Domki w ogrodach Magra

Domek letniskowy w Zakrzewie

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie

Swarzewo

gmina: Puck

powiat: pucki

województwo: Pomorskie

Niewielka miejscowość położona przy trasie Reda - Puck - Władysławowo (w połowie tego ostatniego odcinka). Swarzewo to nie tylko przepiękne Sanktuarium Maryjne, to również dobrze rozwinięta baza noclegowa oraz gastronomia.Co roku odwiedzają to małe miasteczko liczni wczasowicze ceniący spokój.Swarzewo posiada swoją plażę oraz ścieżkę rowerową która prowadzi na Półwysep Helski.

Bliskość takich kurortów jak Władysławowo czy Puck, to dodatkowy plus dla naszej miejscowości. Dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji autobusowej można w szybki i prosty sposób dojechać na Hel, czy do Trójmiasta...W scenerię Swarzewa wkomponowały się siłownie wiatrowe. Pierwszy wiatrak postawiony na początku lat 90-tych zapoczątkował rozwój alternatywnych form energetyki na tym terenie.Swarzewo bezpośrednio sąsiaduje z takimi miastami jak Władysławowo, Puck, Hel, Jastrzębia Góra czy Jastarnia, co daje doskonały punkt wypadowy na fascynujące wycieczki.Warto odwiedzić: neogotycki kościół parafialny Narodzenia NMP z 1880 r. z wyposażeniem z XV-XVIII w., m.in. z otoczoną kultem rzeźbą Madonny z XV w.; miejsce odpustowe rybaków kaszubskich chałupy z XVIII w. o konstrukcji szkieletowej kapliczka nad Zatoką Zatoka Pucka Puszcza Darżlubska - Nadmorski Park Krajobrazowy


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2023   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 26; wtorek, 28 marzec 2023r. 22:39:17; wygenerowano w: 5.8 ms