szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

po prostu Pani zblokowala pokoj.Przyjechac w sobote,odjechac w poniedzialek,a byl pewnie ktos kto chcial na dluzej.

anna

14:32:50 12-10-2017 ip:37.47.180.76

witam.ja odradzam pobyt u tej wlaścicielki. ma dwa pensjonaty- na wiosennej 4 i sosnowej 34 .musiałam wzywać policję, bo jak powiedzialam tej pani ze musze jednak wrocic do pracy w pon.- a przyjechalam w sobote to zaczela mnie obrażać ,wyzywać i kopać moje torby i mnie popychac.ona jest niezrownoważona psychicznie. ta baba poprostu mnie wygonila z pensjonatu a byłam z synem tylko i nie chciala oddac kasy ktorą jej wpłacilam. nawet na nocleg nie moglam liczyc .powiedziala ze nie interesyje mnie gdzie bedziecie spac.(((((na wiosennej 4 nie ma aneksu kuchennego -a wiec nic nie mozna podgrzac lub zrobic cieplego sniadania.ta pani wogóle nie ma szacunku do ludzi - dla niej liczy sie wasza kieszeń. nie liczcie tez ze bedą mogli was odwiedzic znajomi bo tez zostaną wygnani i obrażeni.

Ania

14:53:14 21-07-2017 ip:94.254.177.199

Nie polecam - właścicielka niesympatyczna, za dzieci liczy jak za dorosłą osobę, klatka schodowa niesprzątana.

Zosia

13:56:21 07-07-2017 ip:93.105.148.187

Polecamy kwaterę przy ulicy Wiosennej. Pani bardzo miła i kontaktowa. W pokojach czysto, zdjęcia zamieszczone na stronach odzwierciedlają ich rzeczywisty stan. Z pewnością tam jeszcze wrócimy, polecamy!

Monika

13:03:08 14-08-2016 ip:89.64.6.155

Byliśmy 2 razy na Wiosennej i 1 na Sosnowej. Za każdym razem wracamy z miłymi wspomnieniami. Właściciele utrzymują porządek i dbają o spokój w imię zasady, że dla każdego jest to pora urlopowa. Nie tolerują bydła, które przeszkadza innym urlopowiczom, a to bardzo ważne. Nie ma problemu z grillem. Pokoje czyste, zadbane, jest lodówka, tv. Kontakt z właścicielką rewelacyjny. Warto zrobić rezerwację kilka miesięcy wcześniej, gdyż jest tam zawsze pełne obłożenie.

Dawid i Dorota

16:20:54 29-07-2016 ip:31.133.19.130

witam mam pytanie czy przy sosnowej 34 na terenie osrodka jest aneks kuchenny, aby przygotowac posiłki dla dziecka ???i czy jest dostęp do internetu ??

Jadzia

12:19:46 12-07-2016 ip:83.22.254.165

Kolejny raz (w czerwcu tego) roku wynajmowaliśmy pokój u Pani Ewy na ulicy Sosnowej 34 w Kołobrzegu. Kwatera była rewelacyjna. Przyjechałyśmy około godziny 12 - pokój był już posprzątany i gotowy do zamieszkania. Cicho, rzetelnie, życzliwie ze strony Właścicieli. Wszystkim gorąco polecam. Arleta z Poznania.

Arleta

13:49:49 22-07-2015 ip:77.65.83.202

Witam. W tym roku wybraliśmy Kołobrzeg jako bazę wakacyjną. Piękna miejscowość. Dom na ulicy Wiosennej okazał się fantastyczną bazą noclegową. Przestronne, dobrze umeblowane pokoje. Łazienki porządne i czyste. Widać, że Pani właścielka dba o czystość w każym miejscu. Do ścisłego centrum tylko 10 minut spacerkiem.Do morza bardzo blisko. Wszędzie mnóstwo punktòw gastronomicznych.Cena za dobę naprawdę w porządku.Na pewno wrócimy. Polecam. Fabian z Rudy Śl.

Fabian - Ruda Śląska

23:21:24 11-09-2014 ip:62.21.1.149

Bardzo dobra kwatera za niewygórowaną cenę. Właścielka bardzo konkretna, miła Pani, która służy pomocą w wielu sytuacjach. Pokoje ładne, łazienki dość duże z prysznicem. Dodatkowo balkon albo taras. Naprawdę polecam. Zuzanna z Poznania

Zuza,

11:47:22 09-09-2014 ip:62.21.1.149

Witam. Jestem zdumiona opiniami, które czytam. Od bodaj pięciu lat jesteśmy co roku u p. Ewy. Sympatyczna, konkretna, rzetelna właścicielka, która stara się dogodzić każdemu Gościowi, tak aby pobyt należał do udanych. Pokoje porządne, czyste. Właścicielka dyskretna, pomocna. Z niczym nie ma problemu. Jakoś mnie nie dziwi, że p. Ewa zwraca uwagę osobom, których zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Dom na letni wypoczynek jak najbardziej godny polecenia.

Arleta, Dorota, Lidia

20:31:51 13-07-2014 ip:62.21.1.149

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Basen /Wolne Studio

Kwatera prywatna w Chłapowie

Letnik.net

pokoje.at

wolne 25.08

Kwatera prywatna we Władysławowie

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2017   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 54; piątek, 24 listopad 2017r. 12:08:29; wygenerowano w: 3.9 ms