szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


11872 klik

16 odp

Uwaga na oszustów
Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

I'm really impressed with your writing skills as well as with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, its rare to see a great blog like this one these days.. ggdcdddkdgedebeb

Smithe272

13:16:34 01-03-2015 ip:94.76.179.1

Moze nie do oszustwa ale do psychicznego wyczerpania za przyczyna pana właściciela zaliczyłbym pobyt w pensjonacie Rodos w Lebie-ul.Zawiszy Czarnego 27. Właściciel- chyba alkoholik- czepia się o byle co, nawet do glosniejszych zabaw dzieci na "placu zabaw" w bujajacych chwastach. Omijajcie ten dom!

adis

11:53:12 17-08-2008 ip:83.9.85.74

Pensjonat "As Pik" w Niechorzu omijajcie szerokim łukiem. Podczas urlopu miałem włamanie do pokoju. Właściciel mówił, że jest ubezpieczony od takiego zdarzenia. Okazało sie, że to tylko gadanie. Odszkodowania za skradzione rzeczy nie dostałem.

pułkownik

17:01:23 09-07-2008 ip:195.138.208.5

Moze nie do oszustwa ale do psychicznego wyczerpania za przyczyna pani właścicielki zaliczyłbym pobyt w osrodku Miara Mar w Pogorzelicy także tez badźcie ostrozni. W internecie oferta git, ale na żywo koszmar, tam liczy sie tylko Niemiec i nic wiecej, szkoda pisać.

Marek

18:53:59 26-04-2007 ip:83.8.196.168

Pensjonat AS PIK w NIechorzu. Omijajcie z daleka!!!!
Brud, smród i złodziejstwo.W czasie dwóch tygodni były 3 włamania do pokoi w pensjonacie. Właściciele nie reagowali...

mar

11:29:01 13-10-2006 ip:156.17.218.135

Zgadzam się z Alką. Pensjonat AS-PIK to wczesny Gierek. Na dodatek jest słabo pilnowany. Złodzieje o tym wiedzą i są liczne włamania. W czasie mojego pobytu było ich kilka. Właściciele nie reagują i nie przeciwdziałają.

pułkownik

11:23:34 13-10-2006 ip:82.143.159.227

Ostrzegam przed "pensjonatem" Ikar H.J.Wiechcińscy z ulicy Leśnej 8 w Jastrzębiej Górze.Sypiący się dom ,ponure i ciasne pokoje,ochydne łazienki,nieuczciwa właścicielka,wysokie ceny mijające się z komfortem .Po wcześniejszej zmianie kwatery o zwrocie kasy niema mowy.Właścicielka lubi " imprezować " .! Dodatkowo stado kotów powodujących niesamowity smród.

marcomen

15:36:08 05-09-2006 ip:62.233.150.230

co do "Pomaranczowego" to jest nie dokladnie jak w opisie, co nie zmienia faktu ze jest to najlepsze pole na jakim bylem w chlapowie, wody cieplej brak - pisze ze jest 24h, ale znowu nie jest tez taka lodowata, a na wieczor to akurat przyjmnie sie kapie, ochrona jest super, bezpiecznie, do wladka jest 2km nie 1!!, obsluga mnie troszku denerwowala, ale to dlatego ze wzieli zaliczke od grup zoorganizowanych (pow 5osob) wystarczy przychodzic parami, uwaga na godzine meldowania sie (przed 12 placicie za noc wczesniej) i wymeldowania (po 14 placicie za noc nastepna) samo pole: zadbane, prysznice i toalety czyste, cisza nocna przestrzegana, do schodow na plaze jest troszke dalej ale 5 minut i sie na plazy jest, zejscie dosc dobre, plaza bardoz fajna! sa minusy, ale z tego co wiem to wszedzie tak jest - a plusy naprawde polecam!

ciubas@interia.pl

12:48:58 04-08-2006 ip:83.22.46.232

UWAGA !!! Dom Wolnostojący Grzybowo k/Kołobrzegu ul. Źródlana 11
W ofercie na dzień 25.07.06 mają napisane, że "udogodnienia w pokojach: lodówka, łazienka, telewizor, wyposażenie plażowe". Ale prawda jest taka że jak zadzwoniłem aby dowiedzieć się o miejsca to wszystko właściciele potwierdzali, po wpłacie zaliczki okazało się że lodówka nie zupełnie jest w pokoju tylko na korytarzu, a jest to dla mnie zasadnicza różnica. Niestety zabrakło właścicielom kultury, i przyzwoitości bo zaliczki nie chcą oddać. Zablokowali sobie rezerwację co najwyżej na jeden dzień, dwa tygodnie przed terminem przyjazdu więc nie wieżę że przeze mnie stracili klientów. Proponuję unikać jak ognia, bo może okazać się że pozostałe „udogodnienia” to czarno biały telewizor u sąsiadów w świetlicy, łazienka pod gołym niebem, a leżaki to połamane badyle gdzieś w piwnicy.
Teraz zauważyłem że lodówkę już usunęli z oferty, pod koniec wakacji okaże się że nie ma żadnych udogodnień oprócz „przyjemnego” towarzystwa właścicieli :)

Wujek

11:24:14 04-08-2006 ip:212.76.33.109

a ja bede bronic "campingu na skarpie"...moja siora tam byla i bardzo sobie chwalila....i zastała tam to samo co na stronie mniej wiecej...polecam, tanio i fajnie:)

monia

17:10:59 03-08-2006 ip:88.156.1.170

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 5; sobota, 27 kwiecień 2024r. 04:16:57; wygenerowano w: 26.7 ms