szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


 

A nam z roku na rok podoba się coraz bardziej.......Właśnie wróciliśmy z piątego pobytu. Cisza, spokój, Jagoda i Jurek - mili, sympatyczni, bardzo życzliwi i wcale nie muszą się uśmiechać do Marudnych Marud. A dwu godzinny spacer plażą do Krynicy rewelacja...i mogłabym tak pisać i pisać, a i jeszcze dodam, że dwa tygodnie to zdecydowanie za mało......

Dorota

20:31:58 28-07-2019 ip:81.30.142.82

a mi się nie podobało.pani jagoda osoba traktująca ludzi jak zło ciągle niezadowolona i arogancka miła tylko dla wybranych osoba niemiła .pan jurek miły starał się ale ja z rodziną już tu nie przyjadę jest tyle miejsc że nie muszę znosić fochów pani jagody pierwszy raz się z taką osobą spotkałam .widocznie nie zależy im n dobrej opinii i polecanie innym .za domek wysoka opłata jak na takie miejsce wszędzie daleko nad morze koło 3 km.nie polecam

ania

21:03:42 13-08-2018 ip:94.254.238.23

U Pani Jagody wakacje spędzamy od kilku lat, polecam serdecznie, warunki dobre, bardzo miła atmosfera, naprawdę można wypocząć

MaCh

17:16:30 14-08-2015 ip:83.26.137.120

Ja odpoczywam w Przebrnie od 12 lat moja rodzina jest zachwycon klimatami tego miejsca. Dzieci maja tam ezpieczne miejsce do zabawy jest nowy plac zabaw .polecam to miejsce dla wczasowiczów w wieku od 0 do 100 lat.

garażka z Ostródy

15:45:52 28-07-2015 ip:46.186.52.167

niewiem w jakim słonecznym ranczu była pani założycielka tematu ale albo była mocno pijana lub pod wpływem innych środków których używania zabrania polskie prawo, albo pomyliła adresy. moje doświadczenia z pobytu, gdzie zabrała nas rodzina, która jeździ tam od kilku lat: - gospodyni przemiła, - przeliczyliśmy się z ilością osób i w jednym domku byłoby nam ciasno, więc gospodyni udostępniła nam domek, który miała wolny nie pobierając żadnej dodatkowej opłaty, - być może pani założycielka tematu spodziewała się w agroturystycznym gospodarstwie telewizora plazmowego 50 cali, basenu i palm rodem z rodos, ale jadąc na wypoczynek nad polskie morze do gospodarstwa agroturystycznego ja osobiście chcę mieć swobodę, dookoła zieleń i wieś bo jak nazwa wskazuje to gospodarstwo agroturystyczne a nie 5-cio gwiazdkowy hotel, - rano się budzę a żona podaje mi na śniadanie smażoną rybkę, którą to przyniosła ta "podła" gospodyni dosłownie za darmo, nie mówię że to standard w tym ranczo- opisuję jedynie swoje przeżycia i odczucia, być może przypadliśmy gospodyni do serca ale myślę, że gdyby pani założycielka tematu nie spodziewała się za 40 zł greckich marmurów też nie byłaby zaskoczona warunkami w tymże gospodarstwie. - z uwagi, że byliśmy z dziećmi mieliśmy kawałek do morza, gospodyni załatwiła z zaprzyjaźnionym ośrodkiem, że mogliśmy dojechać i zaparkować auto bez obawy, że komuś będzie to przeszkadzało. długo mógłbym mnożyć przykłady co mnie spotkało na słonecznym ranczo ale wydaje mi się, że szkoda "bić pianę" nad takimi wypocinami, które napisała pani z pierwszego posta bo wydaje mi się że chyba pisała to konkurencja albo ktoś kto jest tak zgorzkniały, że jedynie dobrze czuje się we własnym domu lub w hotelu gdzie cały czas ktoś nad tą osobą skacze i usługuje - więcej ogłady droga pani i samokrytyki - a gospodynie serdecznie pozdrawiam i jeszcze do niej zapewne nie raz dojedziemy. pozdrawiam - mariusz z łasku

Mariusz z Łasku

14:53:41 08-09-2013 ip:91.230.159.76

Właściciele bardzo przemieli żyć nie umierać. Jedzenie pyszne, świetny kucharz, przesympatyczna obsługa. Bardzo miło wspominamy ten wyjazd i napewno wrocimy w przyszłym roku :) Z czystym sumieniem polecam wszystkim którzy chcą odpocząć zdala od codziennego zgiełku i hałasu centum. Monika

arek . p

10:40:25 02-06-2013 ip:193.28.228.46

Byłam dwukrotnie w tym miejscu. Wynajmowaliśmy domek, w którym było czysto i ok. Gospodyni sympatyczna, zabiegana. Ciągle zajęta gośćmi, których ma sporo, a to o czyms chyba świadczy ;)

Iwona

23:11:37 14-08-2012 ip:89.69.212.42

 

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 5; sobota, 20 kwiecień 2024r. 09:06:56; wygenerowano w: 298.5 ms