szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


18556 klik

23 odp

Karwia
Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Dzien dobry,chcialam zapytac,jak aktualnie jest w Karwii pod wzgledem sinic i komarow. Intetesuje mnie stan na dzien 20 czerwca 2019r.

Wczasowiczka

12:35:22 20-06-2019 ip:46.187.162.187

Nie rozumie skąd w ludziach tyle zazdrości i zadry. Zaróbcie, kupcie i otwórzcie sobie restauracje a wtedy wystawiajcie opinie na temat innych ludzi. Nie macie bladego pojęcia o tym jaki ciężki chleb jest utrzymanie takiego biznesu. Podziwiam Właścicieli za ich determinację i wytrwałość a wszystkich którzy im zazdroszczą niech się udławią tym jadem!!!!!!! Tak klimatycznej restauracji to można dopiero w Łebie szukać, która mogłaby choć trochę konkurować z Żubrówką w Karwi. Jestem zachwycony tym co reprezentuje ta Gastronomia a w sezonie jestem tu częstym bywalcem. Cieszę się, że jak do Was przyjeżdżam to kolejki po obiad, do kawiarni i baru są tak długie że czasami trzeba czekać nawet 15-20 min. Tak trzymajcie!!!

Irek, Puck

17:06:30 18-08-2018 ip:91.231.25.141

Pani Alicjo podzielam Pani pozytywną opinię i również się pod nią podpisuję. Miałam przyjemność spędzić w pensjonacie tydzień. Dostaliśmy apartament rodzinny, pensjonat chyba w zeszłym roku miał remont i wszystko jest takie nowiutkie, że aż miło. W dodatku Pani Maria dała nam Vouchery na posiłki w Restauracji Zubrówka. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałam. W przyszłym roku napewno tu wrócimy. Dziękujemy :))

Jagoda, Łódź

16:56:13 18-08-2018 ip:91.231.25.141

witam czytam i czytam te wpisy i oczom nie wierzę. 25 maja 2018 weszły przepisy rodo i nie można publicznie nawet imienia wymienić, które wskazywało by jednoznacznie na daną osobę a tym bardziej oczerniać. podziwiam dj zibi za odwagę wpisu!!!! toż to pan stanisław może go zmieść teraz z powierzchni ziemi. co za brak wyobraźni... panie stanisławie jestem po pana stronie.

Krzysiek, Rumia

16:52:59 18-08-2018 ip:91.231.25.141

dj zibi to pan pseudo dj, który w zeszłym roku prowadził muzykę w gastronomii i ciągle przesiadywał na barze u pana adama zamiast skupiać się na muzyce, a później wbijał się obsłudze kuchni do przyczepy holenderskiej , gdzie zasypiał upojony w alkoholu. to była katastrofa jakaś bo my nie mogłyśmy się wyspać, jak ten pan chrapał a na drugi dzień dobierał się do nas:((( błagałyśmy pana stanisława, aby tego pana nie angażował w operatora muzycznego w gastronomii bo miałyśmy już dość tego dj i jego wulgarnego zachowania wobec nas:(((( ten pan dj potrzebuje ewidentnie pomocy aa lub psychologa.... cieszę się że pan stanisław go w tym roku nie zatrudnił go bo byśmy tego zniosły.... panie stanisławie niech się pan nie przejmuje tym jego wpisem, jesteśmy po pana stronie a ten pan pewnie to napisał po alkoholu bo odwagi nie miałby panu coś takiego powiedzieć na trzeźwo... dj zibi to najgorszy dj jakiego miałysmy okazję poznać i dobrze że pan stasiu nie zgodził się na dalszą współpracę z nim

załoga kuchenna w Restaur

16:49:19 18-08-2018 ip:91.231.25.141

nie rozumię ludzi, którzy tu na forum oczerniają właścicieli żubrówki w karwi. czy wy nie macie większych problemów? a może macie za wiele kasy bo to może drogo kosztować...znacie art .212 kodeksu karnego - przestępstwo o zniesławienie. najwyraźniej ciemnota ludzka jak widać jest ogromna!!! panie stanisławie niech pan to wykorzysta i ściągnie z tych ludzi odszkodowanie za zniesławienie. polecam swoje usługi w tej dziedzinie. jest pan prawym obywatelem, godnym zaufania i nie znam drugiego tak uczciwego człowieka jak pan. nie raz miałem okazje z panem rozmawiać i będzie to dla mnie zaszczyt móc pana reprezentować w sprawach o zniesławienie pana dobrego imienia i nazwiska. ludzie są panu zazdrośni, że aż kipi z nich ta złość.sprawdźmy jak silne mają portfele za swój niewyparzony język. odezwę się do pana na dniach

Jarosław, Gdańsk

16:42:18 18-08-2018 ip:91.231.25.141

Restauracja Żubrówka w Karwi jest świetnie prosperującą gastronomią. Można zjeść pyszny obiad, wypić kawę i skosztować bezy z malinami lub borówkami Pani Marysi a wieczorem muzyka z DJ i genialne drinki Pana Adama. Polecam serdecznie. Właściciele są wspaniałymi ludźmi. Świetnie dają sobie radę mimo obecnych czasów, gdzie ludzie są roszczeniowi o byle co, bo się należy. Szanuję ich za podejście do ludzi, podziwiam za cierpliwość do klientów i pracowitość. Jesteście super! Tak trzymać! Napewno tu wrócimy z moją rodziną

Alicja, Warszawa

16:36:10 18-08-2018 ip:91.231.25.141

lepszy jest wladek i jastrzębia góra

leszek

21:30:23 16-04-2018 ip:31.183.242.98

karwia jest do bani

leszek

21:28:41 16-04-2018 ip:31.183.242.98

Szanowny Panie Krzysztofie jest Pan rozgoryczony bo odmowiono Panu spzywania swojego alkoholu zachowania tego typu jest zatem dziwne a Pana roszczenia nie na miejscu...........................

maria

08:14:04 14-09-2016 ip:164.127.129.71

Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 70; piątek, 29 marzec 2024r. 14:48:29; wygenerowano w: 8.2 ms