szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


65535 klik

168 odp

Eurorest
Strona 13 z 17 Poprzednia  1 ...  11  12  [13]  14  15  ... 17  Następna

kur....a ja cie krece taki wał .nigdy nikt mnie jeszcze w taki sposob nie nabrał.z tego co czytam tutaj !!!!!zawsze ignoruje takie wkręty...ale kupiłem ten czek i mam go w domu.tłumacze sobie to w taki sposób......średni posiłek śniadaniowy jaki kolwik w restauracji czy hotelu to ok.10zeta no! chyba ze ktoś je 3jajka...hmm za obiad to tak skromnie 13zeta+ cos na kolacje to też gdzies ok 10,- w sumie 33zł a w eurorest kuw..a to ok do 45 zl no to tez by sie zgadzalo,ale tu chodzi o hotele i knajpy a nawet jest czasem drozej.jestem szefem kuchni w restauracj i wiem co pisze.pobt w słabym hotelu od osoby to koszt ok stówki gdze niegdzie 60 dyszek a w pensjonatach szczeze ,nie mam pojęcia ,zaraz sprawdze gdzes indzej.słyszałem ze taki pobyt to gdzies od 30,-do........stówki.nie znam tych hoteli z oferty eurorest..moze zaryzykuja.....wrazenia opisze tutaj!!!!!!!!!!a jak to jakis wkret ,to wydam wiecej siana i obiecuja ze kuwa dojade ta firme/posrednika ,tak ze kolejne wczasy beda naprawde friiii ,bo jak nie to kara ich spotka.....jak ktos zna jakies wmiare tanie ciekawe miejsca w polsce, do ktorych warto pojechac to prosze dajcie znac jacekgastro@wp.pl gg 7434235.nie ma duzo siana a chetnie bym gdzis wyjachał bo ciągle pracuje i zawsze czasu brak.dzieki za wszystkie opinie i pozdrawiam całą obsłógę eurorest hihi :-(

jacekgastro@wp.pl gg 7434

20:52:37 24-03-2008 ip:213.158.196.98

1. oczywiście te siedem minut to jest podejrzane na wstępie. 2. wysyła to do ciebie administrator wp/ administrator kh co oczywiście ma sugerować ,że są wiarygodni. 3. przez cały czas sugerują, że to darmo, a jednak trzeba płacić. wniosek: albo poprostu oszuści albo działająca na poziomie kanalizy z kupą akcja reklamowa. ja radzę zawsze jedno: złóż wniosek do prokuratury: przypuszczam , że próbowano narazić moją osobę na stratę finansową w wysokości: .............. . biorąc pod uwagę , że próba ta odbyła się drogą elektroniczną mam uzasanione podejrzenie, że jest to próba dotycząca więcej niż jednej osoby. tak właśnie dzisiaj zrobię...

łowca kundli

10:45:47 18-03-2008 ip:89.77.48.226

!!!!!!!!!! Jak mozna napisac że to lipai sciema , jak Ci ludzie nigdy nie korzystali z czeku !!!!!!!! Nic bardziej mylnego byłem w czechach z rodzinka w zeszłym roku a wtym jade na słowacje i powiem szczerze że głąby kapuściane że to zadne naciaganie !!!!!!!!!!!!! Jeżeli za nocleg z wyzywieniem (śniadanie + obiadokolacja )przez eurorest zapłace 45,- to sobie policz wzszystko osobno razy ilość dni i razy ilość osób ,wychodzi kilka stówek do przodu . I warunki w hotelu jak dla mnie były rewelacyjne , żeby wszędzie tak było to będzie ok. Zreszta na forumeurorest jest pełno opini o hotelach w których mozna skorzystać z czeku .pozdr. e-mail.tim-complex@o2.pl

Tomek

11:42:43 17-03-2008 ip:83.3.150.186

witam czy ktos wie ile łącznie wynosi koszt 7-dniowego pobytu np.w Hiszpanii (mn.wiecej) ??

dori

10:12:36 17-03-2008 ip:77.236.0.196

czy ktos wie jak zrezygnowac z czeku?mozna do nich napisac z prosba o rezygnacje??? a jakie są konsekwencje jeśli nie odbiorę czeku?

krycha

14:58:18 15-03-2008 ip:83.29.115.198

Właśnie dzisiaj przyszedł mi listonosz z czekiem eurorest-u. Nie odebrałem tego listu. ;) moim zdaniem nie warto wyjeżdzać z tym czekiem gdziekolwiek.

tomek

22:21:01 14-03-2008 ip:213.158.196.117

Ludzie nie panikujcie.Nikt was nie oszukuje.To nie jest ściema zapewniam.

anupis

17:48:42 11-03-2008 ip:79.185.211.217

czesć,właśnie dziś zamówiłem czek i mam pytanko czy to dobry pomysł bo mamy dziecko a czek jest na dwie osoby

Adam 11

00:31:59 11-03-2008 ip:92.2.223.166

wlaśnie dostalem tego maila z czekiem i sądzę że jest to ściema jak mówią tu niektórzy, bo jeżeli bylaby to prawda i mialo by to wyglądać tak "różowo" i atrakcyjnie to nie pisaloby w mailu że mam tylko 7 minut żeby wypelnić formularz, samo to mówi że jest coś nie tak, oczywiste jest że przez 7 min na bank nie zdążę zapoznać się z calym regulaminem i przejrzeć fora takie jak te, a po drugie to jak by wszystko bylo ok to nie byloby na tym forum aż tylu negatywnych opinii, tak więc pier...z calego serca ten wysoce naciągany czek. Wielkie pozdro dla wszystkich, którzy wystawili im negatyw... eurorest co to w ogóle ma znaczyc??? z ubikacją sie kojarzy:):):)...:D:D:D:

gul

18:40:21 06-03-2008 ip:213.227.72.220

całkowicie zgadzam się z krzyśkiem. obserwując oferty w polsce jest dokładnie tak,że za nocleg z z czekiem eurorestu nie placisz natomiast za wyżywienie płacisz tak jak za całość bez czeku eurorestu. ja też dałem się naciągnąc.

zibi

14:34:00 04-03-2008 ip:83.10.97.129

Strona 13 z 17 Poprzednia  1 ...  11  12  [13]  14  15  ... 17  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 7; środa, 24 kwiecień 2024r. 04:40:10; wygenerowano w: 42.9 ms