szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Strona 194 z 217 Poprzednia  1 ...  192  193  [194]  195  196  ... 217  Następna

Polecamy kwaterę przy ul. Wyzwolenia 7 u Państwa Necel . Bylismy tam z męzem 10 dni w terminie 22-31 lipca...

Bez masowej turystyki (pseudoturystyki) byłoby tutaj dużo czyściej, spokojniej i ładniej. A naprawdę...

Co wyście sa tacy mądrzy w tym pierdziszewie bez turystów bylibyście jeszcze wiochą....

Nie ma co się denerwować.

W jastrzebiej i karwi jest pelen wachlarz marketow od geanta do biedronik. Tylko przebierac. A i buduje...

Markietów brak. Jednak nie sądzę żeby w zwykłym sklepie ceny były zabójcze....

2199 klik

2 odp

Pensjonat "karina"

tak jest bardzo fajnie jeąeli ci chodzi o ten we...

Czy ktos był w tym pensjonacie ??? Czy warto tam...

Polecam pokoje gościnne na ulicy władysławowskiej 73 byłam tam jest wspaniale ,mila atmosfera, wszystkim...

brak asfaltu w chłapowie to skandal...

Cos tam działa, sam bylem w listopadzie, ale jest smutno. Ale może ja tam będę i będzie...

Cos tam działa, sam bylem w listopadzie, ale jest...

Jak wygląda infrastruktura turystyczna w Jastrzębiej w październiku, mam na myśli smażalnie, puby, inne...

Witam! Czy ktos był w "Grzesiu" na ul.Łąkowej.?? Mam juz tam zarezerwowane noclegi ale chetnię...

Racja! Mówią ci to mieszkańcy, będący pod ryjuzdykcja tego burmistrza - nieodpowiedzialny facet!...

Jeżeli to drzężdzon burmistrz to omijajcie go bardzo dużym...

Podobno to fajny pensjonat i mili właściciele. Czy naprawdę warto u nich spędzić wakacje - wymarzone...

2458 klik

7 odp

Maks mar

Chodzi mi o ten halas ruchu samochodowego, ktory panuje calymi dniami. Kumpela tam byla i powiedziala - nigdy...

Co masz do lokalizacji? jest blisko morza!!!

Nie polecam. Objekt jest super - ale ta lokalizacja jest katastrofalna....

Byłem tam dwa dni temu jeszcze.Jjest bardzo fajnie, czysto i kulturalnie, standart przyzwoity, blisko morza...

Naprawdę super, tak jak na zdjęciach ich oferty Polecam - będziesz...

Zgadzam się. Również spędzałam urlop w Chłapowie, bardzo miła wioska. Polecam bardzo gorąco....

2 dni temu wrocilam z chłapowa! bylo spuer! bylam z chlopakiem i wcale sie nei nudzilam! ci co pisza ze to...

polecam dom państwa robakowskich, ulica władysławowka 48!! bardzo milo, ładnie i jak w domu:) na...

dyskoteki - 3

wyboieram sie na wczasy wlasnie do jastrzebiej gory i chcialam zapytac czy w ogole warto tam pojechac? czy sa...

Strona 194 z 217 Poprzednia  1 ...  192  193  [194]  195  196  ... 217  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 10; piątek, 26 kwiecień 2024r. 21:44:27; wygenerowano w: 10.7 ms