szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

8088 klik

12 odp

Rowy górą!
Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Byłam w tym roku na początku sierpnia, plaża jest fajna, trochę brzeg miejscami kamienisty przez co wchodzenie do wody mogło sprawiać problemy, ludzie mili, ale nie wszyscy. Odniosłam wrażenie że na tej plaży kręcą się też żądni ciekawości i próbujący nagrywać na komórki podglądacze.

Marzena

20:27:00 18-08-2020 ip:31.60.35.125

Rowy to piękna i w miarę mało zatłoczona miejscowość. Plaża zachodnia - większa i kilkoma ratownikami jest wyłącznie dla tekstylnych. Dla miłośników długich spacerów - ok. 16 km plaża do Ustki. Plaża wschodnia przy wejściu dla tekstylnych, po około 15 minutach spaceru zaczyna się plaża naturystyczna. Jej początek jest oznakowany, natomiast nie ma końca - w stronę oddalonej o ok. 40 km Łeby ciągną się niemal puste plaże, gdyż za wydmami rozciągają się jeziora Gardno i Łebsko. Stąd część naturystów robi sobie wielokilometrowe spacery lub przebieżki nago, gdyż po dalszych ok. 15 minutach na plażach nie ma zazwyczaj nikogo. Wadą dla naturystów jest swobodny dostęp tekstylnych, którzy czasem całymi rodzinami spacerują brzegiem plaży naturystycznej, ale nie zauważyłem nigdy jakiś prowokacyjnych zachowań. Wieczorem centrum rozrywki jest w lokalach położonych blisko Łupawy, gdzie można również potańczyć. W Rowach jest kościółek, gdzie w sezonie wakacyjnym nieraz odbywają się imprezy odpustowe, także parafii położonych bardziej w głębi lądu. Ceny dla turystów są zróżnicowane, jest hotel spa Kormoran, ale są i noclegi na każdą kieszeń. Podobnie można uniknąć robienia drogich zakupów w ulicznych straganach, gdyż blisko centrum jest market Dino. Na plażach, zwłaszcza wschodniej, przydałoby się więcej koszy na śmieci.

Krzysztof

10:04:46 09-02-2020 ip:31.178.243.191

Rowy to super miejscowość! W zeszłym roku kupiliśmy tam z mężem apartament na osiedlu Lubicz - dla turystów oczywiście. Sami też wyskoczyliśmy na urlop do naszego mieszkania (normalnie mieszkamy we Wrocławiu) i urok okolicy jest niesamowity. Nie dziwię się, ze turyści byli zadowoleni z pobytu u nas, skoro otoczeniem dla nich były właśnie Rowy.

Ilona

13:21:28 06-09-2019 ip:91.223.167.177

Plaża naturystów w Rowach można śmiało powiedzieć że nie istnieje na 25 osób byłem tylko ja i moja dziewczyna nago nikt dosłownie nikt nie zdejmuje kostiumów kompielowych. Zdarzają się także wycieczki z leśnikami które wypatrują golasów. Nie polecam chodź plaża przepiękna.

Piotr

14:12:30 22-08-2019 ip:37.47.40.137

Plaża super tylko na wydmach stare pryki z lornetką stoją ale i tak jest super a co za parawanem nikt nie spogląda chyba że zaproszeni my osobiście rybkę w tawernie A obiady przy wejściu na promenade jesteśmy tam już od ośmiu lat

My z Wielkopolski

21:24:51 09-06-2019 ip:37.47.191.244

ROWY- to przepiękna plaża FKK. Sporo na niej jest naturystów z Niemiec, Czech i Skandynawii. Minusem są ciekawscy turyści tekstylni, którzy niekiedy całymi rodzinami chodzą oglądać naturystów- jak małpy w ZOO. Typowe Polactwo i wieśniactwo

Ala

10:48:08 24-07-2018 ip:31.0.198.150

witam jeżdżę co roku na gołą plażę jestem zadowolony spokój czysta szeroka plaza mili ludzie choć trzeba 15 min spamerkę dojść ale warto !!! polecam

paweł z wawki

19:09:26 04-06-2018 ip:195.191.163.34

rowy raj dla naturystów cisza spokój czysta plaża i mili naturyści polecam !

pawł z wawki

18:45:33 15-05-2018 ip:195.191.163.124

gdyby nie plaża dla naturystów też pewnie byśmy do rowów nigdy nie trafili. a tak przyjeżdżamy tu co roku i jeszcze nam się nie znudziło :) pozdrawiamy wszystkich golasków z odpoczywających w rowach :)

lublinianie

23:24:36 27-07-2009 ip:89.76.83.32

rowy ze względu na przepiękna plaże naturystów możemy polecić wszystkim, którzy pragną tak jak ja i mój mąż .wrócić z wakacji z piękną opalenizna na całym ciele. dla amatorów opalania w zebrę (czyli białe paski) też znajdzie się tam wiele atrakcji a i plaża choć bardziej zatłoczona ale też jest piękna i czysta. pieski i kotki mają na nią zakaz wstępu

Arek i Anetka

11:13:56 27-07-2009 ip:83.24.171.164

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Willa Ciskowscy

Kwatera prywatna w Chłapowie

Pokoje.at

Pokoje Salem

Kwatera prywatna we Władysławowie

o.w. Paleo

Letnik.net od 16.08

U Jasia

Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2020   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 4; sobota, 19 wrzesień 2020r. 01:33:18; wygenerowano w: 4.9 ms