szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


7157 klik

7 odp

Omijajcie mikoszewo
 

mam przykre doświadczenia z mikoszewa. omijajcie nocleg ul. długa 40. zanim zobaczycie pokój płacicie 100 zł zaliczki. gdy się rozpakujecie musicie zapłacić z góry za cały okres pobytu. nie znajdziecie kawałka prysznica. nie znajdziecie kawałka kuchenki gazowej. na pościeli pieczątki "kw pzpr". nocleg dla lubiących klimaty "alternatywy 4" oraz poziom kultury z prlu. do tego daleko do plaży i mnóstwo drewna w piasku. nigdy więcej!

Grzegorz, Zgierz

08:40:37 23-07-2017 ip:94.254.132.143

chciałbym wszystkich ostrzec przed Mikoszewem koło Gdańska (dawniej Nickelswalde) Otóż tutaj na ulicy Długiej dwóch mężczyzn -najpewniej ojiec i syn napada na ludzi.Biją głównie turystów z Niemiec.To miejscowi bandyci,bo czają się nasię na swoje ofiary tylko na tej ulicy.Każdemu ,zwłaszcza turystom z Niemiec odradzam wizytę w tej miejscowości,chybaże ktoś pragnie naprawde mocnych wrażeń.

korek

11:55:50 15-07-2012 ip:173.208.252.123

ciekawe , ja tam jestem co roku i kazdego dnia przez ok 2 tygodnie przechodze obok ulicy długiej i nigdy nie spotkalam sie z czyms takim, Mikoszewo jest piekną wiosko i polecam tam wyjazd!

angelika Cieszyn

22:52:54 20-06-2012 ip:78.157.185.252

Mikoszewo jest miejscowością niesamowicie cichą i spokojną, jestem rdzennym mieszkancem tych okolic i czytając te bluznierstwa jakie powyzej wypisał szanowny Pan willi poczówam sie do odpowiedzialnosci dbania o honor i dobre imie moich rodzinnych stron. Kategoryczne zaprzeczam tym nietrafnym komentazom oraz wyssanym z palca plotkom...to sa bezpodstawne oszczerstwa.

sokker

01:43:42 28-12-2006 ip:83.11.4.248

.... "dawniej Nickelswalde".. - dawniej to znaczy wtedy, kiedy wasz podły, naród napadł na Polskę!!!! więc nie dziwi mnie fakt, że Pan Willi nazywając Mikoszewo tą nazwą miał okazję zakosztować - jak to nazywa- "mocnych wrażeń".

kas

19:51:25 16-05-2006 ip:83.11.168.158

no i dobrze!!!Oprawców trzeba lać

danny

23:21:50 15-05-2006 ip:83.72.134.42

chciałbym wszystkich ostrzec przed Mikoszewem koło Gdańska (dawniej Nickelswalde) Otóż tutaj na ulicy Długiej dwóch mężczyzn -najpewniej ojiec i syn napada na ludzi.Biją głównie turystów z Niemiec.To miejscowi bandyci,bo czają się nasię na swoje ofiary tylko na tej ulicy.Każdemu ,zwłaszcza turystom z Niemiec odradzam wizytę w tej miejscowości,chybaże ktoś pragnie naprawde mocnych wrażeń.

willi

10:07:43 30-04-2006 ip:83.11.63.132

 

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 6; piątek, 26 kwiecień 2024r. 17:43:38; wygenerowano w: 7.5 ms