szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 3 z 19 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  ... 19  Następna

Właśnie się dowiedziałam, że w Rowach niedaleko domków letniskowych znajduje się oczyszczalnia ścieków. Proszę o opinie, czy jej obecność jest odczuwalna?

turystka

22:01:08 04-04-2018 ip:37.47.40.24

Faktycznie , ktos pisz i zachwala tylko os saturn i bar u janusza...sciema

tomasz,

10:24:43 12-01-2018 ip:178.235.40.170

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem przez. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie domki w Rowach na Różanej 8. Pozdrawiam

Annakornel

22:34:43 21-12-2017 ip:178.235.253.169

Łał!!!! Pozwoliła!!! A moje autko wywaliła za ogrodzenie!

Aleksander, Kraków

09:22:03 14-09-2017 ip:156.67.121.245

Byliśmy z mężem i 2-letnim synkiem w Rowach. Nocleg mieliśmy u p.Dorotki przy ul. Bałtyckiej 4b. Z czystym sumieniem polecamy to miejsce. Przepiękny i zadbany ogród, z miejscem na grilla oraz podglądem na bawiące się dziecko. Pokój nr 3 jest przestronnym pokojem nawet dla 4 osób. Pani Dorotka pozwoliła nam pozostawić samochód po zakończonym pobycie , na terenie swojej posesji do wieczora. Polecamy !!

Magda, Legionowo

15:25:34 30-08-2017 ip:94.254.140.36

Maja ostrzegałem! Ostrzegałem też na innych stronach i portalach. efekt - niektórzy jak Meteor, nie zamieszczają chyba negatywów a na ich stronie www zablokowano po moim wpisie możliwość dodawania opinii. taka jest właśnie reakcja właścicielki "U Doroty" w rowach.

zdzisław, twardogóra

20:57:44 01-08-2016 ip:91.197.88.16

Witam dwa dni temu wróciliśmy z mężem z Rowów.Niezbyt milo wspominamy pobyt a noclegi mieliśmy w Pensjonacie u Doroty ul.Bałtycka 4b.Pokój malutki ogólnie niedosprzątane łazienka mikroskopijna.Pani pazerna na pieniądze.Zapłacone mieliśmy do soboty,ale wyjeżdżaliśmy w piątek na noc.Chciwa pani włascicielka wynajęła kolejnym osobom ,,nasz pokój,,bezczelnie pytając czy o 19 zwolnimy pokój.Niski standard jak za tą cenę.Wspomnę jeszcze o braku zasłon lub rolet w oknach.Nie polecam!!!

Maja z Bielska

21:03:50 31-07-2016 ip:83.29.187.182

Chciałbym się dowiedzieć czy ktokolwiek z Was przebywał w pensjonacie "Marteczka" oraz czy polecacie to miejsce? Proszę o szczere opinie. z góry dziękuję

Sławek

19:49:39 05-06-2016 ip:83.27.87.23

Nigdy ale to nigdy kochani nie przyjeżdzacie na słowińska perle syf totalny żałuję że tam moje dziecko puścilam wrocilo z placzem

Anna

23:11:16 28-05-2016 ip:83.11.163.47

byłem z żoną i wnuczką w sierpniu 2015 w rowach, pokoje u doroty bałtycka 4. po rezerwacji i wpłacie zaliczki. za pokój 3 osobowy na pietrze z lodówką. warunki uzgodnione telefonicznie i potwierdzone mejlowo. po przyjeździe okazało się, że pani zmieniła warunki umowy wstępnej. pokój był na parterze, 2 osobowy z dostawką w postaci zdezelowanej wersalki, zamiast lodówki- chłodziarka z niesprawnym termostatem. szafa dla dwóch osób, dwie pufy. ciasnota. podobno w zarezerwowanym przez nas pokoju ktoś sobie pobyt przedłużył. guzik prawda. nazajutrz przyjechała do tego pokoju 4 osobowa rodzina. pokój 3 osobowy poszedł jako 4 osobowy. kasa! na uwagę o jednostronnej zmianie uzgodnionych warunków - pani odpowiedziała cit: "jak wam się nie podoba, oddaję zaliczkę i szukajcie sobie gdzie indziej. ja sobie kogoś na ten pokój znajdę." zmęczeni 500 km. podróżą miałem czegoś szukać??? zapłaciłem resztę. na szafie 1 mm kurzu. mydelniczka w kabinie zasyfiała od brudu. z pod umywalki wycieka woda z rury. za zasłonami pajęczyny. wytrwaliśmy. na złość obrażonej pani. do wejścia na plażę ok. 1 km, bo reszta wejść w remoncie. chciałbym szybko zapomnieć pobyt u chytrej pani z rowów w pokoju nr 1. nie polecam nikomu. chyba tylko desperatom po 500 km. podróży w upale. człowiek człowiekowi zgotował ten los.posiadam pelną dokumentację fotograficzną pokoju.

Zdzisław, Twardogóra

15:25:36 29-08-2015 ip:155.133.28.4

Strona 3 z 19 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  ... 19  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 9; czwartek, 28 marzec 2024r. 16:49:11; wygenerowano w: 17.7 ms