szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 3 z 4 Poprzednia  1  2  [3]  4  Następna

zgadzam się z zszokowana w 100%.właścicielka nie miła i opryskliwa. wyzwiska nie tylko do wychowawców koloni, ale takze pracowników. jedzenie moim zdaniem bardzo dobre, a że czasem coś nie wyszło to chyba nie zawsze wszystko wychodzi wspaniale ;) budynki w opłakanym stanie... grzyb, wilgoć, przeciekające okna na gwoździe... obsługa miła, czego nie można powiedzieć o właścicielce. jeśli marzycie o niezapomnianych wakacjach lepiej wybrać inny ośrodek ;) pozdrawiam

życzliwa

20:22:09 10-01-2012 ip:83.5.186.197

ja ju7ż kilkakrotnie organzowałam zieloną szkołę w Puchatku i uważam, ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Sprawdziałam ośrodek wcześniej. Co do wyżywienia to różnie, ale przecież dzieci jedzą różnie. Myślę , ze w domu nie mają tak urozmaiconych śniadań i kolacje jak tam. Momo szynki, se3ra, serka dzieci jadły chleb z nutellą lub ketchupem, ale to ich wybór. Co do właścicielki to miła i otwarta osoba, proponuje wycieczki spacery zabawy, ogniska . Moje szkolne dzieci były zadowolone

KAsia i Agnieszka

11:27:07 08-08-2011 ip:83.5.223.174

witam. moim zdaniem jedzenie jest ok, jesli komus nie pasuje, moze zjesc gdzies indziej, faktycznie osrodek przystosowany jest bardziej dla kolonii, czy wycieczek klasowych, ale z tego co wiem, to jezdza tam takze emeryci, ktorzy sa zadowoleni z pobytu. minusem dla niektorych moze byc to, ze nie ma lazienek w pokojach, chociaz mysle, ze to nie jest najgorsze, przeciez przyjezdzamy nad morze nie po to zeby siedziec w pokoju, czy w lazience, tylko po to zeby sie miec gdzie przespac, czyli za duzo czasu w nim nie spedzamy.dodam rowniez, ze jesli ktos ma jakies wymagania, to moze sobie wynajac wille z basenem, a nie narzeka na forum, ze to niby jakis 'horror'. moim zdaniem osrodek jest dobrze polozony, bo blisko morza, obsluga mila i pomocna, sa takze organizowane ogniska. polecam

gosia

23:07:18 16-09-2010 ip:95.40.11.20

Nie byłam jeszcze w tym ośrodku lecz w tym roku , w sierpniu wybieram się. Jestem pewna, że będę zadowolona.
Miałam telefoniczny kontakt z właścicielką, która była bardzo serdeczna i pomocna.
Mam niepełnosprawną córkę, jako jedna z wielu tylko ta osoba zaoferowała mi swoją pomoc. Przez wiele lat borykamy się z problemami i chorobą córki i naprawdę jest niewiele ludzi o tak wielkim sercu. A ja na temat Zszokowanej Pani powiem tak - trzeba było szukać apartamentu na miarę swoich wymagań , tylko jest jeden problem to kosztuje.

Beata

11:19:09 12-04-2007 ip:80.51.178.3

Zgadzam się ,żle to świadczy o organizatorze , ale ja organizowałam tylko grupę , a pobyt wykupiłam w sprawdzonym biurze podrózy , a na forum trafiłam dopiero tak póżno .
Nie będe komentowała wypowiedzi Mariusza ( dziubka) ...... ogarnął mnie pusty śmiech . Z niego taki kucharz jak z koziej ....... A skoro nie widział jeszcze pasztetu rozrabianego z wodą
to zapraszam do Puchatka . No i ten sposób wypowiedzi ! Wierzcie lub nie , sprawa miała poważny finał i niezbyt miły dla właścicielki , a tak na marginesie byłam świadkiem jak pod niebiosa zachwalała przez telefon osrodek - ruinę .

ZSZOKOWANA

10:53:17 17-01-2007 ip:87.96.0.173

Bardzo żle świadczy o osobie, która organizuje wyjazd dla Dzieci i nie sprawdza osobiście miejsca ! A jeszcze gorzej o ososbie, która wypisuje niesprawdzone opinie na forum w styczniu , a nie po koloniach

Alicja

19:22:58 19-04-2006 ip:83.25.253.49

~MARIUSZ ( Dziubek) -
A w jakiej szkole żeś się uczył tego zawodu kucharza?
Tam ortografii przy okazji nie wykładali ?

óżą

09:11:35 19-04-2006 ip:83.25.226.171

Sorki ale nie mogę się z tym zgodzić co pisze zaszokowana,bo ja spędziłem tam 3 tygodnie i nie widziałem tam sprzętu połamanego dla dzieci i kuchnia nie była zła ale jak ktoś jada korzonki to nic dziwnego że mu kuchnia nie pasujue,zawodu jestem kucharzem i mam putanko aprpo paszczetu do zaszokowanej jak można paszczet rozrobić z wodom widze że świetnie gotujesz jak takie brednie piszesz,moze a wopłakanym stanie to ty masz muzgownice anie budynek,powiem to krutko może wstroniu byłaś a nie w puchatku w pobierowie bo masz jakieś urojenia musiśz sie leczyć !!!!!!!!!!!!!!!! O ile nie jest za pużno na lekarza ale życze szypkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!

MARIUSZ ( Dziubek)

16:17:30 16-04-2006 ip:83.8.23.171

po to jest te forum?aby sie dowiedziec o miejscu gdzie by sie mialo pojechac na wakcje.

Anda

13:23:40 30-01-2006 ip:83.160.19.132

Dobrze, niech już będzie forum kwaterobiorców, ale jeżeli ktoś w taki sposób wyrabia opinię na temat jakiegoś ośrodka, to niech podeprze to jakimiś konkretem. np. zdjęciami, a tak to zwykłe świństwo.

Mariusz

12:53:48 30-01-2006 ip:80.53.63.74

Strona 3 z 4 Poprzednia  1  2  [3]  4  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 6; piątek, 19 kwiecień 2024r. 03:26:45; wygenerowano w: 26 ms