szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 13 z 17 Poprzednia  1 ...  11  12  [13]  14  15  ... 17  Następna

polecam willę aisza w jastrzębiej górze, byłem tam z dziećmi dwa razy. b ładne , i czyste pokoje, duży ogrodzony rewelacyjny ogród z placem zabaw , jezdzikami ,rowerkami , trampoliną , kącik zabaw wewnątrz dla dzieci : bilard , cymbergaj, piłkarzyki -no jest co robić w razie deszczu. Willa jest położona z dala od centrum co jest dużym plusem i naprawdę można tam spokojnie i w ciszy wypocząć. Gospodarze mili , sympatyczni i pomocni w każdej sprawie . Każdy pokój ma klucz od dzwi zewnętrznych , dlatego nie ma problemu z późnym wracaniem .wygodny parking na posesjii .można wypożyczyć rower , czy Qudy.Można dowoli grilowac ..... . W jastrzębiej jest wyski klif , , ale i z tym sobie poradziliśmy ,schodziliśmy zejściem nr 19 , bo jest blisko jakieś 15min , schodziło się niesamowitym wąwozem , a gdy nie chciało sie nam wszystkiego targac , to jeżdziliśmy za jastrzębią -tam już nie ma tego klifu..ja z żoną i dziećmy wypoczeliśmy w aiszy , pozdrowienia dla gospodarzy i do zobaczenia za rok , prosimy o ten sam pokój nr 14 .Polecamy !!!!

Wiesiek z krakowa

23:13:37 13-08-2009 ip:91.94.236.6

apartamenty rodzinne avanti w krynicy avanti - krynica noclegi i wypoczynek avanti to nowa, komfortowa willa w krynicy zdrój. oferujemy pokoje i apartamenty rodzinne. więcej na: www.naszakrynica.pl

piotr

14:31:22 22-06-2009 ip:195.116.43.118

na letni wypoczynek z dzieckiem polecam krynicę zdrój (górską) latem w krynicy jest bardzo kolorowo. dużo kwiatów itp. dzieci wspaniale i bezpiecznie mogą pobiegać po krynickim deptaku. nawet w upalne dni mogą przypomnieć sobie zimowe klimaty na całorocznym lodowisku. atrakcją dla dzieci i rodziców są rajskie ślizgawki na górze parkowej. polecam także wjazd kolejką gondolową na jaworzynę krynicką. w krynicy dzieciaczki mogą pooddychać jodem w jaskiniach solnych (na specjalnych sesjach dla rodziców z dziećmi) dużym terenem zielonym oraz placem zabaw (piaskownica, zjeżdzalnia, bujaki itp.) dla dzieci może zachęcić willa avanti w krynicy. więcej na stronie www.naszakrynica.pl o innych atrakcjach można się dowiedzieć na miejscu.

Piotr

14:30:07 22-06-2009 ip:195.116.43.118

może Hotel Krynica i Wolin to luksusowe hotele, no ale ceny dla rodzin z dziećmi są naprawdę wysokie. Dlatego dla tych z Państwa, którzy poszukują tanich kwater z warunkami podobnymi do hotelowych polecam swój obiekt Willę Sunrise. W czerwcu mamy szokująco niskie ceny 20 zł od osoby. Dla dzieci dużo atrakcji: trampolina, suchy basen, domek kubusia puchatka etc. Jeszcze raz zapraszam...

Bolda Małgorzata-właścici

06:55:44 19-06-2009 ip:77.253.7.232

Też byłam w ubiegłym roku w Międzyzdrojach w hotelu Wolin. Jest naprawdę super. Duże wygodne pokoje, świetny basen, jacuzzi i sauny. Nawet jak pogoda nie dopisze można się świetnie zrelaksować w hotelu. Jest siłownia, kręgielnia, bilard. Trudno się nudzić. W tym roku też jadę. Gorąco polecam, bo mają naprawdę dobrą ofertę.

Wioletta

09:40:26 18-06-2009 ip:81.15.180.110

jadę z małym dzieckiem do Władysławowa kwatera west może kto tam był

maja

20:19:06 13-06-2009 ip:94.40.46.3

Wakacje rodzinne zdecydowanie w Unieściu, polecam miejsce do którego jeździmy już od dwóch lat, Villa Agawa www agawa com pl . Znalazłem ofertę dwa lata temu, zarezerwowałem i od dwóch lat wracamy tam z wielką ochotą. Profesjonalne podejście do kazdego klienta willi Agawa, standard na bardzo dobrym poziomie, super widoki z okien. Osobiście polecam pokój studio z widokiem na morze lub na jezioro, widok zachodu słońca z pokoju na prawdę super. Ceny przystępne jak na pomorze, samochód można zostawić za budynkiem i cały czas jest na niego widok, do plazy rzut beretem, a jezioro w odległości 100 metrów piechotą super. Polecam, ja z rodziną wyberam sie tam i w tym roku!!!

Jarosław

02:14:16 06-06-2009 ip:87.205.4.5

W zeszłym roku byłem z moi 5 cio latkiem w Krynicy Morskiej, (zona mnie zostawila wiec musze sam ejzdzic) zameldowaliśmy się w hotelu w "Krynica", i uważam, że była to jedna z bardziej trafnych decyzji zeszłego lata. Hotel zadbany, mila obsługa, kącik dla dzieci z opieką, basen, gorąco polecam ten hotel, jeśli ktoś darzy sobie wysoką jakość usług, odrobinę luksusu oraz chwile spokoju gdy mozesz spokojnie zjeśc posiłek, bo dzieci są pod dobrą opieką to wydaje mi się,że nie będzie zawiedziony. Pozdrawiam wszystkich wczasowiczów Kondziu

kondzi.o

10:58:28 04-06-2009 ip:83.24.88.140

polecam wypoczynek nad morzem a szczególnie w hotelu Wolin w Międzyzdrojach, dla dzieci jest to idealne miesjce duzo przestrzeni wokół hotelu, cisza, spokój, pokoje w przystepnej cenie. Osobiście byłam z 2 małych dzieci, naprawdę gorąco polecam, dla mnie były to jedne z najlepszych wakacji.

mała

13:44:49 03-06-2009 ip:83.19.184.226

Zdecydowanie zgadzam się z "turystą". Urokliwa miejscowość. Polecam hotel Krynica - luksus za bardzo przyzwoitą cenę. www.hotelkrynica.eu

marta

09:25:18 03-06-2009 ip:81.15.180.110

Strona 13 z 17 Poprzednia  1 ...  11  12  [13]  14  15  ... 17  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 6; piątek, 19 kwiecień 2024r. 23:59:29; wygenerowano w: 6.4 ms