szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


 

Semida? Jak najbardziej. Miejscówka godna polecenia. Przestronne pokoje w każdym lodówka, łazienka i telewizor. Bardzo miło gospodarze widać że są bo jest bardzo czysto ale praktycznie nie widoczni. Inwestycje poczynione w tym roku powodują że ten dom jest nam jeszcze bardziej przyjazny. Płać zabaw i parking też nie jest bez znaczenia. No i bliziutko do morza. Co jeszcze ważne w okolicy około 3 minuty swietne jedzonko u rybaka tanio i smacznie. Dla mnie super miejsce. Jeszcze raz polecam. Krystian z Bydgoszczy

Krystian Bydgoszcz

07:35:50 20-07-2022 ip:188.47.42.213

Co roku przyjeżdżam z rodziną. Pokoje zadbane czyste, właściciele cudowni super atmosfera A przede wszystkim blisko do morza . Polecam serdeczni e ❤

Martyna

11:16:03 22-08-2019 ip:37.47.215.79

Bylismy w Semidzie na Władysławowskiej dzieci zachwycone placem zabaw nam podobały się liczne stoliki i altanki do wypoczynku po dniu pełnym wrażeń, wszędzie blisko nad morze tez tylko z powrotem pod górke, pokój czysciutki wygodnie urządzony, gospodarze bardzo mili, polecam

M Białystok

12:31:29 25-09-2015 ip:87.204.31.2

Byliśmy w Semidzie w tym roku i ogólne wrażenia są jak najbardziej na korzyść. Domek ładny, nasz pokój był czysty i przestrzenny. Wszystko co było nam potrzebne było do dyspozycji.Jak czegoś brakowało gospodyni udostępniała bez żadnego ale. Gospodarze mili i pomocni. Nasz synek był zachwycony placem zabaw i łóżkiem w postaci jaguara. Zdjęcia z galerii jak i opis są zgodne ze stanem faktycznym. Jednym słowem bez zastrzeżeń. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za udany urlop.

Beata Wójcicka, Zabrze

12:53:40 22-06-2012 ip:83.230.10.141

ja także byłam w tym samym okresie w Semidzie co dolar76 i wcale nie uważam, że było tam tak źle. Oglądając strony w necie można wysnuć prosty wniosek, że Semida to nie hotel Gołębiewski. Zdjęcia ze strony są zgodne z rzeczywistością, więc w czym problem? Fakt, że w łazience jest słaba wentylacja ale ten tydzień jakoś sobie człowiek radzi.... A co do syfu - pokój mieliśmy idealnie posprzątany w dniu przyjazdu i tak było także poprzednim razem, byłam tam już drugi raz. W czasie pobytu wczasowicze sprzątają swój pokój sami, więc jak dolar sprzątał tak miał. Miotła nie uwłacza godności nawet na wakacjach....pozdrawiam panią Mirkę bardzo serdecznie. W czasie naszego pobytu zmarła mam pani Mirki i dlatego też ten fakt miał wpływ na pobyt wczasowiczów i choćby dlatego należałoby się trochę wyrozumiałości ....

Sylwia

23:30:09 22-07-2011 ip:83.5.27.164

przepraszam, zebyscie sie jeszcze nie czepiali mojego ip - korzystam z mojego laptopa na lokalnym "władysławowo ip" darmowym internecie, który obejmuje zasięg wifi w okolicach alei gwiazd sportu...

Kasia Skwarka

11:04:21 20-08-2007 ip:83.238.47.88

jaka pogoda na wybrzezu?

vanessa

17:29:23 18-08-2007 ip:213.134.180.243

dobry jestes hehe:) zdradz mi ta szpiegowska tajemnice gdzie sprawdzic?

vanessa

17:28:05 18-08-2007 ip:213.134.180.243

jak ludzie tak beda robic,to to forum nie bedzie juz wiarygodne :( ps.skad moje ip?

vanessa

17:22:34 18-08-2007 ip:213.134.180.243

 

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 12; czwartek, 28 marzec 2024r. 18:08:57; wygenerowano w: 27.1 ms