Ogłoszenia

Strona 3 z 3982 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  ... 3982  Następna

Budowlańców i brukarzy do Niemiec

Polska firma poszukuje murarzy, zbrojarzy, cieśli, betoniarzy oraz pracowników ogólnobudowlanych do pracy na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Wymagamy 3 letniego udokumentowanego doświadczenia w zawodzie. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, stałą pracę. Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

2017-09-13 12:19

Doradca Klienta Bankowego

Zakres obowiązków: - Otwieranie rachunków bankowych - Realizację operacji kasowych - Prezentowanie ofert i sprzedaż produktów bankowych tj. kredyty indywidualne, biznesowe, hipoteczne - Realizację indywidualnych planów sprzedażowych - Aktywne pozyskiwanie i kompleksową obsługę klientów oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku banku Wymagania: -- Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w banku - Wykształcenie wyższe (lub w trakcie) na kierunku ekonomicznym bądź finansowym - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programu Microsoft Office, drukarki, niszczarki, skanera, liczarki - Znajomość aplikacji bankowych oraz aplikacji kredytowych Oferujemy: - Umowę o pracę - Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy - Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 - Możliwość awansu - Szkolenia

2017-09-12 12:46

kucharka ,Kelnerkę pomoc kuchenna

Zatrudnimy od zaraz kuchenną oraz kelnerkę. Zapewniamy dobre warunki pracy w miłej atmosferze. Cv prosimy wysłać na emaila. 602488794

2017-09-11 20:08

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy

Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Umożliwi Ci dorobienie do pensji podstawowej dzięki czemu możesz zamienić swój wolny czas na pieniądze. Program da ci szansę na zarobienie pieniędzy na wakacje lub inne nieoczekiwane wydatki. Tutaj nie musisz inwestować własnych pieniędzy. Na starcie pokażę Ci jak bez wkładu własnego zarobić pierwsze 1000 złotych w ciągu godziny lub dwóch, a następnie porozmawiamy o tym, jak dzięki tej metodzie zarobisz kolejny tysiąc, dwa, pięć i więcej. Czemu by nie zacząć, chociażby z uwagi na brak ryzyka. W każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Wymagania: - komputer z dostępem do Internetu - min 18 lat - 1-2 godzinki dziennie Ja oferuję Tobie : - realny zarobek, bez wkładu finansowego, zależny od Twojego zaangażowania, - gotowe narzędzia promocyjne, - pełen kur

2017-09-10 11:50

szukam pracy jako kucharz

Szukam pracy jako kucharz .Jestem dyspozycyjna od zaraz. Posiadam bardzo duże doświadczenie jako kucharz.

2017-09-05 17:41

praca na wrzesień

Zatrudnię Panią w okresie od 10- ego do końca września do obsługi klienta, okolice Władysławowa. Zapewniam zakwaterowanie. tel 781937587

2017-09-04 16:55

Para szuka pracy

Witam. Wraz z chłopakiem poszukujemy pracy z zakwaterowaniem.Pracowalismy juz w Karwi i Juracie na pomocy kuchennej ja także w Jastarni i Władysławowie jako pokojówka i Kelnerka.Nie boimy się pracy, jesteśmy spokojnymi osobami szybko się uczymy.Jezeli byłaby możliwość podjęcia pracy proszę o kontakt mailowy :) Pozdrawiam

2017-09-03 19:05

Pomoc Kuchenna/ kelnerkę

2017-09-03 16:47

kucharka ,Kelnerkę

2017-09-03 16:41

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej wypłaty ? Dam Ci sposób na zarobienie w bardzo krótkim czasie kilka stówek pracując przed komputerem.To wszystko na początek. W kolejnych miesiącach możesz zarabiać już bardzo duże pieniądze. Bardzo dużo osób nie wierzy w to że można zarabiać przez internet. Ja kiedyś też tak myślałem i nie chciałem uwierzyć. Od 5 lat przekonuję się na własnej skórze jak łatwo można zarabiać. Nie inwestowałem nic poza własnym czasem a zarobiłem dużo ponad średnią krajową. Po kilku miesiącach doskonalenia się i zdobywania wiedzy na temat pracy w internecie miesięczne przychody przerosły moje oczekiwania:) Przez te 5 lat opracowałem różne systemy do zarabiania. Uwaga - Na każdym etapie naszej współpracy oferuję Ci pełne wsparcie więc nie martw się. - Wszystkiego Cię nauczę - Wszystko jest w pełni legalne - Wspi

2017-09-02 15:20

Basen /Wolne Studio

Kwatera prywatna w Chłapowie

Letnik.net

pokoje.at

wolne 25.08

Kwatera prywatna we Władysławowie

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem