szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 6 z 19 Poprzednia  1 ...  4  5  [6]  7  8  ... 19  Następna

Jeśli ktoś pisze coś dobrego o "Michałku" to albo osoba z minimalistycznymi wymaganiami , skora zapłacić tyle pieniędzy za nic, albo to właściciel lub jego córeczka. Innej opcji nie ma xD

Olusia , dolnośląskie

12:32:15 03-07-2013 ip:77.254.103.100

Co do poniższych wypowiedzi Pani Ewy i Pauliny absolutnie się nie zgadzam! Wakacje w "Michałku" to czysta przyjemność. Właściciele bardzo przemieli żyć nie umierać. Jedzenie pyszne, świetny kucharz, przesympatyczna obsługa. Bardzo miło wspominamy ten wyjazd i napewno wrocimy w przyszłym roku :) Z czystym sumieniem polecam wszystkim którzy chcą odpocząć zdala od codziennego zgiełku i hałasu centum. Monika

popa

10:45:01 02-06-2013 ip:91.233.249.42

dodam jeszcze kilka uwag, o których zapomniałam . jak byłam ostatnim razem w neptunie (w 2011) to nie płaciło się jeszcze za parking, a lodówki w pokojach były normalne. nie jedliśmy tam obiadów, ale 2 razy się skusiliśmy i pożałowaliśmy. jedzenie? najlepsze "u jadźki" !!! mogłabym jeść tam codziennie. pysznie, domowo, tanio, duży wybór. najsmaczniejsze są chińskie pierogi, placuszki po węgiersku, cyc z ziemniakami i surówką (tak pan za ladą mówi na schabowe z piersi z kurczaka) :d . ogólnie "u jadźki" jest przesympatyczny właściciel stojący za ladą :) polecam jeszcze jedzenie "u zdzicha" - zwłaszcza pizzę :) gdzie nie polecam się żywić ? "u marynarza" , "tawerna" (drogo, mało jedzonka i niesmaczne" w pizzerni "kosta" (zawsze psują się tam piece, a na pizzę czeka się jakieś 30 min) oraz restaurację "chłopską" ... pewnego dnia obserwowałam pana z "chłopskiej". najpierw wielkim nożem kroił mięso, później sięgnął po worek z węglem do grilla .... i tym samym nożem rozciął worek po czym wrócił do krojenia mięsa. niesmaczny widok. :/ miasteczko samo w sobie ma urok, nocą jest żywe ale tylko przy głównym wejściu na plażę, sporo rozrywki i ogólnie fajnie ^.^

Olusia, dolnosląskie

13:29:50 30-05-2013 ip:37.128.5.23

Witam, mam na imię Ola i mam 16 lat . Ja byłam w Rowach aż 8 razy i mam ochotę wrócić tam co roku. Najczęściej rezerwowałam z rodzicami pokój w pensjonacie "Pelikan" (pierwszy raz w 2001 r.) i było tam naprawdę fajnie. Sympatyczni właściciele, złego słowa o nich nie mogę powiedzieć. W 2003 r. byliśmy w "Michałku". Akurat wtedy był on całkowicie nowym ośrodkiem i spaliśmy w nowiutkiej pościeli, było (jeszcze...) czystko i ładnie, ale właściciel to gbur . Nie polecam "Michałka" . W 2004 r. byłam we "Flamingu" i bardzo mi się tam podobało. W pokojach naprawdę czysto i ładnie. Teraz nie wiem jak tam jest , więc może się pozmieniało. W latach 2005-2007 non stop mieszkaliśmy w "Pelikanie" - duży plus za pojawienie się w holu 3 komputerów z dostępem do sieci . Teraz nie wiem ile jest tych komputerów, ale powiem, że czasem ciężko się do nich dostać z uwagi na młodsze dzieci grające na nich do 23 lub dłużej :) Potem była przerwa i wybraliśmy się do Ustronia Morskiego. W 2009 i 2011 roku byliśmy w "Neptunie" . Nie było źle, ale szału też nie ma . Nie zgadzam się z opinią o brzydkim zapachu z restauracji znajdującej sięna parterze - jak dla mnie było on lekko wyczuwalny. Pokoje nawet, nawet - w południe pod nieobecność gości pokojówka odkurza pokój i nie ma już tego całego piachu. Ale łazienka jest do kitu, bo grzyb i ogólnie brudno. Samo miasteczko jest bardzo ładne, nie ma co za bardzo zwiedzać, ale jest blisko do Parku Słowińskiego. Pod względem plażowania polecam "drugą plażę" na którą wchodzi się tym wejściem przez lasek obok Tawerny. "Pierwszą plażę" zalała woda, ale jak ktoś jest naprawdę zdesperowany to może rozłożyć tam ręcznik.

Olusia, dolnosląskie

13:06:41 30-05-2013 ip:37.128.5.23

Witam polecam marine w Rowach .Byłam tam w czerwcu 2012 z rodziną bardzo nam się podobało.polecam

natalia Poznań

19:57:48 22-03-2013 ip:83.11.245.6

Witam czy ktos z Was był w osrodku Befared ul. Wczasowa., poszukauje opinii na temat tego osrodka?

magda

10:47:43 21-03-2013 ip:83.29.83.73

Odradzam Pensjonat Marina Bylismy w marinie w lipcu 2012 roku i niestety ale byl to jeden Z najgorszych pensjonatow w jakich mieszkalismy. Mimo iz to jest nowy obiekt to mieslismy problem i z drzwiami i z łazienka i ze spluczka. Na nasze prosby obsluga reagowala po dwóch trzech dniach. Personel bardzo niekompetentny. Dwóch mlodych chlopakow (posadzonych tu chyba ze zarobic na wakacje) nie ogarnialo calego pensjonatu. Nie umieli udzielic zadnych informacji ( na temat lekarza, apteki, atrakcji turystycznych) Tu w tym pensjonacie liczy sie tylko kasa. Brak kuchni (jest tylko mikrofala), Do morza ok 20 minut spacerem. Generlanie bardzo nie polecam

kam

11:29:12 11-03-2013 ip:87.117.198.189

do aga403 kiedyś chciałam pojechać na Plażową 2, ale znalazłam to forum. wypoczynek. pl/read. php? 312065,72783 usuń spacje i wybrałam coś innego

Dociekliwa

14:00:01 20-02-2013 ip:77.255.235.102

Ewelina i Monika chwalące "Michałka" piszą z tego samego ip. ciekawe

Dociekliwa

13:51:36 20-02-2013 ip:77.255.235.102

Zarezerwowałam pobyt w Rowach ul. Plażowa 2. Jeśli ktoś był napiszcie :)

aga403

12:29:07 18-02-2013 ip:88.199.133.52

Strona 6 z 19 Poprzednia  1 ...  4  5  [6]  7  8  ... 19  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 4; piątek, 29 marzec 2024r. 02:39:23; wygenerowano w: 19.2 ms