szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 18 z 19 Poprzednia  1 ...  15  16  17  [18]  19  Następna

Rowy- to miasto? Od kiedy ?
Piękno baaardzoooo głęboko ukryte!!
Pisząc wioska, obraża się wioski !!!
To rzeczywiście wypoczynek dla bardzo mało wymagających

Zuzia

17:06:48 17-04-2007 ip:83.25.242.153

Rowy mogę jak najbardziej polecić!! Jedno z najlepszych miejsc w jakich byłam. Słowońska Perła wcale nie jest taka zła. Najlepiej jest mieszkać w głównym budynku, tylko chyba codziennie odbywają się tam dyskoteki, już nie pamiętam dokładnie. Od wejścia z pokoi na prawo widać z okna morze. Bardzo blisko do plaży, dosłownie 2 minuty i miasto od razu po wyjściu z terenu ośrodka. Polecam, naprawdę gorąco. Wieczorami nikomu nie będzie się nudzić. Kapitalne miasteczko.

Gosia;)

16:11:11 17-04-2007 ip:83.19.73.122

Tragiczne dojśćie??? Trzy kilometry??? Ty chyba naprawdę byłaś w rowach tyle, że melioracyjnych...... Byłam w Rowach w ubiegłoroczne wakacje i wszystko było o.k. Miejscowość zadbana i przyjemna dla oka. Wejście na plażę bardzo ładne, a i toalety też były ( takie normalne zwane szaletami:) ) A lasek był cool!!!

aniszka

00:04:03 06-04-2007 ip:83.21.38.146

zapomnieliście dodać ,że tam jest tragiczne dojściedo plazy- przez brudny szalet zwany lasem,
do pokonania 3 km przez górki, pagórki,
dlatego nazwa Rowy !!

OLlMPIA

11:14:11 30-03-2007 ip:83.25.215.13

A ja bylalm w Rowch miejscowość przepiękna.Nie można sie tam nudzić. Ja w przeciwienstwie do "ja" badzo polecam Słowińską Perłę bardzo dobre warunki,pyszne jedzenie,a własciciel bardzo miły.pokoje super bliziutko do przepieknej plaży i cena tez przyzwoita.polecam ROWY sa super:)

sylvuniaa

22:15:28 28-03-2007 ip:83.18.183.125

czy ktoś był w Rowach w kempigach OAZA, będę wdzięczna za opinię
alakom8@wp.pl

Ala

09:11:36 09-03-2007 ip:83.17.27.50

Rowy super. troche małe i jeżeli jedzie sie na dłużej nie ma co robić. ładna plaża. ale nie polecam słowińskiej perły. właściciel jest zdeczka nerwowy. W ośrodku zawsze ale to zawsze jst miejsce o każdej porze dnia i nocy. ale jak już przyjedziecie to...... okazuje się że będzecie mieszka.ć z dwoma innymi rodzinami w jednym domku. jak pisałam właścicielowi zależy tylko na kasie. ale miasto polecam

ja

07:50:15 14-02-2007 ip:83.19.161.221

UWAGA na Ośrodek Kolonijny CKP ul Głogowa 11 Rowy
Znalazłem to ogłoszenie w sezonie 2005r. Zadzwoniłem zadatkowałem, upewniłem się czy są tam dobre warunki i czy spokojnie moge jecha z 3 letnim dziecki.
Wszystko wyglądało wspaniale, kierowniczka zapewniała ze spędze tam wspaniały wypoczynek i że warunki są bardzo dobre, jedynym mankamentem domków miał byc brak toalety. Ale byly zapewnienia ze zaraz przy domkach są nowiutko wystawione sanitariaty.
W rzeczywistości wyglądało tak:
Zdjecie przedstawia inny ośrodek niż ten w którym miałem spędzi wakacje.
„Ośrodek składa się z drewnianych domków” - Domki napewno nie byly drewniane, zreszta te kempnigi ciezko domkami nazwac, brudno, brak remontu przynajmniej od 15-20 lat, wszystkie sprzety, hehe aneks kuchenny to stara niedomykajaca sie lodówka i jeszcze starsza spirala do podgrzania w obskurnym garnku, łóżka wyglądały na jeszcze starsze niż domki. Pościel i ogólne wrażenie 0/10 . Dno, może tylko zadowoli smakoszy jaboli, bo wygodniej niż na ulicy.
„położonych w sosnowym lesie w odległości 200 metrów od morza” – nie było ani jednego drzewa na całym terenie ośrodka, a do morza bylo 1,2-2km – 20 minut drogi do plaży.
„cały dzień towarzyszy szum morza i zapach lasu” – jakieś 50m od dojazdowej ulicy do rowów, a jedyne odgłosy jakie bylo słycha to głośna muzyka z położonego opodal kompleksu karuzeli.
„Atmosfera tu panująca sprzyja prawdziwemu odpoczynkowi psychicznemu ale też zapewnia komfort dla każdej pracy twórczej”- domki nacpane jeden obok drugiego w odległosci nie przekraczjącej 2m.
Sanitariaty faktycznie byly nowe ale 2prysznice i 2 toalety na cały ośrodek.
Nie spędziłem tam ani jednej nocy, mimo iż byliśmy w 6 osób i z 3 letnim dzieckiem, po 12 godzinnej podróży.
Zaliczke udalo mi sie odzyska po kilku godzinach, dopiero jak odnalazlem panią Kierownik.

janki69

20:47:47 13-06-2006 ip:83.30.174.113

Byłem w zeszłym roku na przełomie lipca i sierpnia. Całkiem fajne miejsce ale dla osób ceniących ciszę odradzam zakwaterowanie w centrum. W tym okresie sporo osób poszukiwało na miejscu kwater, z tego co wiem mieli z tym problemy. Ja płaciłem za mały pokoik 3-osobowy z łazienką i TV 100 zł na dobę.
W rowach gastronomia smaczna i tania. Dla mniej wymagających i oszczędnych polecam jadłodajnie "U marynarza" z super cenami, oraz pizzerię przy głównym dojściu na plażę z dużą "pizzą dnia" za 10 zł. Ogólnie Rowy polecam. Życzę miłego wypoczynku!!!

Slabor

13:14:10 02-08-2005 ip:83.30.178.47

dzwonilem w polowie lipca, do polowy sierpnia nie ma cgdzie sie wepchnac, chyba ze 800 metrow od morza i kibelakmi na kilka pokoi. ale sprubuj po wladyslawowie podzwonic, mnie o dziwo sie wlasnie tam udalo znalezc nocleg

Szofer

00:07:07 30-07-2005 ip:83.144.90.123

Strona 18 z 19 Poprzednia  1 ...  15  16  17  [18]  19  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 7; piątek, 26 kwiecień 2024r. 23:22:01; wygenerowano w: 8.2 ms