szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 12 z 17 Poprzednia  1 ...  10  11  [12]  13  14  ... 17  Następna

witam chcielibysmy bardzo wybrac sie na wczasy nad morze (termin maj / czerwiec) z rocznym dzieckiem.Czy zna ktos takie miejsce by mozna było sie tam wybrac bez obaw o warunki sanitarne.Moze jakis osrodek organizuje tzw.kluby dla dzieci- bardzo bym chciala by mial sie z kim bawic

Monika z Krakowa

10:32:13 20-02-2010 ip:89.171.143.162

A ja chciałabym się w tym roku wybrać do rewala. Polecicie coś?? Najchętniej, jakby był to duży ośrodek gdzie dwójka brzdąców 2 i 4 latka moga chasać o 6 rano i do wpli jeździć na rowerkach. Fajnie byloby gdyby do morza było w miarę blisko. Z góry wielkie dzięki.

Monika

15:28:26 06-02-2010 ip:87.101.76.247

apartament-baltic w Kołobrzegu ale również drejkw jastrzębiej gorze cudowny rewelacyjny apartamenty super marzenie dla rodzicow z dziecmi

ANeta B

21:24:17 05-02-2010 ip:95.48.142.90

czy może ktoś polecić miejsce na wypoczynek z dzieckiem rocznym w grzybowie z góry dziękuje

milano

19:44:18 03-02-2010 ip:90.156.99.227

Hotel Wolin ?! Przereklamowany. Byłem i jest zbyt drogo w stosunku do jakości i snobizmu usług. Za tą cenę mam 3 razy bardziej luksusowo i 2 razy dłuższy wypoczynek na Słowacji czy Chorwacji. Chyba państwo z tego hotelu się sami reklamujecie. Problemy z obadokolacjami, parkowaniem, a już spędzenie wolnego czasu w okresie niepogody to koszmar. Stała rywalizacja między wczasowiczami o te i inne warunki pobytu. Ja odradzam. Po tygodniu byłem tak zmęczony tym wyścigiem szczurów, że zrezygnowałem z dalszego pobytu i przeniosłem się na prywatna kwaterę. I nie chodziło o taniej, ale o ten wyścig z innymi wypoczywającymi.

Alex

23:38:52 17-11-2009 ip:213.158.199.71

polecam kwaterę "u joli" władysławowo ul. łąkowa. numer chyba 11. warunki wspaniałe pod każdym względem!

wczasowiczka

21:28:07 02-10-2009 ip:91.192.0.2

a mowa o Darłowie ul.Puławskiego 22 Renata Wołkowska

Ada, łódź

11:55:30 30-08-2009 ip:217.113.225.12

Witam .Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi tego miejsca .Do morza jest ok 3km jak nie więcej a nie tak jak napisano 2,5 km do miasta jest ok 20 minut szybkim krokiem .Owszem pokoje są ładne ale woda w kranie leci jakby chciała a nie mogła nawet czegoś ... w wc nie da sie spuścić w kranie leci woda albo lodowata albo wrzątek .Na terenie domu nas okradli .Najdziwniejsze jest to ze po wizycie policji nie znaleziono żadnych śladów ,kat jak by sobie ktos wszedł i wyszedł z pokoju ,a klucze oprucz osób mieszkających w pokoju miała tylko właścicielka -Wartość rzeczy skrazionych to ponad 600zł.Właścicielka wraz z właścicielem niepoczuli się do winy ze na terenie ich domu doszło do kradzieży nie usłyszeliśmy nawet"przepraszam ze tak się stało przykro nam".Po kradzieży właściciele domu spotykając nas na korytarzu lub przed domem śmiali sie nam prosto w twarz .Ściany są z karton gipsu więc słychać każde słowo .O godzinie 22 obowiązuje cisza nocna.Własciciel stwierdził ze po 22 nie mozna nawet piernąc .Bylismy z 4 znajomych i siedzieliśmy wszyscy w jednym pokoju a włascicielka wpadała o 22 i wyganiała o swoich pokoi jak na koloniach czy w sanatorium .Ludzie drodzy my pojechaliśmy na wakacje a nie na stype czy do sanatorium .Po kradzieży zostaliśmy porównani do gówna które nie warto ruszać bo zacznie śmierdzieć własciciele użyli wielu innych chamskich odzywek w stosunku do nas .Z 9 na 10 noc o godzinie 1 w nocy właściciele wyrzucili nas z kwater dając nam 10minut na opuszczenie terenu domu.Na terenie tego domu dzieją się cyrki ,własciciele gupieja poprostu od ilości pieniędzy o inaczej tego nazwać sie nie da.

Ada, łódź

11:54:07 30-08-2009 ip:217.113.225.12

Nie polecam domku na ul. Pułaskiego 22 w Darłowie. Okradli mnie w tym budynku, żaden z włascicieli nawet mnie nie przeprosił najdziwniejsze to że żadnych śladów włamania nie było, poprostu ktoś wszedł i wyszedł i to jest dobre słuchajcie - zamknął drzwi po sobie, do morza jest dobre 3km a nie jak napisane w ogloszeniu ze 2,5 km, do miasta szybkim krokiem 15 min, a nie spacerkiem 10 min, cisnienie wody takie ze nawet nie mozna w ubikacji spukaĆ nie powiem czego ...woda leci raz ciepła raz zimna pod przysznicem co doprowadza do szału, no i oczywiście cisza nocna od 22, ludzie ja pojechałem na wakacje a nie na pogrzeb, a cisza nocna była komiczna bo ściany karton-gips więc doslownie zaśmiac sie nie można było głośniej. mało tego, pojechalismy tam z czwórką znajomych i nawet nie moglismy posiedzieć wszyscy w jednym pokoju bo właścicielka przychodziła i rozganiała wszystkich do swoich pokoi po godzinie 22, mimo tego ze głośno nie bylismy, chwile po kradzierzy zarówno wlaściciel jak i właścicielka chodzili i śmiali nam się prosto w twarz ( nie przejmując sie tym że w ich domu ''ktoś'' ukradł sprzęt wart ponad 600zł. Nie wydaje mi się to być w porządku, bo to my byliśmy w tej sytuacji najbardziej pokrzywdzeni, no ale cóz zero wspołczucia, zero słowa ''przykro nam ze tak sie stalo''. Mało tego byli bardziej chamscy w stosunku do nas niż przed kradzierzą.

Aleksandra

11:50:06 30-08-2009 ip:83.10.174.109

polecam willę aisza w jastrzębiej górze, byłem tam z dziećmi dwa razy. b ładne , i czyste pokoje, duży ogrodzony rewelacyjny ogród z placem zabaw , jezdzikami ,rowerkami , trampoliną , kącik zabaw wewnątrz dla dzieci : bilard , cymbergaj, piłkarzyki -no jest co robić w razie deszczu. Willa jest położona z dala od centrum co jest dużym plusem i naprawdę można tam spokojnie i w ciszy wypocząć. Gospodarze mili , sympatyczni i pomocni w każdej sprawie . Każdy pokój ma klucz od dzwi zewnętrznych , dlatego nie ma problemu z późnym wracaniem .wygodny parking na posesjii .można wypożyczyć rower , czy Qudy.Można dowoli grilowac ..... . W jastrzębiej jest wyski klif , , ale i z tym sobie poradziliśmy ,schodziliśmy zejściem nr 19 , bo jest blisko jakieś 15min , schodziło się niesamowitym wąwozem , a gdy nie chciało sie nam wszystkiego targac , to jeżdziliśmy za jastrzębią -tam już nie ma tego klifu..ja z żoną i dziećmy wypoczeliśmy w aiszy , pozdrowienia dla gospodarzy i do zobaczenia za rok , prosimy o ten sam pokój nr 14 .Polecamy !!!!

Wiesiek z krakowa

23:13:37 13-08-2009 ip:91.94.236.6

Strona 12 z 17 Poprzednia  1 ...  10  11  [12]  13  14  ... 17  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 10; czwartek, 28 marzec 2024r. 18:44:44; wygenerowano w: 21.7 ms