szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Nie wiem gdzie ta Pani Iza była ale na pewno nie w Delfinie Państwa Grabowskich. Jeżdżę tam już od 12 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć.Nigdy nie było tam zardzewiałej zjeżdżalni.Wszystkie te oskarżenia są wyssane z palca.Świetna okolica, świetny pensjonat polecam w stu procentach zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Zaczęliśmy jeździć z małymi dziećmi, a teraz dzieci są dorosłe i chętnie jeżdżą tam ze swoimi przyjaciółmi. A w tym roku jedziemy jak dawniej całą rodziną.

Roman woj. śląskie

22:26:26 07-04-2018 ip:95.171.209.48

Nam jakoś do gustu przypadło to miejsce.

lama1980

08:04:42 10-11-2016 ip:164.127.253.15

witam do komentarza wpisu Iza zajrzalam tu przez przypadek i zauwazylam wasza odpowiedz,moze po tylu latach nareszcie dorobiliscie sie panstwo drewniano-plastikowego placu zabaw ale jak ja bylam bylo wszystko zardzewiale,zakupilam wasz pobyt przez grupon i to byl moj 1 i ostatni raz,jak sie przekonali moi znajomi ja mialam racje nie panstwo,brak chocby szklanek czy sztucow to podstawa by bylo jesli sie pisze w opisie,,wszystko jest,,przyznanie sie do bledu i chec poprawy to lepsza reklama niz atak na prawde

Iza

00:40:12 31-10-2016 ip:31.11.140.227

Witamy Pańswa , Chcielibyśmy odnieść się do komentarza użytkownika "iza". Wszytkie zdjęcia zamiesczone na naszej stronie oaz na portalach których prezntacje autoryzujemy przedstawiają nasz obiekt oraz pokoje wewnątrz. Posiadamy wszelkie prawa do tych materiałów. Sytuacja z placu zabaw nie mogła mieć miejsca gdyż plac zabaw jest drewniany. Zjeżdzalnia dla dzieci jest plastikowa i nie ma możliwości aby ktoś się nią pobrudził rdzą. Aneks kuchenny dla naszych Gości jest w pełni wyposażony i nie ma koniecznści zabierania zastawy ze sobą. Informacja na temat lokalizacji naszego obiektu znajduje się na naszej stronie i jest ogólnodostępna. Niestety wips jest częściowo anonimowy i nie możemy odnieść się do niego indywidualnie. Działamy na rynku już blisko 20 lat i zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze. Nie wiemy czy traktować ten komentarz jako szczyt pieniactwa czy nieudolne działanie konkurencji. W przypadku wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu. Wynejm Pokoi Delfin www.pokojedelfin.pl

Wynajem Pokoi Delfin

18:25:44 25-07-2013 ip:83.11.14.149

Witam, Serdecznie polecam Delfina. Spędziliśmy z rodziną weekend Boże Ciało w pokoju studio. Dla rodzin z dzieciakami to najlepsza sprawa. Jeszcze raz gorąco polecam. Na pewno wrócimy, pozdrawiam.

Anna G, Poznań

18:21:52 11-06-2013 ip:217.171.48.173

nie polecam pensjonatu,czesc zdjec sciagnieta z innego pensjonatu,sprzet do zabawy dla dzieci na niby placu zabaw zardzewialy,raz moja corka przejechala sie na slizgawce musiala wyrzucic rzeczy na smietnik,brak w wyposazeniu kuchni ,nic nie ma jesli sobie nie przywieziesz,noze widelce patelnie a niby tak wszystko super,poprostu oszustwo nie polecam nikomu chyba ze chce mieszkac na koncu wsi i ponad 3km isc do morza!!!

iza

02:32:10 02-06-2013 ip:84.10.170.188

Do Delfina polecam szczególnie wybrać się przed sezonem gdy ceny są niższe i nie ma jeszcze wielu gości. Jest wtedy cicho i spokojnie. Dopiero wtedy się odpoczywa.

Tadek, Wisła

12:44:58 01-02-2012 ip:217.171.61.165

Witam. Byłam tam rok temu. Bardzo ciche i spokojne miejsce. Właścicielke przemiła (pani Grabowska), panuje serdeczna atmosfera. Mieszkałam w 4-osobowym pokoju. Dzieci były zachwycone placem zabaw, a my mieliśmy gdzie grillować ze znajomymi. Pogoda nie dopisywała, ale cóż...

Monika

19:59:30 17-07-2009 ip:83.11.11.173

Witam ja byłam w Ostrowie lecz nie w pensjonacie Delfin a w jakimś innym zdaję się że Weronika od imienia córki przemiłej właścicielki Pani Pobłockiej. Sama miejscowość bardzo spokojna, szeroka plaża można też dobrze zjeść w cichym kąciku bądź przepyszną rybkę mirunę w barze pod brzozami. Z pewnością wybiorę się tam ponownie i w tym roku. Pozdrawiam i do zobaczenia w Ostrowie:)

Elżbieta

00:03:30 07-05-2009 ip:83.11.29.28

Dzięki za odpowiedź a można prosić o coś więcej, tzn bardziej dokładnie, czy rzeczywistość pokrywa sie z tym co jest w necie?

Elka

10:35:18 17-06-2008 ip:91.149.207.19

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 10; czwartek, 28 marzec 2024r. 09:43:35; wygenerowano w: 37 ms