szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 4 z 17 Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  ... 17  Następna

Wakacje są super, a zwłaszcza czas urlopu. Można wtedy wyjechać, odpocząć, pozwiedzać trochę. Jak będziecie planować taki wyjazd to polecam wam Trzęsacz. Super plaża, fajna okolica, atrakcji też trochę jest. Nie można tam być i nie odwiedzić Labiryntu Luster. Wrażenie są niezapomniane, super zabawa dla całej rodziny.

Alicja

21:17:30 07-09-2019 ip:95.171.99.252

Ja swojego malolata zabieram od jakiegos czasu do Domu Przy Plazy w Sarbinowie i spokojnie moge polecic.

Monika

22:25:01 29-08-2019 ip:5.253.206.84

Z dzieciakami nad morze do Ustki dziadkowie pojechali, a my z mężem chciliśmy wybrać się w spokojniejsze miejsce i odwiedziliśmy Szczecin. Siostra poleciła nam Hotel Bończa, mówiła, że jest piękny ona rzadko się zachwyca czymkolwiek, więc wiedziałam, że musi coś w tym być. Było pięknie, ładne pokoje. Przy okazji obchodziliśmy rocznicę ślubu, zjedliśmy romantyczną kolację w sali, gdzie rzeka płynie pod budynkiem. Udało nam się wypocząć.

Urszula

08:43:26 13-08-2019 ip:188.147.103.123

W Kołobrzegu jest bardzo fajnie, jest co zwiedzać , mnóstwo atrakcji. Dużo restauracji, szczególnie polecam My Fish bo lepszej ryby niż tam nigdzie nie znajdziecie :) Szczególnie polecam spróbować Turbota i Łososia ;)

halinka

22:49:06 06-08-2019 ip:185.148.67.27

byliśmy ostatnio z dwójką dzieci w hotelu lubicz w ustce i jak dla mnie rewelacja. dzieciaki szalały z animatorem i w parku wodnym, my z mężem skorzystaliśmy z zabiegów w spa i aromaterapii. hotel ma świetną lokalizację, dziesięć minut spacerkiem i byliśmy na plaży :) jak dla mnie rewelacyjne miejsce.

Mika

18:26:04 19-07-2019 ip:94.254.179.110

Według mnie wakacje w Polsce to właśnie bardzo fajne miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ można spotkać wiele różnych i interesujących atrakcji, z których naprawdę warto korzystać. Jeśli będziecie w okolicy, to koniecznie sprawdźcie sobie Labirynt Luster w Trzęsaczu. Labirynt został precyzyjnie i dokładnie skonstruowany, aby każdy miał super zabawę.

annnaa001

09:41:17 08-07-2019 ip:188.147.106.23

Ja jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę, szukam czegoś dla rodziny 2+1 dziecko 7 lat, jak na razie znalazłam przez sun&snow w Cyplu helskim jeszcze wolne miejsca, okolica ładna, zaraz obok lasu, apartamenty ładnie urządzone, jakie atrakcje polecacie do zwiedzenia w tej okolicy oprócz fokarium?

Faliva

10:39:49 18-06-2019 ip:89.230.212.0

Ja polecam zabrać dzieciaki do jakiegoś swobodnego miejsca. W poprzednie wakacje zamiast szukać jakichś hoteli postawiliśmy na domki letniskowe bo maluchy mogą się wyszaleć. My byliśmy w Jarosławcu, domki były dobrze wyposażone, wszystko było, bardzo blisko do morza no i zaraz obok dzieciaki miały plac zabaw, więc naprawdę super sprawa. Gorzej tylko z szukaniem miejsca w fajnej cenie, już się niestety nacieliśmy z większymi portalami i nauczyliśmy się rezerwować bezpośrednio u właścicieli domków. Żeby łatwiej było coś znaleźć polecam korzystać z takich baz jak np: wszystko fajnie opisane, numer telefonu bezpośrednio do wlaścicieli i można przebierać.

Damienno0

17:47:55 05-06-2019 ip:83.16.144.10

Wczasy nad morzem warto wykorzystać na naukę pływania dla dzieci. My zapisaliśmy już dzieci w Hotelu Lubicz w Ustce. One będą szaleć, a my zrelaksujemy się w SPA. Mam tylko nadzieję, że pogoda w tym roku będze ładna. Wypadałoby coś zobaczyć w mieście.

Aldona

11:05:35 31-05-2019 ip:91.223.167.177

my bylismy nad morzem w zeszłym roku w Ustce, dla mnie ładne miasto ale za dużo ludzi. Teraz na lipiec wynajęliśmy domek w Rusinowie w ośrodku Bajkowy Zakątek. Znajomi tam byli, zachwyceni. Ładna okolica, nie taka zaludniona no i mnóstwo atrakcji dla dzieci, a wiadomo ze 3 latek długo na plazy nie wytrzyma

nastka78

15:16:26 08-05-2019 ip:188.146.226.31

Strona 4 z 17 Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  ... 17  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 68; piątek, 29 marzec 2024r. 14:09:48; wygenerowano w: 32.3 ms