szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Strona 205 z 207 Poprzednia  1 ...  203  204  [205]  206  207  Następna

jak na dziesiejsze południe wez tylko podkoszulek, piękne słońce od tygodnia. Super pogoda na zdjęcia...

Przedwczoraj wróciłem z chłapowa i wybrałem się na rozewie. Wg tego co widziałem to tam wcale nie...

Hey! jaka pogoda we chłapowie?? bardzo zimno?? bo nie wiem czy mam kurtkę zimową brać ;)....

2664 klik

6 odp

Chłapowo

zgadzam się z moimi poprzednikami !!! Chłapowo jest piękną miejscowością, ceny przystępne a i rozrywka...

ja osobiście we chłopowie byłam 3 razy i trzeba szukać nieco droszszych domkówa a nie takiej...

Faktycznie pan Mareczek jakis taki do niczego. Jezeli uwazasz ze potrzebujesz wygody to wybierz sie do...

Jeśli dobrze rozumiałem temu Panu odpowiadałoby, gdyby malownicze wzniesienia wąwozu Chłapowskiego...

Niektórzy to mają dziecinne podejście do sprawy. Jeżeli cukierek nie smakuje to cały świat jest...

2436 klik

1 odp

Polecam DW Klif

Polecam DW Klif na ul. Łąkowej trochę daleko od morza, ale właściciele są super i warunki...

Pani jagodziu :-))). Odzywka godna kiercelaka. :-)) dzieki !! skreslam chlapowo z listy....

Co sie dziwisz? Widocznie ludzie nacieli sie na wczasowiczow wczesniej i teraz dmuchaja na zimne....

> Odradzam wszystkim pensjonat na ul. Maszonerii 2 w Chłapowie. Właścicieli obchodzi tylko kasa. Są...

Odradzam wszystkim pensjonat na ul. Maszonerii 2 w Chłapowie. Właścicieli obchodzi tylko kasa. Są bardzo...

2353 klik

3 odp

Poszukuję pokoju

Zapraszam do ary w jastrzębiej górze - www. Arahotel. Pl....

władek słynie praktycznie z samych dyskotek i pubówlecz klubów tam nie ma a te dyski są na...

Szukam pokoju z łazienką dla 3 osób od.11.08.03 lub później...

2444 klik

9 odp

Imprezy!!!

Contry bar jest najleprzy najleprza knajpa na pólwyspie ma swój klimat i jest tania a dancingi...

Pewnie, że są fajne imprezy. W jastrzębiej najlepsza, dla mnie, dyskoteka jest w hotelu astor. Muzyka o....

Jest tu tak szajsko że nawet trup by umarł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! budynki są obskurne a żarcie...

Jest tu do kitu! nie podoba mi się tu wcale!.

Fajne są czy nie?.

Polecam kwatery ''oskar''. Czysto i miło. :)....

Tak jak wskazuje nazwa; ślepa, spokojna. Myślę, że jedynym mankamentem tej lokalizacji będzie...

Mam pytanie do osób mieszkających we Władku, lub wczasowiczów znających tą ulicę. Chodzi...

2485 klik

2 odp

Rozewie opinie

opłata klimatyczna wynosi około ~1,2 zł za osobę dorosłą, studenci, dzieci 50% Z opłatami...

Czy ktoś był tego lata w Rozewiu? Zejście na pewno strome, ale czy jest jakaś piaszczysta plaża, czy...

2523 klik

1 odp

szukam pokoju

szukam pokoju dwuosobowego z łazienką w Jastrzębiej górze, Chłapowie 15-23 sierpień 2003,...

W hotelu ara - obok jest super night club, dyskoteka, restauracja. Dobre jedzenie, obsługa....

Jak uważasz! Władysławowo znajduje się nieopodal innych ciekawych miejsc - może dlatego jest atrakcyjne....

Witam!! Wybieram sie do kwatery prywatnej ELM i chciałbym sie zapytac czy ktos tu wczesniej przebywal, czy...

Strona 205 z 207 Poprzednia  1 ...  203  204  [205]  206  207  Następna

Cisowianka z basenem

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Zosi- wolne pokoje

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

U Jasia

Willa salem od 12.08

Pokoje.at

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2018   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 16; poniedziałek, 24 wrzesień 2018r. 08:13:03; wygenerowano w: 12.1 ms