szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


65535 klik

168 odp

Eurorest
Strona 14 z 17 Poprzednia  1 ...  12  13  [14]  15  16  Następna

Okazuje się, że dość dużo ludzi( praktycznie co 5,6 osoba co daje ponad 1mln ) otrzymała te pseudo czeki...za które i tak trzeba zapłacić - 54pln. Rachunki są proste,a co do oferowanych "hoteli" to niestety... rzadko się tak naprawdę coś ciekawego trafia w ich ofercie. NIe dajcie się oszukać. Płacisz za wyżywienie i dodatkowe bajery jak we wszystkich hotelach z tym, że po wyższej cenie. W efekcie różnica jest naprawdę niewielka!!!!! Wręcz symboliczna.

Luc

17:23:52 02-03-2008 ip:84.40.221.96

Jestem bardzo nieufną osobą jeśli chodzi o tego typu oferty ale kiedy dwa lata temu dostałam informację o czeku, weszłam na stronę i poczytałam opinie osób, które skorzystały z czeku. Wszystkie wypowiedzi były bardzo pozytywne, więc rodzina namówiła mnie, żeby zaryzykować. Wykupiłam już trzy takie czeki i skorzystałam z pobytu nad morzem i w górach (Zakopane). Każdy nasz wyjazd okazywał się strzałem w dziesiątkę. Super pokoje z łazienkami, pyszne jedzonko, mili gospodarze i wszystko za 35-40 zł dziennie bo takich ofert szukałam. Dzięki Eurorestowi zastało mi w kieszeni sporo kasy, którą mogłam wykorzystać na zwiedzanie. Nie wiem może ja miałam tyle szczęścia ale czytając wypowiedzi na tym forum widzę, że wszyscy którzy zaryzykowali to są zadowoleni. Nie wiem skąd te negatywne opinie osób, które nie skorzystały z oferty.

Jola

16:07:53 01-03-2008 ip:85.89.189.17

Cześć. Ja nie stety nie przeczytałęm tego fora i zamówiłem to ;/ da się coś zrobić żeby nie odbierać tego czeku? Będzie mi szedł drogą pocztową. !!!Pomocy!!!

tomek

13:21:40 01-03-2008 ip:213.158.196.68

witam jak widze nie jestem jedyna a tym bardziej wybrana.rowniez wygralam czek na 14 dniowy darmowy nocleg .jednak czytajac to wszystko .......odpuszcze sobie,pozdrawiam sylka.

seal

23:10:09 27-02-2008 ip:79.97.23.115

Ja korzystałam z czeku w okresie ferii zimowych `La Siesta` Jastrzębia Góra. Nie było problemu z miejscami, wiadomo w zimie mało turystów. Cenowo byliśmy zadowoleni, warunki w ośrodku bardzo dobre. Sprawdzaliśmy inne miejsca bez czeku w tym samym okresie niektóre wychodziły nawet 3x drożej. W tym obiekcie oszczędzaliśmy dziennie 70 zł. Można wykorzystać do 14 noclegów, czasem ośrodki podają liczbę dni minimalną - w sezonie ale to jest zrozumiałe np dla wszystkich jest turnus sobota - sobota. Teraz chciałabym pojechać na wakacje do Chorwacji, trochę się boję, że nie będzie miejsc, bo już np. wszystko jest zarezerwowane. Wkurza mnie jak ktoś pisze złodzieje, oszuści itp, takie pomówienia powinny być karane, puste słowa. Nie piszą co im ukradli, albo jak oszukali, trzeba czytać regulamin, przejrzeć oferty, a potem zamawiać czek. Ludzie niech Wam się chce czytać, oglądać obrazki i nauczcie się patrzyć. Opis jest zgodny z tym co w ofercie. Według mnie te oferty są dla ludzi, którzy nie chcą wydać zbyt dużo na urlopie i nie lubią przepłacać.

Jadwiga

21:03:43 25-02-2008 ip:78.8.107.175

witam;) mi tez sie wydaje ze to jedna wielka ściema!!!!...nie wiem czy zauważyliście ale pozytywne komentarze sa pisane w jednym tonie tzn jak by pisała je wszystkie jedna i ta sama osoba...naciągaczy nie brakuje!!!...pozdrawiam

kejti

10:13:06 25-02-2008 ip:83.14.170.211

byś może jest to oszustwo - ale ja obejrzałem oferte dwóch hoteli w hiszpanii gdzie trzeba wykupic jedzenie za ok. 20 euro dziennie a zakwaterowanie jest za darmo i zapewniam, że w hiszpanii nikt nie znajdzie żadnej!!!!! kwatery za 20 eoro z wyżywieniem. Mieszkałem 4 miesiące w maladze i wiem co mówie - 18 euro kosztuje łożko (a raczej pół łozka piętrowego) w maladze w schronisku młodzieżowym w sali 10 osobowej. Myślę, że bylejaki hotel to co najmniej 30 - 40 euro a lepszy od 50 euro w góre. Pozdrawiam.

bartek

23:18:44 19-02-2008 ip:83.24.118.227

Cieszę się, ze mogłam poczytać o tym co sądzicie o czekach, mój idzie pocztą, jakie są konsekwencje w przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem, gdy wypełniło sie zgłoszenie w internecie? Czy ktoś zrezygnował i nie odebrał z poczty?

lemona1

00:00:18 05-02-2008 ip:83.12.63.138

Hmm?Mało precyzyjnie piszą Ci co wyjechali.Widocznie coś tam zobowiązują się w formularzu. No i muszą polecić 5 osób. Czy tak? Poszperam jeszcze w internecie. Za darmo to jest patrzenie w niebo ....nawet kąpiel we własnym domu kosztuje... Tez dostałam takiego maila-3.02.08 Nie wykupuje... Pozdrawiam.

Wisełka

01:32:28 03-02-2008 ip:212.76.37.158

ku**** dalem sie nabrac i czek mam w domu. co teraz powinienem zrobic?? napisac email z rezygnacja?

oooooo

20:32:12 30-01-2008 ip:84.49.131.103

Strona 14 z 17 Poprzednia  1 ...  12  13  [14]  15  16  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 1; sobota, 27 kwiecień 2024r. 06:50:58; wygenerowano w: 95.1 ms