szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

witam chciałam zapytać jak jest w chłapowie czy można wejść z psem na plażę?

beata

16:04:22 31-01-2016 ip:188.146.7.201

Byłem z kolonią u pani Krystyny spod Kielc. Bardzo byłem zadowolony. Dobre podejście właścicielki, zawoziła chore dzieci swoim autem do lekarza, warunki bardzo dobre biorąc pod uwagę cenę za pobyt. Wydziwianie i roszczeniowość w tych czasach to norma jak widzę, stąd mój wpis

Dariusz Pabian świętokrzy

11:51:19 29-01-2016 ip:77.255.251.178

widze,ze sa rozne wypowiedzi na krystyna chlapowo nie moge napisac jak tam jest bo tam jeszcze nie goscilem wiem tylko, ze krystyny to bardzo klotliwe i zawziete kobiety

mlody demokrata

05:51:15 16-10-2010 ip:80.243.52.130

drodzy potencjalni urlopowicze chcący przyjechać do pani proskury to będzie najgorszy wyjazd w waszym życiu -gwarantuje to. Znalazłam ten ,,uroczy pensjonacik ''w necie -gdzie wyglądał bardzo zachęcająco, ale po przyjeździe na miejsce przeżyłam szok nieotynkowana, ohydna rudera dosłownie pustaki pozlepiane brudną zaprawą, z okien wystawała jeszcze taka folia ochronna, brudny pozlepiany zaprawą balkon z zardzewiałą balustradą, wygląd pokoju i łazienki to też jak z horroru, obrzydliwe, zakurzone, zrozklekotane meble, brudne i poplamione ściany z flekami po komarach i innym robactwie, pościel to smród a łazienka no... brak już słów jak sobie te urocze wczasy przypomnę to zbiera mnie na wymioty. Jedzenie też wołało o pomstę do nieba- jak za komuny -martadela i ser o smaku papieru toaletowego podane to urocze jedzonko na szkaradnej ceracie.. Otoczenie tego jakże urokliwego ,,domku'' to zachwaszczone, zagruzowione śmietnisko - nie było dosłownie gdzie samochodu zaparkować a o miłym spędzeniu czasu to zapomnij człowieku! Wytrzymaliśmy tam 3 dni i wyjechaliśmy a pani proskura była wielce ździwiona o co nam wogóle chodzi. Na naszą uwage że wprowadza ludzi w błąd stwierdziła, że ten dom będzie wyglądał tak jak w internecię ze parę lat no szczyt chamstwa! Jak czytam komentarze ,,wczasowiczki'' to stwierdzam że jest nią chyba pani proskura, która pisze sama o sobie te przychylne komentarze- bo kto tam był to wie że to ściema . pozdrawiam

Anna Maria

23:16:54 07-03-2010 ip:62.233.196.13

Zdecydowanie zgadzam się z waszymi opiniami. Miałam okazję "wypoczywać" z rodziną u pani K. w 2005roku i jak widzę nic się nie zmieniło. Skandal. Plac zabaw o którym opowiadała nam właścicielka okazał się gruzowiskiem zarośniętym pokrzywami. My również trafiliśmy na grupę kolonijną, tylko dzieciaki nie chciały się tam kwaterować i znaleziono im inny pensjonat, to chyba o czymś świadczy. Na pewno nie polecę nikomu i nie skorzystam z "gościnności".

Rozczarowana

12:14:38 26-05-2009 ip:83.7.36.82

witam.niechcący trafiłam na ten wątek więc i ja cos dopisze...byłam u Pani Krystyny w 2005 roku,pojechałam z dzieckiem i kolezanką oraz jej dwójką dzieci,naszykowałyśmy się na ładny "domek"ale po przyjezdzie oczy nam zbielały...po ocenie pokoju zostałyśmy...spędziłyśmy tam dwa tygodnie,udane ,ale praktycznie chyba dzięki pieknej pogodzie...tłum młodzieży był i wtedy i nie powiem bo było dość głośno,ale dało sie przeżyć...ze stołówki korzystałyśmy chyba ze dwa razy i ani nam ani dzieciom nic nie było...lodówke miałyśmy wspólną z innymi i o dziwo przez cały pobyt nie było z tym problemu,a sama Pani Krystyna jak najbardziej ok.zbytnio sie nami nie interesowała więc czułyśmy sie dosć swobodnie.na podsumowanie-rzeczywiste warunki sa zdecydowanie inne niż przedstawione w necie,ale wybór należy do Was.pozdrawiam

asia wawa

08:37:57 01-05-2008 ip:212.76.37.212

wczasowiczko, życzę Ci abyś tak jak ja trafiła na grupę młodzieży 14-15 letniej odpoczywającą u pani Krystyny. jak Twoje dziecko nie prześpi ani jednej nocy to zmienisz zdanie. A co do cieplutkiej wody to często jej brakowało i do tego zapchana toaleta.

to@

15:08:42 01-08-2007 ip:80.48.255.226

nierozumiem tych głupot jakie ludzie piszecie!!!rzeczywiscie głupie baby ktore sniadankio muszą miec do łóżka pod nos!ja byłam tu na wakacjach z malutkim dzieckiem i mężem-byłam zachwycona.pani proskura była dla nas bardzo sympatyczna,zawsze zyczliwa i uprzejma.ze wszystkim służyła nam pomocą.warunki były super-łazienka w pokoju,woda zawsze cieplutka,pokoje czysciutkie i przytulne.sąsiedzi bardzo uprzejmi,do morza bardzo blisko i zejscie bardzo ładne.dodam ze punkt bardzo dobry bo pod pensjonatem jest sklep,budka telefoniczna i wszystko co potrzeba.w tym roku takze jade tam na wczasy i jestem pewna ze bede odwiedzać te miejsce co roku.a dla osób którym sie niepodobało dodam jedno-głupie baby proponuje wam apartamenty z obszytymi złotem poduszkami i jestescie tak próżne -kazdy moze miec swoje zdanie-moje jest zdecydowanie bardzo dobre na temat tego pensjonatu-naprawde super:)

wczasowiczka

18:06:10 27-03-2007 ip:212.76.37.136

chłapowo jest OK!!!! cisza, spokój, luz. zjeść można w Miedziance - dobrze i nie za drogo. polecam oczywiście RYBY i zestaw surówek. dla tradycyjnych - super zestaw obiadowy . dla żądnych rozrywek można przejść się do Władysławowa - ok. 20 min. pieszo. tam jest już co dusza zapragnie.

jaga

11:21:27 13-07-2006 ip:83.18.83.194

jeśli chodzi o jedzenie w Chłapowie to trzeba przejechać do Władysławowa jest Chłopskie jadło przy porcie. dojechać tam można z władysławowa w kierunku na Hel- za torami, kilkadziesiąt metrów przed Biedronką w lewo. polecam

tomek

14:47:05 11-07-2006 ip:80.48.255.226

Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 1; sobota, 20 kwiecień 2024r. 07:22:02; wygenerowano w: 24.7 ms