szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 5 z 19 Poprzednia  1 ...  3  4  [5]  6  7  ... 19  Następna

To już dziewiąty raz w Rowach! W tym roku będziemy nocować w "Róży wiatrów". Fajnie, bo blisko do morza, niefajnie, bo obok portu i będzie trochę nieprzyjemnie otworzyć okno. Mimo to jestem pozytywnie nastawiona, bo ten dom gościnny ma dobre opinie. Jeszcze jedna refleksja dotycząca miejscowych restauracji i sklepików. "Da vinci" (pizzeria) jest trochę kiepska, bo bardzo długo czeka się na posiłek, bez względu na to co się zamówi. Ale nie mogę się doczekać zakupów na straganie pewnego pana, który sprzedaje tanio koszulki z zespołami (i nie tylko). Są one świetnej jakości i w tym roku muszę kupić jeszcze ze trzy! Bardzo też podoba mi się afrykański sklepik z ręcznie wykonanymi przedmiotami. Warto coś kupić stamtąd na pamiątkę, bo mam jedną bransoletkę, która liczy sobie 6 lat.

Olusia, dolnośląskie

17:56:19 19-07-2014 ip:178.37.215.91

Witam, od kilku lat jeżdżę do Rowów, potwierdzam, fajne miejsce, każdy znajdzie coś dla siebie. W ostatnich latach jest coraz więcej atrakcji , dyskotek, rozrywek, również do białego rana. Dużo nowych ośrodków. PS. Orchidea była w remoncie - teraz jest spoko, fajne pokoje. Polecam

Ela Mińsk Maz

19:16:07 02-07-2014 ip:37.128.15.254

Wszystkie polecajace wpisy Balatona z jednego Ip.... aż żal czytać

wczasowicz

14:57:38 26-06-2014 ip:80.50.79.230

Byłam w czerwcu 2014 w Rowach w ośrodku Befared ul. Wczasowa 6. Ośrodek jest fajnie położony. Bliziutko do plaży i niedaleko do centrum. Nie wiem kim była przyjmująca mnie Pani, ale była bardzo niezadowolona jak poprosiłam o częściową zmianę pościeli, (poszwy były ok. 30- 40 centymetrów za krótkie, poszewki na poduszki również). Ponieważ niewygodnie śpi się pod taką zbobioną kołdrą poprosiłam o większe - nie spodobało się to bardzo...... Ale pal sześć te poszewki, dwa tyg. szybko mijają. Problemem dla mnie były wszędobylskie duże czerwone mrówki.... W sumie nie powinno to dziwić bo ośrodek jest w lesie, ale jest ich tam bardzo dużo. Czym jest cieplej i sucho tym ich jest więcej. Córka bawiła się na placu zabaw na chwilę stanęła i zaczęła się drzeć bo ją oblazły, a nie jest to zbyt przyjemne, gdyż one gryzą. Są miejsca na terenie ośrodka gdzie jest ich trochę jakby mniej, ale ja trafiłam w większe zamrówienie. Nie polecam osobom, uczulonym na jad bo się umęczą. Pojechałabym tam jeszcze raz ale do innego ośrodka........ tylko z powodu tych mrówek........

Ala, łódzkie

13:37:05 24-06-2014 ip:37.248.255.148

Polecam pokoje w Balatonie na Bluszczowej. Osrodek raczej nowy, doskonalevwyposazony i czysty. Darmowe prawny, bilard, kominek, grillem itd. Byliśmy bardzo zadowoleni i wrócimy tam w wakacje. Pozdrowienia dla obsługi. Hania i Piotr

H&P

21:16:16 11-06-2014 ip:185.15.0.9

Polecamy Balaton na Bluszczowej. Czysto, świeżo i co najważniejsze jest bilard na wieczór. Bardzo rozsądne ceny. Ala Bydgoszcz.

AlA

19:41:25 19-05-2014 ip:185.15.0.9

Marina 1350m, chyba pomylilas osrodki. Z Mariny do morza 480 m.

Oko

19:38:48 19-05-2014 ip:185.15.0.9

Polecam ośrodek befared. Jeśli ktoś preferuje wypoczynek w lesie świeże powietrze super blisko do morza plac zabaw domki bez luksusu ale jest Wyposażenie podstawowe czysto my z dzieckiem jeździmy tam os trzech lat polecam polecam suuuper :)

monia

21:35:06 06-03-2014 ip:93.105.42.107

Balaton jest ok. Byliśmy w wakacje i śmiało polecamy, rozsądna cena.

Aśka Paznań

11:54:12 16-01-2014 ip:185.15.0.9

Nasza opinia dotyczy cukierni "Beza" - przy ul.Słonecznej - ciastka, drożdżówki i bułeczki, a także lody-pyszne, drobny niesmak stanowiło jednak zachowanie młodszej szefowej - bodajże pani Anety - zachowanie niemiłe i w stosunku dla klientów, jak i dla pracowników. Pani Anetko więcej uśmiechu na twarzy!!!!

Mariusz,woj śląskie

23:54:10 30-07-2013 ip:83.26.157.85

Strona 5 z 19 Poprzednia  1 ...  3  4  [5]  6  7  ... 19  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 2; sobota, 27 kwiecień 2024r. 05:14:00; wygenerowano w: 42.6 ms