szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 5  [1]  2  3  4  ... 5  Następna

Bylismy z dziecmi w Bryzie Morskiej w Jaroslawcu w zeszle wakacje i naprawde goraco polecamy.Rewelacyjna lokalizacja,przy samym zejsciu na plaze Dubaj.Domek mielismy super,czysty,w pelni wyposazony.Miejsce na auto.Chodzilismy na pyszne obiadki na stolowke.Atmosfera super,wszyscy usmiechnieci i pomocni.W nastepne wakacje wracamy tam ponownie.

Angelika

10:51:32 12-01-2023 ip:83.3.129.100

byłam tu w okresie 16-20 czerwca 2018. wynajęliśmy w 4 osoby domek w bali. domek bardzo czysty, zadbany, dobrze wyposażony w naczynia i sprzęt kuchenny. w łazience błysk, pościel śnieżnobiała pachnąca, bardzo wygodne łóżka. wkoło domku piękna zieleń, teren ośrodka pielęgnowany bardzo pieczołowicie. obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. jakbym miała wybierać to na pewno skorzystałabym powtórnie z tej oferty. poza tym ośrodek ma świetne położenie, 50 metrów do zejścia na sztuczną plażę - super miejsce, pięknie i nietypowo jak na polskie plaże.

Ania S.

19:48:51 04-07-2018 ip:193.239.125.193

Ośrodek fajny i domki super ale co z tego jak obok niego jest do du...plaża!!!!! Brak możliwosci wejscia na nia bo ochrania ja mur i kamienie! Trzeba isc w strone latarni a to juz nie jest 100m

Tomasz Bielsko-Biała

08:44:53 24-01-2018 ip:188.146.107.86

Wraz z małżonką , uczestniczyłem w turnusie dla emerytów w tym ośrodku i muszę przyznać , iż byliśmy zachwycenihwyceni dobrym jedzeniem warunkami i miłą obsługą . Polecamy ! Ryszard .

Ryszard

22:20:16 06-01-2018 ip:85.28.130.172

Spędziłam wraz z mężem i dziećmi (lat 5 i 8) cudowny urlop. Bryza Morska spełniła wszystkie nasze oczekiwania, domki czyste, jedzenie przepyszne. Ośrodek bezpieczny dla dzieci, wiele miejsca do zabaw m. in. plac do gry w pilke,bawialnia czy place zabaw. Osrodek polecam, szczegolnie dla rodzin z dziecmi :)

Dominika, Częstochowa

22:47:36 11-09-2017 ip:85.28.130.172

Wraz z mężem i dziećmi mieliśmy okazję , być na tygodniowym w wypoczynku w Bryzie , ośrodek w pełni godny polecenia ! Komfortowe domki , dużo atrakcji dla dzieciaków , smaczne jedzenie oraz blisko do morza . Polecam !

Angelika

12:32:29 07-11-2016 ip:31.42.0.154

My chodziliśmy do Bryzy na obiady - super jedzenie!

Iza

02:20:04 08-09-2016 ip:94.254.163.203

Byliśmy w sierpniu. Ośrodek OK. Czystość w domku 1-6 na 5-. Domek przy domku ale bardzo dużo zieleni. Wnerwiające były tylko drące się dzieciaki będące na dworze po 22.00

Bogda

21:43:18 04-09-2016 ip:94.40.45.68

Właśnie wróciłam z kilkudniowego urlopu w Bryzie Morskiej - mogę wyrazić same superlatywy o tym ośrodku : -ośrodek położony w cichej okolicy, -odległość od plaży dosłownie 100 metrów, -pyszne i zdrowe jedzenie, -rozrywka dla dzieci (place zabaw+bawialnie) -domki bardzo przestronne, utrzymane w czystości, między domkami (jak i na całym terenie ośrodka) dużo zieleni, dość spore tarasy przy każdym domku, więc jest i miejsce na wieczorne grillowanie, -co ważne domki położone są od siebie w takiej odległości, aby wczasowicze mieli swoją prywatność, -właściciele i obsługa na 5+ ! -bardzo miła atmosfera, -w razie jakichkolwiek problemów pracownicy służą swoją pomocą. Ogólnie ośrodek oceniam 1010 ! Myślę również, że nie ma lepszego miejsca dla rodzin z dziećmi, a i dla młodzieży znajdzie się równie dużo atrakcji niedaleko ośrodka ;) Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do spędzenia urlopu właśnie w tym miejscu !

K.M

17:13:01 24-06-2016 ip:176.101.128.6

W sierpniu 2016 spedzimy poraz trzeci urlop w Bryza Morska i okolo 900 km nie jest nam za duzo zeby dojechac z Niemiec do Jaroslawca. Osrodek bardzo zadbany, domki z bali komfortowe kazdego roku bylismy zadowoleni. W czasie kiedy wybrzeze bylo czesciowo niedostepne z powodu budowy , kierownictwo organizowalo dojazd wlasnym autem(busik) na plarze. Osrodek jest czysty a przedewszystkim bardzo spokojny co dla nas bylo i jest bardzo wazne zeby przez dwa tygodnie pobytu naprawde mozna bylo odpoczac. Polecam osrodek serdecznie. Bozena

Bozena kolo Frankfurt nad

21:06:40 20-03-2016 ip:195.122.157.173

Strona 1 z 5  [1]  2  3  4  ... 5  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 19; piątek, 19 kwiecień 2024r. 20:05:53; wygenerowano w: 7.6 ms