szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

11145 klik

49 odp

Gdzie wypocząć
Strona 4 z 5 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]  5  Następna

Ja osobiście polecam agroturystyki, można za niewielkie pieniądze spędzić wspaniałe wakacje na łonie natury z dala od zgiełku miasta. Osobiście z małżonką przeżyliśmy niezapomniane chwile w gospodarstwie Pani Lucyny w Agroturystyce Nad Rzeczką gorąco polecam przemiła obsługa, śpiew ptaków, sarenki na łąkach... coś wspaniałego, gorąco polecam. Strona www Pani Lucyny www.ptaki10.com

Waldek

13:46:17 02-03-2012 ip:77.252.123.222

a ja lubię jeździć do Żywca, wypoczywam w Hotelu Roma, jest to bardzo przyjemny hotel w samym centrum, wszędzie jest bardzo blisko, polecam pokój z Wieżyczką jest z niego fantastyczny widok na miasto.

aldona

12:59:43 24-05-2011 ip:87.239.178.49

ja też byłem w zeszły weekend na red rose ii z rodziną jesteśmy bardzo zadowoleni, spokojna okolica, jak na wypoczynek to idealne miejsce.

Filip z Redy

14:23:10 20-05-2011 ip:81.219.84.14

Polecam pensjonat Albatros w Chłapowie. czysto, miło, spokojnie.

małgosia

13:08:35 04-05-2011 ip:83.17.88.2

Na wypoczynek polecam Dąbki, ośrodek Geovita. Jeżdżę tam już parę sezonów z mężem i 8letnim synem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet jeśli pogoda nie pozwala na plażowanie czy chodzenie po mieście. Syn może bawić się na placu zabaw i w pokoju dla dzieci, a ja z mężem mamy do dyspozycji zabiegi Spa :) W pełni czuję się zrelaksowana po takim urlopie :)

marecka1

10:18:08 29-04-2011 ip:80.55.19.2

No wiec od Krynicy Zdrój już niedaleko do Tatr,tym bardziej że zbliża się weekend majowy i trzeba wybrać odpowiednie miejsce. Ofert nie brakuje,a góry mają swój niepowtarzalny urok.

PodTatrami.com.pl

12:53:33 25-03-2011 ip:79.185.61.209

najlepiej w Jastrzębiej Górze, blisko Trójmiasto, Półwysep Helski , nawet jak pada nie zanudzisz się

Ilona

17:46:54 22-03-2011 ip:83.11.20.194

Witam.Ja polecam Świeradów Zdrój super okolice i cisza.Polecam www.willasosnowa.pl dla rodzin z dziećmi i nie tylko.

Małgorzata

12:54:48 22-03-2011 ip:78.8.157.103

Mój najlepszy urlop to dwa tygodnie w Sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu. Bardzo fajne miejsce. Właściciele zadbali o każdy szczegół pobytu. posiłki są serwowanne na dużej klimatyzowanej stołóce, sam wybierasz sobie godzine sniadanie obiadu i kolacji. Dla dzieci jest kilka placów zabaw, boiska. Duzym atutem jest aqua park na terenie ośrodka. Baseny z ciepłą wodą można korzystać do woli. Jest także bardzo nowoczesny kompleks Spa można sobie zafundować profesjonalny zabieg na ciało lub zrelaksować się podczas masażu gorącymi kamieniami. Wieczorem organizowane są różnego rodzaju imprezy i dyskoteki. Polecam

Marta Kozdroń

11:16:04 21-03-2011 ip:31.60.32.83

witam wszystkich. byłem w zeszłym roku w ośrodku klif w chłapowie. pokoje spoko, obsługa spoko-zwłaszcza chłopaki, uwijają się z robotą aż miło popatrzeć. atmosfera b. dobra. jeżeli chodzi o kuchnię to naprawdę zabijasta. wystarczy napisać, że właściciel do pizzy wiejskiej sam wędzi szynkę, pizza oczywiście pieczona w piecu opalanym węglem. 1 porcją placka po węgiersku najadała się moja żona i 4 letnie dziecko. właściciel bardzo przyjemny i rodzinny człowiek, mój czteroletni syn mikołaj miał przyjemność przejścia kursu pieczenia pizzy. polecam i jeszcze raz polecam. aha, pokoje rewela. dla dzieci pokój zabaw z telewizorem kanałem minimini itp. piwo żywe!!!!!!!!!!!!. jedyny ból to zejście na plaże i tłumy. trzeba być o 8 rano, żeby zająć miejsce. jeżeli chodzi o zwiedzanie to proponuję nie jeździć własnym autem tylko busami. jest co zobaczyć ja np. pojechałem busem do gdyni następnie tramwajem wodnym na hel i pociągiem do władysławowa, jest co zwiedzać. w tym roku też śmigam do chłapowa ale pod namiot, pola wyglądają ciekawie, na korytko i żywe do klifu na pewno zajdę. zjeździłem już prawie całe wybrzeże i chyba chłapowo stanie się moim co rocznym celem. aha dobrze na google maps zapoznać się z bocznymi drogami kierując się np. do karwii albo j. góry, przejazd przez władysławowo-masakra.

Marcin, Głogów

23:13:27 19-03-2011 ip:89.151.17.122

Strona 4 z 5 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]  5  Następna

Basen /Wolne Studio

Kwatera prywatna w Chłapowie

wolne 25.08

Kwatera prywatna we Władysławowie

pokoje.at

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

o.w. Paleo

Ośrodek wczasowy we Władysławowie

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2018   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 68; piątek, 19 styczeń 2018r. 16:30:11; wygenerowano w: 3.9 ms