szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Strona 195 z 216 Poprzednia  1 ...  193  194  [195]  196  197  ... 216  Następna

ktos cos wie na ten temat??? bo tyle sie opini zlych o roznych kwaterach naczytalam ze mimo ze fajnie zdjecia...

2625 klik

5 odp

Wakacje w chłapowie

Magra Pogieło cię z czym do ludzi, zajrzałem do cennik -szok!! za pół ceny mam lepszy standart w...

Ludze gadacie bzdury !! Chyba jedziecie na wakacje po to zeby sie zabawić i wogóle a nie smętnić...

Patrzylem na ceny :-(. Za te pieniadze ! Pojade do Hiszpani Tak drogo i nic...

Dlatego zapraszamy do spokojnej miejscowości nad Bałtykiem www.magraclub.pl Luksus i spokój! Tego...

Byłem w Chłapowie i powiem Wam tylko tyle że nigdy więcej ! W sezonie przejście choćby przez...

2074 klik

5 odp

Namiot i pogoda

Więc post, przymusowa abstynencjaabstynencja ? ;)

a jaszcze gorzej jest jak sie ma skrzypiący materac...

nie mozna kochac się pod namiotem bo wszystko slychać...

Oczywiście zależy to od rozdzaju namiotu:) pod iglo z tego co wiem to zawsze jest ci ężko:) pogoda ma...

Wybieramy się na pole namiotowe do Chłapowa za kilka dni-czy ktoś z Was był pod namiotem w ostatnim...

2154 klik

1 odp

Chłapowo

Byłam na wczasach z rodziną w Chłapowie. Było super. Byliśmy w Bursztynku. Super warunki. Mysleliśmy...

Witam wszystkich, jeśli ktoś z Was tam był, to napiszcie jak tam naprawde jest....

Jasssssne wielbicielka... powiedzia łabym gorzej alepo co?? zawsze sie da zje ść normalny obiad, tylko...

tylko tyle słowem komentarza- jesteście pewnie z warszawy do Jastrzębiej Góry warszawiakom wstęp...

Wrocilismy z dzieckeim w ta sobote, po serii niekonczacych sie deszczy i sztormie. Plaza w tej okolicy to...

dla 3 - osobowej rodzinki ( w tym dziecka 8 m-cy) w Jastrzebiej Gorze. Kwatera najchetniej z calodziennym...

Chciałbym zarezerwować pokój dla siebie i dziecka i gdyby ktoś znał to miejsce to prosze o opinie...

Bylismy tam plaza jest troche zatloczona ale zato woda...

hej ja tez jadę z mężem do Chłapowa pierwszy raz. Mam nadzieję, że będzie fajnie. Czy ktoś był na...

Nie ma sie co martwic byle by nam wszystkim pogoda...

Masz calkowita racje tylko jak sie nikogo nie zna to i towarzystwa niema czy nie tak...

Cóż,nie brzmi to zachęcająco...Ale ja wiem jedno,najważniejsze jest towarzystwo w jakim się...

Zgadzam się też dopiero wróciłam z Władka i nie jestem zadowolona, niestety, a tak sie cieszyłam...

napiszcie coś o niej, czy warto tam pojechać, jakie są...

2051 klik

2 odp

ścieżka rowerowa?

chyb aduzo bo widzialam jak mkneli wzdluz drogi (odgrodzona krzakami) a widoki piekne, al ei na polwysep...

ile tego w km jest na półwyspie i w jakich jego miejscach? jeśli ktoś wie to proszę o...

Strona 195 z 216 Poprzednia  1 ...  193  194  [195]  196  197  ... 216  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 15; czwartek, 18 kwiecień 2024r. 19:35:08; wygenerowano w: 25.4 ms