szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


 

Potwierdzam, okolica bardzo przyjemna, jednak cała reszta opisana powyżej, to prawda. Jest tyle miejsc we Władysławowie, tak duży wybór, że zastanawiam się jak z takimi opiniami ten obiekt jeszcze funkcjonuje. Mam nadzieję, że te opinie ostrzegą innych.

Bogdan

14:17:17 25-09-2017 ip:87.207.87.194

Odradzam. Pokój za 130 złotych w sezonie to babcina klitka, którą ktoś urządził u schyłku ubiegłego stulecia i tak już zostało. Toaleta lekko zapuszczona, nocami niczym duch woła błagalnie o remont. Plusy? Owszem. Stan wewnątrz to wszakże zachęta do spędzania czasu na świeżym powietrzu - wyjść żeby nie oglądać, wrócić ciemną nocą kiedy nic nie widać. Zderzenie z brzydką pogodą jest chyba mniej dotkliwe niż z komentarzami właścicielki, wiecznie udręczonej tym turystycznym "byznesem". Nie polecam, w głównej mierze właśnie ze względu na pretensjonalne zachowanie, uwagi i niemiły sposób bycia wspomnianej już pani.

Aneta

22:33:26 18-08-2017 ip:94.254.132.41

Sam obiekt nie budzi zastrzeżeń, niestety koszt za nocleg nie jest adekwatny do tego co wewnątrz (stare tapczany czy "rozjeżdżający się" sedes), ale to naprawdę drobiazg w porównaniu z niesympatyczną i rozżaloną właścicielką. Jeśli planujecie skorzystać z noclegów w Perle, to - zgodnie z uwagami pani gospodyni - z zapasem papieru toaletowego "bo to nie pensjonat" a obiekt należy opuścić co do minuty żeby o 10.30 nie usłyszeć z wyrzutem "miało być do 10.00" Nie polecam! Bo dla nas, naprawdę mało wymagających wczasowiczów, od przeciętnych warunków noclegowych ważniejsza jest uprzejmość i uśmiech a nie gburowate oblicze właściciela. O, przepraszam, przebłysk uśmiechu wyłapaliśmy przy dokonywaniu płatności. Sama ulica Obrońców Helu bardzo spokojna, blisko do centrum, do fantastycznej piekarenki i spożywczaków. Lokalizacja - tak! Perła na Obrońców Helu 32A - nie!

Marta i Paweł, Łódź

15:13:27 15-08-2017 ip:188.146.172.59

 

Cisowianka z basenem

Kwatera prywatna w Chłapowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie

Willa Salem/wolny maj

Kwatera prywatna we Władysławowie

pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie