szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Jesteßmy tu trzeci raz i właśnie dlatego że jest tu cicho i spokojnie(co jakiemuś malkontentowi przeszkadzało)wybieramy to miejsce.Właściciele dbają o spokój i komfort gości...do morza blisko,grill na miejscu,domki czyste i zadbane.

Adrian i Beata

14:53:17 09-08-2017 ip:188.146.99.176

Ja nie rozumiem tych co mówią, że zakaz chodzenia po trawie, grania w piłkę itp. Jeździmy tam co roku, i co roku trafiamy na rodziny z dziećmi. I nigdy nie słyszałam, żeby ktoś komus coś zabronił. Miejsce na grilla jest i można korzystać. Jak my. Nigdy nie miał nikt do nas pretensji o cokolwiek, i powtarzam, że te rodziny z którymi miałam kontakt, też nie narzekały.

Anna, Opole

17:02:37 04-07-2017 ip:88.199.18.92

Zosia ma rację, tylko dodam tyle że jak jest sucho to występuje problem tumanu kurzu pochodzący z drogi obok ,bo droga jest uczęszczana przez samochody dosyć często , a jest zrobiona z jakiegoś szutru. Słowem ciepło źle ,pada jeszcze gorzej ,i jak tu dojść na plażę ,pojedziecie zobaczycie.

Mama z brudaskami.

11:20:04 23-03-2017 ip:178.37.212.40

Super miejsce ,jednak jeśli przyjedziemy z dziećmi to jest porażka, dzieci najlepiej jak siedzą w domku i nie biegają po trawce , bo mogą zadeptać ,całkowity zakaz kopania piłki na terenie bo tam rośnie trawka .A jak pada to spacery po ośrodku tylko w kaloszach .Ośrodek dla emerytów bez wnuków , bo dzieci biegają i depczą trawkę ...

Zawiedziony z synami.

11:49:58 21-03-2017 ip:178.37.212.40

Z podziękwaniami, za cudne przyjęcie, rekmendujemy Domki Andi, szczególnie dla grup przyjaciół z rodzinami, ludzi ceniących sobie przyjazną, kameralną atmosferę. Klimat miejsca, tworzą ludzie. Pozdrawiamy Wyjątkowych Gospodarzy oraz całą ekipę z drugiej połowy lipca 2015, Ania,Artur & dzieciaki z Chrzanowa. :)

ania, artur (chrzanów)

22:30:34 29-07-2015 ip:94.251.142.14

ja, niestety, nie mogę powiedzieć dobrego słowa. jak się jest emerytem - to możesz jechać. z dziećmi - nie polecam. w piłkę - nie grać, znajomi byli w innym ośrodku - zakaz odwiedzania. jak na kolonii...grill postawiony, obok wiata do siedzenia, ale jakoś nikt nie korzystał. cichutko w swoich pokojach. jeżeli właściciele chcą mieć emerytów to niech po prostu napiszą jaki klient jest mile widziany. co roku jeżdze nad morze i nigdy nie było takich problemów.

Łukasz z Poznania

19:31:46 12-07-2015 ip:79.173.42.140

byłam tam z moim partnerem rok temu na 3 dni w tym roku jedziemy na 9. to miejsce jest idealne nawet dla młodych ludzi, którzy poszukują zamiast miastowego huku i zabaw, spokoju i ciszy. jeśli ktoś chce pojechać na imprezę, niedaleko jest mielno a 40 km dalej jest kołobrzeg. my jesteśmy bardzo zadowoleni, nawet miejsce na plaży zawsze się znajdzie

Anna, wrocław

15:50:56 28-05-2015 ip:109.207.61.156

zgadzam się z opinią Zosi w 100%,nic dodać nic ująć

Edyta

11:00:45 05-07-2013 ip:78.10.87.74

Popieram Zosie, Gąski to totalne nieporozumienie bo ani toto dzikie i naturalne ani nowoczesne, ot taka polska wioska nad morzem gdzie pobudowano odrażające budy bez składu i ładu gdzie popadnie. Wybaczcie, ale taka jest prawda.

Bambaryła Poznań

14:13:47 29-03-2013 ip:145.237.80.246

Wczasy w Gąskac spędzamy od 10 lat wtym samym miejscu, u pani Beaty,jest to ciha i spokojna okolica,a jeżeli ktoś przyjechał się wyszumieć i posiedzieć w tłumie to niech jedzie do Mielna,Zawsze wakacje spendzone w Gąskach wspominamy miło tzn.ja moja Gosia i dzieci.

zadowolony wczasowicz

18:28:53 26-01-2013 ip:159.205.127.134

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 10; czwartek, 28 marzec 2024r. 19:01:15; wygenerowano w: 28.2 ms