szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

11677 klik

57 odp

Gdzie wypocząć
Strona 2 z 6 Poprzednia  1  [2]  3  4  ... 6  Następna

Morze jak dla mnie jest już trochę przereklamowane. Jak już ktoś chce się zatrzymać w jakimś hotelu, czy innym ośrodku na przynajmniej kilka dni, to wypadłoby, by takie miejsce znajdowało się w interesującej lokalizacji. Dlatego trudno dorównać miejscu noclegowemu jakim jest Zajazd Jurajski, który znajduje się w pięknej i zachwycającej na każdym kroku Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Jest to konkretniej w Podlesicach, koło Zawiercia. Zajazd jest zadbany, oferuje smaczne jedzenie i mnóstwo atrakcji, nawet dla dzieci. Na wakacje warto jest wybrać się w miejsce takie jak to, które przynajmniej czymś się wyróżnia.

Liner

12:40:22 07-03-2017 ip:78.10.146.220

Ja polecam wczasynadmorzem.com :) świetne miejsca na wakacyjny odpoczynek :)

Anastazja

15:00:27 24-11-2016 ip:83.144.96.206

Jak dla mnie raczej idealny jest zalew Wiślany - cieplejsza woda :) A na poważnie to warto wybierać apartament ( w moim przypadku to bardziej opłacalna opcja) w ustronnym miejscu, z dala od zgiełku sezonowego. Nie wiem, czy byliście w Kątach Rybackich. to niewielka miejscowość, ale doskonały punkt wypadkowy na inne wyprawy, do Trójmiasta, Elbląga czy Fromborka. jeśli chodzi o noclegi Kąty Rybackie mają bogate zaplecze, choć na uwagę zasługiwać może Willa Turkusowa -wymarzoną dla rodzin z dziećmi. Poszukajcie na serwisach tematycznych, albo zerknijcie na http://willaturkusowa.pl/. Poza tym do plaży dowożą w sezonie meleksami - dla najmłodszych to kolejna atrakcja. Same plaże są w Kątach czyste, szerokie. Oczywiście w okolicy willi znajdują się punkty handlowe i gastronomiczne. Samo otoczenie i ogólne wrażenie świetne. Warto sprawdzić to miejsce samemu.

adrianka

21:12:21 20-11-2016 ip:78.88.33.162

Polecam tanie noclegi Kąty Rybackie. Fajnie położone apartamenty blisko morza, w okolicy sklepy, restauracje, smażalnie, do plaży można dojechać samochodem, meleksem lub dojść pieszo chodnikiem lub licznymi szlakami leśnymi. Jak ktoś chce odpocząć, to chyba najlepsza miejscowość nadmorska. A apartamenty trzymają standard. Wszystkie szczegóły macie są na stronie, można tam też złożyć rezerwację, jak w hotelu, polecam

Magda

10:15:05 07-11-2016 ip:87.205.238.161

Ja tam lubię wiedzieć w jakie strony jechać i mieć sprawdzone miejsce. Polecam wam Hotel Adam&Spa, gdzie co roku spędzam ciekawe wakacje, a miejsc do odwiedzenia jest tam mnóstwo. Na www.adamspa.pl możecie zobaczyć jak wygląda hotel, zdjęcia oddają realny charakter tego domku. Ludzie są tam życzliwy i interesujący, poznałam wielu obcokrajowców, z którymi wymieniłam się telefonami i utrzymujemy kontakt.

cherry, Poznań

10:50:42 05-08-2015 ip:83.6.177.196

Władysławowo centrum www.lieder.letnik.pl

Władek

02:17:47 02-07-2014 ip:87.205.229.120

www.batory.letnik.pl pokoje i domki zapraszam :)

Wioleta

22:29:24 28-06-2014 ip:91.231.25.8

Wszystkim, którzy planują urlop w Polsce polecam stronę: www.appartamenti.pl Pozdrawiam

Roma, Kraków

17:15:43 31-03-2014 ip:62.121.138.38

Polecam apartamenty w Stegnie więcej informacji na www.stegna.pw

Mateusz , Stegna

11:03:00 06-03-2014 ip:37.8.198.149

Moim zdaniem Świnoujście jest bardzo ciekawą miejscowością. Praktycznie dla każdego. Nie ma tam takich tłumów jak w innych turystycznych miejscach i można dzięki temu wypocząć. Z drugiej strony jest wiele barów, klubów, w których można się fajnie zabawić. My spędziliśmy tam całe dwa tygodnie razem ze znajomymi i w zasadzie to pierwsze wakacje, podczas których nie chciało mi się wracać do domu. Codziennie robiliśmy coś innego. Jednego dnia leżeliśmy na plazy, innego zwiedzaliśmy. Często również jeździliśmy po ścieżkach rowerowych, których w okolicy jest bardzo dużo. Jest to również zasługa noclegu na jaki się zdecydowaliśmy. Wynajęliśmy osobne mieszkanie - mieliśmy całkowitą prywatność i swobodę, poza tym koszta rozłożyły się na kilka osób tak więc nie kosztowało to tak dużo... Mieszkanie było wyposażone bardzo ładnie, wygodnie, w najwyższym standardzie (wypatrzyliśmy je w sieci, na stronie Baltichome.pl ). Szkoda tylko, że znajdowało się na wysokim 3 piętrze ale wydaje mi się, ze byłam w zasadzie jedyną osobą, której to przeszkadzało. Niemnie moim zdaniem warto ! Jeśli będzie taka możliwość w tym roku na pewno postaramy się je wynająć ponownie ;)

mariczka34

20:05:02 02-03-2014 ip:176.221.121.50

Strona 2 z 6 Poprzednia  1  [2]  3  4  ... 6  Następna

U Zosi- wolne pokoje

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

U Jasia

Willa salem od 12.08

Pokoje.at

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2018   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 30; wtorek, 16 październik 2018r. 14:25:19; wygenerowano w: 4.6 ms