szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


4133 klik

16 odp

Willa Klara Jastarni
Strona 2 z 2 Poprzednia  1  [2]

Witajcie :-) miałam również zaszczyt przebywać w tym pensjonacie. Noclegi faktycznie super. Piękne nowe pokoje i najwspanialsze śniadanka. Dają tyle do jedzenia, że niema na stole miejsca. Willa klara znajduje sie blisko plaży a noclegi można wykupić tam z wyżywieniem i bez. Śliczne dekoracje pokoi które nawiązują do tamtego regionu, tego nied,a, się niezauważyć. Minusem willi klara jest fakt, że właściciele nie zgadzają się na przyjazdy ze zwierzakami.

Maria ccc

00:27:54 22-05-2014 ip:213.186.78.34

Zaciekawił mnie temat noclegów w Jastarni. Faktycznie miałam przyjemność nocować w tym pensjonacie w czasie weekendu majowego. Super kwatery! Wszystko nowiutkie, czyste i zadbane. W domu tym gospodyni zadbała o każdy szczegół z najmniejszymi detalami. Wystrój willi w stylu marynistycznym. Widoczność ofert znajduje się na www.nr1jastarnia.pl Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam morskie klimaty które są charakterystyczne do danego regionu. Widać, że właściciele Willi Klara o to zadbali. Wnętrze willi Klara jest wspaniałe. Co jeszcze jest atutem tych pokoi? na półwyspie Helskim jest wszędzie blisko do morza. Willa jest usytuowana około200-300metrów od plaży a jest to wygoda i komfort. Jednak posiłki, śniadania i obiady biją wszelkie rekordy. Tak zastawionego stołu nie miałam na żadnych wczasach. Minusem może być brak balkonów w tej willi, ale jak się jest nad tak pięknym morzem gdy spaceruje się po wspaniałej Jastarni to zupełnie nie były one potrzebne. W Jastarni z czystym sumieniem polecam noclegi Willa Klara, a jestem naprawdę wymagająca.

Marionetka

09:32:55 08-05-2014 ip:94.254.214.173

Super Willa! piękna strona www.nr1jastarnia.pl piękne kwatery. i najlepsze śniadanka jakie jedliśmy. Willa Klara ma swój klimacik a nad morzem piękny biały piaseczek.

Janek i Zosia

13:12:08 07-05-2014 ip:93.157.155.157

Prawda, prawda. Pokoje nr 1 w Jastarni. Ja również polecam ten pensjonat i pokój nr 4 super! Polecam też restauracje na Sychty Obok "dużego dębu" mają smaczne jedzenie. Pozdro dla willi Klara

Marta dela

01:02:04 20-03-2014 ip:93.157.152.126

Owszem, byłam z rodzinką w willi Klara (apartament weranda) i muszę powiedzieć, że to były chyba najlepsze noclegi w jakich nocowałam nad morzem. Prawdą jest też, że mają piękną piaszczystą plażę. Generalnie pensjonat godny polecenia. Fajne apartamenty mają też w Zdroj owym i blisko do morza ale trochę wyższa cena

Krystyna

16:38:47 02-03-2014 ip:83.19.242.218

Willa Klara Jastarnia. Czy był ktoś w tej willi? Czytałem, że mają świetne noclegi że Jastarnia ma świetną plażę i cudne czyste morze. Mają fajne opinie ale czy był tam ktoś, czy prawdą jest co mówią ludziska?

Gość Jastarni

23:47:08 01-02-2014 ip:89.206.8.245

Strona 2 z 2 Poprzednia  1  [2]

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 12; środa, 24 kwiecień 2024r. 19:41:12; wygenerowano w: 25.4 ms