Rowy - atrakcje, noclegi, region - na Forum: Byłam w czerwcu 2014 w Rowach w ośrodku Befared Wczasowa 6 Ośrodek jest fajnie położony Bliziutko(...)

szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Strona 4 z 17 Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  ... 17  Następna

Byłam w czerwcu 2014 w Rowach w ośrodku Befared ul. Wczasowa 6. Ośrodek jest fajnie położony. Bliziutko do plaży i niedaleko do centrum. Nie wiem kim była przyjmująca mnie Pani, ale była bardzo niezadowolona jak poprosiłam o częściową zmianę pościeli, (poszwy były ok. 30- 40 centymetrów za krótkie, poszewki na poduszki również). Ponieważ niewygodnie śpi się pod taką zbobioną kołdrą poprosiłam o większe - nie spodobało się to bardzo...... Ale pal sześć te poszewki, dwa tyg. szybko mijają. Problemem dla mnie były wszędobylskie duże czerwone mrówki.... W sumie nie powinno to dziwić bo ośrodek jest w lesie, ale jest ich tam bardzo dużo. Czym jest cieplej i sucho tym ich jest więcej. Córka bawiła się na placu zabaw na chwilę stanęła i zaczęła się drzeć bo ją oblazły, a nie jest to zbyt przyjemne, gdyż one gryzą. Są miejsca na terenie ośrodka gdzie jest ich trochę jakby mniej, ale ja trafiłam w większe zamrówienie. Nie polecam osobom, uczulonym na jad bo się umęczą. Pojechałabym tam jeszcze raz ale do innego ośrodka........ tylko z powodu tych mrówek........

Ala, łódzkie

13:37:05 24-06-2014 ip:37.248.255.148

Polecam pokoje w Balatonie na Bluszczowej. Osrodek raczej nowy, doskonalevwyposazony i czysty. Darmowe prawny, bilard, kominek, grillem itd. Byliśmy bardzo zadowoleni i wrócimy tam w wakacje. Pozdrowienia dla obsługi. Hania i Piotr

H&P

21:16:16 11-06-2014 ip:185.15.0.9

Polecamy Balaton na Bluszczowej. Czysto, świeżo i co najważniejsze jest bilard na wieczór. Bardzo rozsądne ceny. Ala Bydgoszcz.

AlA

19:41:25 19-05-2014 ip:185.15.0.9

Marina 1350m, chyba pomylilas osrodki. Z Mariny do morza 480 m.

Oko

19:38:48 19-05-2014 ip:185.15.0.9

Polecam ośrodek befared. Jeśli ktoś preferuje wypoczynek w lesie świeże powietrze super blisko do morza plac zabaw domki bez luksusu ale jest Wyposażenie podstawowe czysto my z dzieckiem jeździmy tam os trzech lat polecam polecam suuuper :)

monia

21:35:06 06-03-2014 ip:93.105.42.107

Balaton jest ok. Byliśmy w wakacje i śmiało polecamy, rozsądna cena.

Aśka Paznań

11:54:12 16-01-2014 ip:185.15.0.9

Nasza opinia dotyczy cukierni "Beza" - przy ul.Słonecznej - ciastka, drożdżówki i bułeczki, a także lody-pyszne, drobny niesmak stanowiło jednak zachowanie młodszej szefowej - bodajże pani Anety - zachowanie niemiłe i w stosunku dla klientów, jak i dla pracowników. Pani Anetko więcej uśmiechu na twarzy!!!!

Mariusz,woj śląskie

23:54:10 30-07-2013 ip:83.26.157.85

Jeśli ktoś pisze coś dobrego o "Michałku" to albo osoba z minimalistycznymi wymaganiami , skora zapłacić tyle pieniędzy za nic, albo to właściciel lub jego córeczka. Innej opcji nie ma xD

Olusia , dolnośląskie

12:32:15 03-07-2013 ip:77.254.103.100

Co do poniższych wypowiedzi Pani Ewy i Pauliny absolutnie się nie zgadzam! Wakacje w "Michałku" to czysta przyjemność. Właściciele bardzo przemieli żyć nie umierać. Jedzenie pyszne, świetny kucharz, przesympatyczna obsługa. Bardzo miło wspominamy ten wyjazd i napewno wrocimy w przyszłym roku :) Z czystym sumieniem polecam wszystkim którzy chcą odpocząć zdala od codziennego zgiełku i hałasu centum. Monika

popa

10:45:01 02-06-2013 ip:91.233.249.42

dodam jeszcze kilka uwag, o których zapomniałam . jak byłam ostatnim razem w neptunie (w 2011) to nie płaciło się jeszcze za parking, a lodówki w pokojach były normalne. nie jedliśmy tam obiadów, ale 2 razy się skusiliśmy i pożałowaliśmy. jedzenie? najlepsze "u jadźki" !!! mogłabym jeść tam codziennie. pysznie, domowo, tanio, duży wybór. najsmaczniejsze są chińskie pierogi, placuszki po węgiersku, cyc z ziemniakami i surówką (tak pan za ladą mówi na schabowe z piersi z kurczaka) :d . ogólnie "u jadźki" jest przesympatyczny właściciel stojący za ladą :) polecam jeszcze jedzenie "u zdzicha" - zwłaszcza pizzę :) gdzie nie polecam się żywić ? "u marynarza" , "tawerna" (drogo, mało jedzonka i niesmaczne" w pizzerni "kosta" (zawsze psują się tam piece, a na pizzę czeka się jakieś 30 min) oraz restaurację "chłopską" ... pewnego dnia obserwowałam pana z "chłopskiej". najpierw wielkim nożem kroił mięso, później sięgnął po worek z węglem do grilla .... i tym samym nożem rozciął worek po czym wrócił do krojenia mięsa. niesmaczny widok. :/ miasteczko samo w sobie ma urok, nocą jest żywe ale tylko przy głównym wejściu na plażę, sporo rozrywki i ogólnie fajnie ^.^

Olusia, dolnosląskie

13:29:50 30-05-2013 ip:37.128.5.23

Strona 4 z 17 Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  ... 17  Następna

Cisowianka z basenem

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

U Jasia

Willa salem od 12.08

Pokoje.at

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2018   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 109; środa, 15 sierpień 2018r. 10:32:39; wygenerowano w: 5.2 ms