szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


 

Ryby bardzo drogie za kawałek halibuta 25zl dodatkowo trzeba zapłacić za ziemniaki i surowke ziemniaki zimne rosół bez smaku po prostu dodana woda flaki też bez smaku obsługa nieprzyjemna

Anna

14:49:25 05-07-2017 ip:176.118.142.22

Polecam jedzenie nie drogie,pyszne a szczególnie przypadło do gustu mojej córeczce.W tym roku tez planujemy stołować się tam.gorąco polecam za taką cenę rzadko się spotyka tak pyszne domowe jedzonko,a pomidorówka co roku tak samo pyszna i w tym też wracam.polecam

monika ,kąty

17:56:33 01-03-2015 ip:87.116.245.51

polecam smerfetkę !!! jedzenie bardzo dobre , nigdy nie trafiłam na coś starego a jeżeli chodzi o ryby to szczerze mówią że dorsz jest mrożony - jadłam i był wyśmienity - jak ktoś będzie to warto spróbować. jedyny mały minus to czas oczekiwania w kolejce do baru - jest tylko jedna bufetowa do której należy zapisanie i skasowanie zamówienia , nałożenie surówek , podanie sosów , nalanie napoi, zrobienie kaw i herbat oraz deserów to trochę za dużo i faktycznie przez to zdarza się że stoliki nie są starte po każdym kliencie ale to w końcu bar samoobsługowy. czas oczekiwania na samo już jedzenie jest do przyjęcia biorąc pod uwagę ilość osób w lokalu ( naliczyłam 16 stołów + osoby czekające na miejsca) .jedząc tam przez 14 dni czekaliśmy średnio 40 min. bardzo smakowała nam kaczka pieczona i królik w sosie którego nie znalazłam w żadnym innym lokalu. życzę im powodzenia , wprowadzania nowych potraw i nie zwracania uwagi na wścibskie wpisy( jak przeglądam to raczej zapisy konkurencji - obserwując ilość jedzących w tym barze). wszystkim polecam i radzę chociaż raz spróbować. pani bufetowa walcz o pomoc. pozdrawiam kuchnię i do zobaczenia mam nadzieję w przyszłym roku.

Rodzinka 6 osobowa z Wars

16:28:10 12-11-2013 ip:77.255.28.77

Odpowiedz dla kaski z Bydgoszczy Przepraszam jak można rozmrozić ciasto z galaretka ha ha ha zna sie pani na kuchni jak szok.a w sezonie lipiec-sierpień jest zakaz połowu na dorsza wiec wszędzie sprzedają mrożonego a ze jest świeży to są tylko bajki.nie piszcie rzeczy o których nie macie pojęcia.a ta galaretka to moje gratulacje :-)

Malwina lebork

16:50:42 29-10-2013 ip:83.11.185.185

Ja mam nieco inne zdanie ponieważ ryby które tam jadlam okazaly sie mrożone a ciasto z galaretka które mi podano wcześniej bylo odmrazane w mikrofali tak samo jak cale jedzenie podawane przez nich jest odgrzewane w mikrofali nie polecam.

Kaśka Bydgoszcz

08:16:34 19-07-2013 ip:188.33.36.184

ja w szczególności polecam bar smerfetka. bardzo dobre domowe jedzenie. duże porcje , ładnie i estetycznie podane. duży wybór dań a do tego dania dodatkowe poza kartą - super śledzie w śmietanie i ziemniaki szturane z boczkiem i jajkiem sadzonym + maślanka z koperkiem i ogórkiem ( nie mogę się ich doczekać już w tym roku). jedzenie jest świeże. duży wybór dań dla osób starszych będących na diecie i jadłospis dla dzieci. mają też w ofercie pyszne ciasta i desery. bardzo fajny pomysł z namiotem , gdzie można spokojnie zjeść w czasie deszczu lub wiatru, brakowało tego w poprzednich latach. tak więc jeżeli macie dzieci , starszych lub lubicie dobrze zjeść to jest to bar sprawdzony od 5 lat przeze mnie i dużą grupę moich znajomych. polecam.

Grażyna z rodziną z Krako

17:05:56 04-04-2013 ip:77.254.73.162

 

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 12; czwartek, 28 marzec 2024r. 18:06:54; wygenerowano w: 35.9 ms