szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Witam wszystkich rozważających wybranie Sosnowej 34 jako miejsca na wakacje. Zdecydowanie odradzam pobyt w tym domu wypoczynkowym głównie przez jego właścicielkę - jej brak kultury można by tu długo opisywać. Już pierwszego dnia z podniesionym głosem kazała nam "zgłosić się punktualnie" gdy po 11godzinnej podróżzy z bagażami, w upale, zadzwoniłam z pytaniem czy moglibyśmy wejść do pokoju pół godziny wcześniej (pokój byl juz gotowy więc to tylko kwestia dobrej woli). Odczekaliśmy swoje przed furtką. Sytuacją niedopuszczalną było zachowanie tej pani kolejnego dnia. W pokoju znajdowało sie jedno gniazdko - potrzebując naładować telefony, odlączylismy telewizor. Nie zostaliśmy jednak poinformowani, ze tym sposobem odłączamy dekoder i inni nie mają telewizji. Wlascicielka zadzwoniła do mnie krzycząc i ubliżając. Przeprosiłam .. przecież nie chcieliśmy zrobić problemu, po prostu nie poinformowała nas. Ostatnia kwestia to pieniądze - zaplacilam pani kwotę za pobyt i opłatę klimatyczna. Stojąc pod jej drzwiami usłyszałam, że nie ma wydać i resztę odda później. Zamknęła drzwi. Reszty się nie doczekaliśmy. Pani właścicielka zdecydowanie nie radzi sobie z prowadzeniem dwóch pensjonatów jednocześnie. Jest znerwicowana i nastawiona na zysk .. a to przecież ludzie tworzą klimat miejsca. W Kołobrzegu jest wiele innych kwater gdzie można spokojnie odpocząć bez zbędnego szarpania sobie nerwów.

Beata

11:56:14 08-08-2018 ip:109.196.87.27

Witam. Wróciliśmy parę dni temu z miejsca ul. Sosnowa 34. Właścicielka pani Ewa jest osobą nieprzystępną. Opis jest niezgodny z tym co zastaliśmy. Brak podstawowego wyposażenia (mikrofalówka, aneks kuchenny, koce, WF). Ciężko dojść do ładu z właścicielką. Musieliśmy zwijać się dzień wcześniej niż był ustalony termin pobytu telefonicznie. Za co praktycznie na dzień dobry musieliśmy zapłacić. Osobiście nie polecam tego zakwaterowania.

Karol - Proszowice

10:02:39 17-07-2018 ip:195.116.10.157

Jeździmy juź pare lat na sosnowa 34, jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków w pensjonacie jak i z milej i pomocnej , uczynnej

Danka, Mietek

22:23:41 02-05-2018 ip:89.64.59.42

po prostu Pani zblokowala pokoj.Przyjechac w sobote,odjechac w poniedzialek,a byl pewnie ktos kto chcial na dluzej.

anna

14:32:50 12-10-2017 ip:37.47.180.76

witam.ja odradzam pobyt u tej wlaścicielki. ma dwa pensjonaty- na wiosennej 4 i sosnowej 34 .musiałam wzywać policję, bo jak powiedzialam tej pani ze musze jednak wrocic do pracy w pon.- a przyjechalam w sobote to zaczela mnie obrażać ,wyzywać i kopać moje torby i mnie popychac.ona jest niezrownoważona psychicznie. ta baba poprostu mnie wygonila z pensjonatu a byłam z synem tylko i nie chciala oddac kasy ktorą jej wpłacilam. nawet na nocleg nie moglam liczyc .powiedziala ze nie interesyje mnie gdzie bedziecie spac.(((((na wiosennej 4 nie ma aneksu kuchennego -a wiec nic nie mozna podgrzac lub zrobic cieplego sniadania.ta pani wogóle nie ma szacunku do ludzi - dla niej liczy sie wasza kieszeń. nie liczcie tez ze bedą mogli was odwiedzic znajomi bo tez zostaną wygnani i obrażeni.

Ania

14:53:14 21-07-2017 ip:94.254.177.199

Nie polecam - właścicielka niesympatyczna, za dzieci liczy jak za dorosłą osobę, klatka schodowa niesprzątana.

Zosia

13:56:21 07-07-2017 ip:93.105.148.187

Polecamy kwaterę przy ulicy Wiosennej. Pani bardzo miła i kontaktowa. W pokojach czysto, zdjęcia zamieszczone na stronach odzwierciedlają ich rzeczywisty stan. Z pewnością tam jeszcze wrócimy, polecamy!

Monika

13:03:08 14-08-2016 ip:89.64.6.155

Byliśmy 2 razy na Wiosennej i 1 na Sosnowej. Za każdym razem wracamy z miłymi wspomnieniami. Właściciele utrzymują porządek i dbają o spokój w imię zasady, że dla każdego jest to pora urlopowa. Nie tolerują bydła, które przeszkadza innym urlopowiczom, a to bardzo ważne. Nie ma problemu z grillem. Pokoje czyste, zadbane, jest lodówka, tv. Kontakt z właścicielką rewelacyjny. Warto zrobić rezerwację kilka miesięcy wcześniej, gdyż jest tam zawsze pełne obłożenie.

Dawid i Dorota

16:20:54 29-07-2016 ip:31.133.19.130

witam mam pytanie czy przy sosnowej 34 na terenie osrodka jest aneks kuchenny, aby przygotowac posiłki dla dziecka ???i czy jest dostęp do internetu ??

Jadzia

12:19:46 12-07-2016 ip:83.22.254.165

Kolejny raz (w czerwcu tego) roku wynajmowaliśmy pokój u Pani Ewy na ulicy Sosnowej 34 w Kołobrzegu. Kwatera była rewelacyjna. Przyjechałyśmy około godziny 12 - pokój był już posprzątany i gotowy do zamieszkania. Cicho, rzetelnie, życzliwie ze strony Właścicieli. Wszystkim gorąco polecam. Arleta z Poznania.

Arleta

13:49:49 22-07-2015 ip:77.65.83.202

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Cisowianka z basenem

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Zosi- wolne pokoje

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie

Pokoje.at

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2018   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 33; czwartek, 18 październik 2018r. 13:55:24; wygenerowano w: 4.6 ms