szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


 

Ostrzeżenie villa happy rose w dąbkach Tam kradną straciliśmy auto pieniądze i rowery brak realnej pomocy ze strony właścicieli Jesteśmy niesamowicie zażenowani i rozczarowani a bylismy tam już kiedyś i była tam tak fajnie że przyjechaliśmy drugi raz brama raz zamykana raz nie Właściciel bardzo ułatwił zadanie złodziejom ach szkoda gadać

Rozczarowana

22:34:09 20-07-2022 ip:5.147.48.101

Zapomniałam dodać, że jest świetny plac zabaw ;)

Julia,Śrem

13:15:05 19-08-2015 ip:83.23.74.22

Bardzo naprawdę bardzo polecam Sailor. Własciciele nawet na uszach staną byle wczasowiczom było dobrze. Można się w spokoju zrelaksowac, odpocząć. Prawda 10 minut do Morza spacerkiem, a nie 30m i potem wychodzi ,,nie zdrowie". Po drodze można wstąpić na goferka czy lodzika. W tym roku byłam tam dwa razy i będę z pewnością jeszcze nie raz :D :) :*.

Julia,Śrem

13:14:10 19-08-2015 ip:83.23.74.22

Kolejny rok byliśmy całą rodziną w Sailorze i ko9lejny raz wystawiam jak najbardziej zasłużoną pozytywną opinię- uwielbiam tam jeździć, szkoda tylko że to tak daleko od nas :) Pozdrowienia dla całej Rodziny Batorskich, cudowni ludzie!

Ania, Michałowice

20:05:48 06-08-2014 ip:217.153.173.246

rewelacyjny wypoczynek!! cicho, spokojnie- pełen relaks- wielkim atutem jest spory ogród, dzieci mają się gdzie wyszaleć :)- polecam wszystkim rodzinom z małymi dziećmi :-). jeszcze raz wielkie podziękowania dla p. andrzeja z żoną za udostępnienie komputera :-))) polecę każdemu z chęcią i z czystym sumieniem- ja jestem bardzo zadowlona z wypoczynku i z pobytu w "sailorze" - pozdrawiam!!!!

Ania, Michałowice k. Krak

08:13:29 01-08-2013 ip:217.153.173.246

Super miejsce! szczerze polecam! jeżdżę tam co roku od 3 lat. Bardzo mili właściciele, przyjazna atmosfera. Właściciel nawet mi grilla rozpalał bo sama sobie nie radziłam:) bardzo spokojne miejce, przytulne pokoje dużo przestrzeni na ogrodzie. Raj dla dzieciaków, moja córka jest zachwycona! polecam:)

Bożena - Gliwice

13:35:36 11-07-2013 ip:83.21.35.43

W tym roku miałam okazję spędzić z rodziną majówkę w pensjonacie Sailor. 15 minut spacerkiem nad morze, miejscami przez las, to naprawdę dobry relaks. Po drodze sklepiki, w których można zaopatrzyć się w prowiant przydatny na plaży. A wieczorkiem, siedząc przy ognisku, mogliśmy cieszyć się cudowną ciszą i błogim relaksem. Kto rzeczywiście chce odpocząć od zgiełku miasta to warto wybrac Sailor w malutkim Bobolinie ...

Kasia, Wałbrzych

00:51:42 11-07-2013 ip:78.88.202.68

Dowiedziałem się, że opinia Pana elvisa jest przestarzała, bo Pani Alina dawno już nie żyje. Pensjonatem zawiadują inne osoby, a takie kłamstwa powypisywał, bo tam byłem i wiem kim On jest. Zrobiłem wywiad i przemycił dodatkowo dla "towarzystwa" nielegalnie 2 osoby i jak to się wydało, to zaczął się burzyć i straszyć złymi opiniami z niecenzurowanymi słowami, które tylko świadczą o powyższym Panu, a nie o właścicielach, którzy są wyjątkowo mili dla Klientów. Nie będę dementował tych kalumnii, bo to nie ma sensu. Jedynie polecam to wyjątkowo urocze miejsce, gdzie naprawdę można zrelaksować się.

Marek, Wałbrzych

21:27:04 08-07-2013 ip:87.206.122.132

właśnie wróciłam z bobolina z pensjonatu sailor. świetne miejsce, wszystko zgodnie z opisem. do morza tak jak piszą 15 min spacerem, pokoje dobrze wyposażone, dzieciaki mają gdzie się bawić jest bezpiecznie i tanio jak na te warunki. polecam!!!

Ania, Wrocław

21:15:08 08-07-2013 ip:87.206.122.132

Kwatera prywatna Sailor właścicielka Alina Batorska, niech was nie zwiedzie jej zachwalanie jej pokoi i mydlenie oczu że wszystko jest i jest jak to pisze "10minut spacerkiem do morza" chyba kurna marszem takim wojskowym i to jeszcze przyspieszonym!!!!!!! Jak poszedłem do naszej "gospodyni-właścicielki" z zażaleniem że co innego pisze na www a co innego zastałem to mi powiedziała że jednio chodzą tak a inni inaczej - oczywiście na propozycję wspólnego spaceru aby to sprawdzić sie nie zgodziła, bo ma inne sprawy na głowie. Jechałem tam z niemowlakiem więc spacerek pół godzinny z wózkiem i całym ekwipunkiem na plecach to nie było szczytem marzeń ale okey - zrobiłem to dla zdrowia. Kolejny temat to jak to pisze Pani Alina Batorska: w pokojach znajduje sie czajnik, zastawa stołowa i sprzęt plażowy- wszystko to jedna wielka bujda!!!!!!!!!! Nic takiego w pokoju nie było a jak już sie człowiek upomniał to "czego Pan ode mnie chce!!!" "nigdy leżaków nie było i nie będzie!!!" a już tekstem the best było: "to jak sie panu nie podoba to może pan poszukać czegoś innego" no kur.... jego mać!!!!!!!! Zaliczę wysyłałem 3 m-ce przed urlopem a ona mi taki text sadzi. Szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdyby nie towarzystwo które miałem ze sobą to bym chyba ten dom Sailor opuścił sikając pod jego fundamenty!!!!!!!!! A i stołówkę to chyba ten dom ma ale taką wirtualna............ to na tyle jeśli któs jeszcze by chciał sie czegoś więcej dowiedzieć to piszcie. elvis80@wp.pl

elvis80

13:53:19 04-08-2008 ip:83.22.123.197

 

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 7; czwartek, 25 kwiecień 2024r. 17:09:39; wygenerowano w: 28.1 ms