szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

W 2017 roku wybrałem się do Stella Maris. Nie wiedząc co mnie czeka zapłaciłem za tydzień wypoczynku w tym " ośrodku ". Koszt wynajmu w porównaniu do warunków tam panujących odbiega od jakichkolwiek norm przyzwoitości. W pokoju było zimno i panowała wilgoć. Pomimo całodniowego wietrzenia wilgoć nadal się utrzymywała. Ubrania od panującej wilgoci również pozostawały wilgotne. Odradzam pobyt w tym "ośrodku". W związku z tym, iż Pani wyżej pisze post z 2011 roku, a mamy 2017 to nic się od tamtej pory nie zmieniło i raczej już się nie zmieni.

Janek

16:07:31 19-08-2017 ip:212.96.227.230

rok temu byłam w stella maris i mam takie same spostrzeżenia. dom prawie się sypie. ceny nie adekwatne do warunków! nie polecam noclegu w stella maris. możesz mi napisać gdzie znalazłaś nocleg w karwii? wybieram się w tym roku i nie chcę trafić na coś takiego jak stella maris. z góry dziękuję za odp. pozdrawiam

Jagoda, Warszawa

11:46:51 27-07-2011 ip:195.205.187.116

Basen /Wolne Studio

Kwatera prywatna w Chłapowie

Letnik.net

pokoje.at

wolne 25.08

Kwatera prywatna we Władysławowie

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2017   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 42; niedziela, 19 listopad 2017r. 11:28:32; wygenerowano w: 25.7 ms