kwatera prywatna

80-376 Gdańsk 53 - Gdańsk, ul. Czerwony Dwór , woj. Pomorskie

ceny od 30

od do

kwatera prywatna Gdańsk

Mamy przyjemność zaprosić do samodzielnego, słonecznego, niekrępującego 2-pokojowego (18 m2) i (7 m2), całkowicie wyposażonego mieszkania o pow. ok 42m2. Mieszkanie jest z balkonem, kuchnią, oddzielną łazienką i w.c, zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk - Przymorze w bloku na V piętrze (2 windy).
W mieszkaniu są 4 stałe miejsca noclegowe + ew.dodatkowo 2 na dostawkę. Do plaży i morza w lini prostej jest ok. 1500m, spacerkiem pieszo 20-30 min.
Lokalizacja obiektu jest bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu jest przystanek tramwajowy-w ciągu 10 min można dojechać na plażę. Rownież ok.10 min idzie się pieszo do dworca PKP i przystanku SKM Gdańsk - Oliwa, z którego można dojechać kolejką do Gdańska, Gdyni i Sopotu jak również na Półwysep Helski. Miejsce postojowe na samochód niestrzeżone w miarę bezpieczne pod blokiem.
W okolicy znajdują się centra handlowe `Przymorze` i `Alfa` jak również pizzernie, kawiarnie, poczta, apteka,bankomaty. Obiekt jest czynny całorocznie, szczególnie polecamy okres kwiecień-październik. Ceny są uśrednione i do negocjacji - w zależności od okresu i obłożenia. Zapraszamy.

Zdjęcia

kuchnia
duży pokój - sypialnia
mały pokój - sypialnia

standard, udogodnienia noclegów

oferujemy: mieszk. 2 pok.

zakres cen

Obiekt dysponuje 4 miejscami noclegowymi
w cenach od 30 zł. do 80 zł. za osobę bez wyżywienia

odległości

morze:1500 m.

zapraszamy przez cały rok do naszego obiektu położonego nad morzem

ostanie zmiany w ofercie: 26-06-2016,