szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


 

Wspaniały ośrodek , wszystko ze smakiem , czysto i przytulnie , bardzo urocza pani właścicielka , Pozdrawiam :-)

Arek ...

04:39:38 24-05-2018 ip:188.146.106.148

zdumiewa opinia p. kszysztofa. Byłem i więcej nie pojadę. Obsługa denna był problem z podjechaniem w pobliże domku, żeby się wypakować. No i kilkugodzinne czekanie na domek.... Pościel , delikatnie mówiąc "wieloturnusowa". Próbowaliście spać na szmacie o długości 1,5m ( tam nazywają to prześcieradłem).Opuszczając domek zdejmujesz, a nowo przybyły zakłada tę sama. Podczas pobytu zużyliśmy dwa kWh energii elektrycznej i zapłaciłem za to 48zł. Kuchenka w domku uszkodzona. Ośrodek nie wystawia FV a jedynie wydaje KP.Werandy przed domkami sypią się i można nogę złamać.Liczy się tylko kasa, jaką można wyciągnąć z klientów.

Agnieszka

13:25:05 10-08-2017 ip:188.146.132.121

jeżeli ktoś do tej pory jest niezdecydowany gdzie ma wybrać sie na urlop to polecam !! żagiel -domki pokoje w sarbinowie , piękne czyściutkie domki .ogólnie jest bardzo czysto i zadbanie , teren przepiękny- duży -dzieci mają raj ; do morza około 7 minut spacerkiem byłem tam na początku czerwca i do tej pory wspominamy te wakacje super !!!!!!!!!!!!

krzystof

09:04:56 03-08-2011 ip:80.238.64.12

 

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 22; środa, 24 kwiecień 2024r. 21:40:16; wygenerowano w: 28.3 ms