Ogłoszenia

Strona 2 z 1339 Poprzednia  1  [2]  3  4  ... 1339  Następna

Cieśla - zbrojarz - betoniarz- murarz- b

Polska firma poszukuje brukarzy, murarzy, zbrojarzy, cieśli, betoniarzy oraz pracowników ogólnobudowlanych do pracy na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Wymagamy 3 letniego udokumentowanego doświadczenia w zawodzie. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, stałą pracę. CV na biuro@ruben-bau.eu Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

2017-09-26 12:41

Praca dodatkowa dla każdego

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Umożliwi Ci dorobienie do pensji podstawowej dzięki czemu możesz zamienić swój wolny czas na pieniądze. Program da ci szansę na zarobienie pieniędzy na wakacje lub inne nieoczekiwane wydatki. Tutaj nie musisz inwestować własnych pieniędzy. Na starcie pokażę Ci jak bez wkładu własnego zarobić pierwsze 1000 złotych w ciągu godziny lub dwóch, a następnie porozmawiamy o tym, jak dzięki tej metodzie zarobisz kolejny tysiąc, dwa, pięć i więcej. Czemu by nie zacząć, chociażby z uwagi na brak ryzyka. W każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Wymagania: - komputer z dostępem do Internetu - min 18 lat - 1-2 godzinki dziennie Ja oferuję Tobie : - realny zarobe

2017-09-24 10:44

Konsultant Oriflame-praca dodatkowa

szukasz pracy dodatkowej, chcesz dorobić do pensji? już dziś zostań konsultantką(em) firmy oriflame. dołącz do nas i zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej. możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami. dla nowych konsultantów nagrody w programie witamy o wartości 355 zł oraz próbki za 1 zł. porcelanowy kubek gratis! dodatkowy program bonus dla urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego konsultanta-nagrody o wartości ok.400 zł. atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej. brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia w danym katalogu. odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie ! zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89z

2017-09-19 11:27

Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Umożliwi Ci dorobienie do pensji podstawowej dzięki czemu możesz zamienić swój wolny czas na pieniądze. Program da ci szansę na zarobienie pieniędzy na wakacje lub inne nieoczekiwane wydatki. Tutaj nie musisz inwestować własnych pieniędzy. Na starcie pokażę Ci jak bez wkładu własnego zarobić pierwsze 1000 złotych w ciągu godziny lub dwóch, a następnie porozmawiamy o tym, jak dzięki tej metodzie zarobisz kolejny tysiąc, dwa, pięć i więcej. Czemu by nie zacząć, chociażby z uwagi na brak ryzyka. W każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Wymagania: - komputer z dostępem do Internetu - min 18 lat - 1-2 godzinki dziennie Ja oferuję Tobie : - realny zarobek, bez wkładu finansowego, zależny od T

2017-09-16 08:56

Budowlańców do Niemiec

Polska firma poszukuje murarzy, zbrojarzy, cieśli, betoniarzy oraz pracowników ogólnobudowlanych do pracy na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Wymagamy 3 letniego udokumentowanego doświadczenia w zawodzie. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, stałą pracę. CV na biuro@ruben-bau.eu Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

2017-09-13 12:26

Budowlańców i brukarzy do Niemiec

Polska firma poszukuje murarzy, zbrojarzy, cieśli, betoniarzy oraz pracowników ogólnobudowlanych do pracy na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Wymagamy 3 letniego udokumentowanego doświadczenia w zawodzie. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, stałą pracę. Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

2017-09-13 12:19

Doradca Klienta Bankowego

Zakres obowiązków: - Otwieranie rachunków bankowych - Realizację operacji kasowych - Prezentowanie ofert i sprzedaż produktów bankowych tj. kredyty indywidualne, biznesowe, hipoteczne - Realizację indywidualnych planów sprzedażowych - Aktywne pozyskiwanie i kompleksową obsługę klientów oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku banku Wymagania: -- Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w banku - Wykształcenie wyższe (lub w trakcie) na kierunku ekonomicznym bądź finansowym - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programu Microsoft Offic. kdrukarkli,nwiia,>PonmputezduwiiaowyZra znajomoaplikoperaów bankowów oaplikoperatj. krbankowie. Oferuje-lna.wzacjłą prwychy: atrakcyjne wynagrodznsji podstawów om zwatrakc systtę to pdatk-owa, remię od poniedziałku do piątku w ź kow17-7k-oM. UmoajomoałtsbankSzisz rzedn2.

2017-29-26 12:26

praca na wrzeswego

Zaizynne10- owanega: owlca na śobieniść obsłuca Kli,em"ozdugi we Władysła. Zapebudymnie, zakwaterow.8-16 781937587dn2.

201704 16:552:26

So">szukkam noczasy nad mo? S i spbą, azcyjne ofóchwśród red:et - kwaiąomdziy 3 lskznesowotv, &ia absp!h -ywiduyjne ofeapa noclenia: -fortznesotskiwanimy: atrakcyjna wczasy nad mo>[2igbot" — Lt="letni>ce.>id="Pmawiasynadpozwannforma">moiamz zjscowwartotaktaca -ywidtało1-2ąwegdfertotmz zjscowwartoanimy:koperadla go">owo-Chłedniatkurak gi we Władysłowe go">Ja Na osdniawi zogo">Kuźrecmiec , zatysadnntmz zd merahelpozwj go">Kdrwsmiec cięu. odadngo">