką.

Natalia

11:32:45 17-02-2020 ip:46.149.152.102

nie polecam dw amber w chłapowie ul. jarowa 15. w pokojach nie było posprzątane - kurz na półkach (nawet w szafie), łazienka brudna, cuchnąca chlorem (teraz na rynku są środki dezynfekujące z zapachem). pościel najniższej jakości - 100 % sztuczna, brak szafki nocnej czy jakiejś półki wiszącej. pokoje (2) zarezerwowałam dużo wcześniej z zastrzeżeniem, że mają być na tym samym piętrze niedaleko siebie, bo w jednym będą same dzieci, co właściciel zaakceptował, a po przyjeździe okazało się, że są na różnych piętrach. właścicielka natomiast aroganckim tonem powiedziała, że "tak wyszło", nie chciała mi pozwolić obejrzeć pokoi zanim za nie w całości nie zapłacę, mówiąc bezczelnie "kobito, a ile ja mam lat, żebym po piętrach chodziła". pierwszy też raz zdarzyło mi się, żeby obsługa sprzątając pokoje włączała na "full" muzykę robiąc przy tym w budynku okropny hałas. generalnie kwatera dla osób mających bardzo małe wymagania. za te pieniądze to w chłapowie polecam maragę, gdzie byłam 2 lata temu - czysto, schludnie, nowocześnie i miła właścicielka ( z którą nie jestem jakoś związana!). dodam jedynie, że na urlop jeżdżę 2 razy w roku, więc wiem czego oczekiwać po kwaterze.

Joanna

08:42:18 23-08-2013 ip:95.160.96.225

zarezerwowałam pokój w \"pokojach gościnnych z łazienkami marianna\" dębki jakie było moje rozczarowanie i niesmak gdy po przyjeździe z dwojgiem dzieci (7 lat i 1,10 miesi) dowiedziałam się, że właścicielka pokój wynajęła innym osobom. przestrzegam innych przed nieuczciwymi osobami, które psują wizerunek naprawdę ładnej nadmorskiej miejscowości.

krystyna

14:59:23 22-08-2013 ip:31.183.50.111

Pewnie nic. Tyle że warto ostrzec ludzi tak na przyszlosc ;)

Karolina

10:18:31 22-08-2013 ip:87.205.37.148

Tak i co mi zrobisz?

~admin

17:43:45 21-08-2013 ip:83.11.188.24

Witam, Dlaczego na stronie nie można dodać negatywnej opinii ? W tym roku spędzałam wakacje w kwaterze "magdaleny Siwej" i kiedy chce dodać komentarz moderatorzy najwyraźniej nie zatwierdzają go :/ Czy zatwierdzane są tylko pozytywne komentarze ?

Karolina

10:34:44 21-08-2013 ip:178.36.246.243

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

Pokoje Salem

Kwatera prywatna we Władysławowie

o.w. Paleo

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2022   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 3; poniedziałek, 05 grudzień 2022r. 11:51:22; wygenerowano w: 13.7 ms