szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Strona 1 z 13  [1]  2  3  4  ... 13  Następna

my bylismy nad morzem w zeszłym roku w Ustce, dla mnie ładne miasto ale za dużo ludzi. Teraz na lipiec wynajęliśmy domek w Rusinowie w ośrodku Bajkowy Zakątek. Znajomi tam byli, zachwyceni. Ładna okolica, nie taka zaludniona no i mnóstwo atrakcji dla dzieci, a wiadomo ze 3 latek długo na plazy nie wytrzyma

nastka78

15:16:26 08-05-2019 ip:188.146.226.31

Polecam ośrodek Wakacje Wicie w spokojnej miejscowości, blisko morza, z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Domki bardzo przyjemne, przytulne i ceny korzystne

Ika

12:23:40 08-05-2019 ip:46.134.92.214

Polecam Pogorzelicę :) urokliwa mała miejscowość ,dużo lasów, frajda dla dzieciaków- wąskotorówka którą można pojechać do Trzęsacza. Cudna szeroka bezludna plaża w stronę Mrzeżyna.

Monia

12:44:55 17-04-2019 ip:91.240.130.178

Moim zdaniem najlepsze na wakacje z dziećmi są mazury. Nie dość, że będą miały trochę kontaktu z przyrodą, to i pooddychają świeżym powietrzem. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć, to zerknijcie na Zalesie Mazury. Koleżanka była u nich na wakacjach z trójką dzieci i o dziwo wróciła wypoczęta. Bardzo chwaliła mnogość atrakcji dla dzieci i generalnie komfort oraz czystość hotelu.

lorennns

14:41:48 15-04-2019 ip:72.35.247.226

Jak się wybierasz nad morze to najlepiej do Karwi. Cicha, miła okolica, plaża bardzo ładna. Nie jest zastawiona zawsze parawanami. Ja już kolejny rok wybieram się do Dworku Karwia 8 do Pani Ani i Pana Piotra. Pokoje mają tam ładne, cena nie odstrasza no i jak dla mnie najważniejsze to dla dzieciaków przed ośrodkiem sporo atrakcji jest. W sezonie to i animatorki zatrudniają i one organizują czas dzieciakom.

Marlenka

14:22:27 10-04-2019 ip:188.147.38.108

Z moimi maluchami w zeszłym roku byliśmy w Trzęsaczu i naprawdę przyjemnie było. Bardzo ładna plaża i sporo miejsc które można pokazać. No i jedzenie- moje to wybredne są,a mimo wszystko z apetytem zajadały się obiadem w Kuchni Wielosmakowej. Naprawdę fajna restauracja, bliziutko morza i normalnymi cenami, a nie jak to nad morzem czasami bywa, że człowiek majątek na jedzenie traci. Nie, tam tak nie było

aluna

23:17:42 07-04-2019 ip:185.148.67.27

jak wyjazd z maluchami na wakacje to tylko nad morze! Plaża i piaskowe zamki a do tego na ochłodę skakanie z falami i pływanie w kółkach. Do tego pyszne gofry i smaczne rybki na obiad. My w zeszłym roku znaleźliśmy super ośrodek wczasowy w Sianożętach. Dla maluchów jest plac zabaw i zajęcia żeby się nie nudziły w niepogodę i kiedy rodzice chcą chwile odpocząć super sprawa jak dla nas. Mają też dla dorosłych zajęcia kiedyś męża wysłałam nad morze a sama poszłam na nie tak dla innego relaksu i odpoczynku było śmiesznie i fajnie! No i oczywiście co dla nas najwazniejsze blisko plaża jest więc można często wracać do domku i na plażę

gabrysiadoma

09:47:07 06-03-2019 ip:83.3.53.217

W tym roku postanowiłam z mężem, że wspólne rodzinne wakacje spędzimy nad polskim morzem. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam!! Wymarzone miejsce dla moich dzieci, szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż tylu atrakcji dla dzieci, młodzieży a nawet dorosłych. Tegoroczne wakacje spędziliśmy w Holiday Camping w Łazach :) Po męczącej podróży (prawie 500 km) z 2-ką wykończonych dzieci dojechaliśmy do celu. Wjeżdżając na teren ośrodka od razu zaskoczenie, przywitał nas otwarty basen ze zjeżdżalnią. Dzieciom od razu zaświeciły się oczka i wyglądały jakby mniej zmęczone. Szybki meldunek w recepcji, przekazanie najważniejszych informacji, otrzymanie kluczy i przekierowanie do naszego domku. W drodze do domku (obiekt jest naprawdę duży bo prawie 100 domków) kolejne zaskoczenie!! Tym razem zewnętrzny aquapark dla dzieci oraz bardzo długa multimedialna zjeżdżalnia zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Mieszkaliśmy w 4 osobowym domku typu golden lux. Lokalizacja domku? lepszej nie mogłam sobie wymarzyć, gdyż przy miejscu gdzie odbywały się prawie wszystkie animacje prowadzone przez 6 animatorów wiec dzieci miałam cały czas na oku :) Pod domkiem stół z ławkami oraz parasol. Kilka placów zabaw dostosowanych do wieku dzieci, Kids Club z mini ścianką wspinaczkową oraz strefą eldorado, no i przede wszystkim animacje które były codziennie od rana do wieczora przez cały tydzień naszych wakacji. Dookoła pełno bardzo zadbanej zieleni. Posiłki: śniadania i obiadokolacje, dla dzieci w południe dodatkowo trzeci posiłek w postaci zupki, jogurtu itp. Z czystym sumieniem polecam !!

Basia Gawr

14:31:39 26-11-2018 ip:178.182.249.9

Ja byłam z rodziną w zeszłym roku nad morzem we Włoszech, bo moja mam tam mieszka więc nie musieliśmy niczego wynajmować, ale byłam troszkę rozczarowana. Dzieci jakoś szybko plażą się znudziły, bo w domu mają dużą piaskownicę, więc jakoś szału nie było. Fale tak wysokie, że bałam się wpuszczać ich do wody :( Gdyby nie to, że mama pomagała ich dopilnować to chyba w ogóle bym nie wypoczęła. W przyszłym roku wybieramy się do znajomych, którzy kupili apartament nad polskim morzem.

arletta

13:10:28 08-11-2018 ip:37.47.99.40

Pleśna koło Ustronia Morskiego to najlepszy wybór :-) Nie ma tłumów, straganów i zapachu starego oleju wszędzie.... Dzieci na plaży mogą spokojnie grać w piłkę :-)

06:57:07 22-05-2012 ip:95.41.84.25

Strona 1 z 13  [1]  2  3  4  ... 13  Następna

Cisowianka z basenem

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Zosi- wolne pokoje

Pokoje.at

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2019   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 120; niedziela, 19 maj 2019r. 23:02:30; wygenerowano w: 4.8 ms