szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 4 z 4 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]

ago! To nie bzdury,to tylko i wyłącznie prawda!!!

Dana

13:14:06 21-08-2010 ip:91.192.0.34

U Pani Basi jest naprawdę fajnie bzdury same wypisujecie

aga

17:15:37 18-08-2010 ip:83.25.244.136

Trzeba jeszcze dodać,że nie ma tam żadnego mini-placu zabaw! Upustu na dzieci też nie ma!!!

Dana

17:02:57 09-08-2010 ip:91.192.0.34

WItam, Chcialam ostrzec przed Panią Barbarą Kwasek z Władysławowa. Byłam u niej na wakacjach w zeszlym roku....i mialam popsuty pobyt.....po krotce opowiem: 1 lipca 2009 roku znalazlam oferte Pani Basi na allegro - zadzwonilam. Pierwsze pytanie jakie zadalam to czy mozna byc z psem, bo ja sie bez niego noe poruszam....juz kilka osob mi odmowilo, wiec wole najpierw zapytac i pojechac tam, gdzie nas na 100% przyjmą. Uslyszalam "pies to czlonek rodziny! Piesek bedzie mile widziany".....ok, zapytalam tez, czy nie bedzie przeszkadzac, ze bede z 3 miesiecznym niemowleciem - dzieci placza w nocy, itd - nie chcialam, zeby ktos sie krzywo patrzyl. Oczywoscie , ze nie bedzie problemu powiedziala Pani Basia. Ok - zarezerwowalam termin i ustalilysmy szczegoly - 30 zl za dorosle osoby - pies i dziecko za darmo. Pani Basia powiedziala, ze normalnie wynajmuje pokoje u siebie w domu przy łąkowej 10a ,ale ma komplet, wiec zakwateruje nas u swojej kolezanki na geodetow - zapytalam, czy moze powinnam z to kolezanka ustalic - poiwedziala, ze nie , bo tej pani zmarla corka i ona nie ma glowy zajmowac sie turystami. Zapytalam raz jeszcze, czy tej kolezance nie bedzie [przeszkadzac dziecko i pies....alez skad ! ok.....Pani Basia wyslaal mi tez zdjecia pokojow w ktorych mielismy mieszkac przy ulicy geodetow.....piękne!!!!! WPlacilam zaliczke.....i myslalam , ze wakacje mam zaklepane...15 sierpnia wsiedlismy cala rodzinka i przejechalismy 400km......

Karolina C

23:07:15 06-08-2010 ip:188.33.193.13

dojechalismy na miejsce, czyli na geodetow.....wyszla Pani Basia i na wstepie mowi, ze zmiana planow - przyjechali niespodziewanie jej stali goscie i chcieli pokoje na geodetow wiec nam da inne.....zaprowadzila nas na piwną 23......wyszla wlascicielka z domu na piwnej 23 - Powiedziala, ze teoretycznie moze nam dac jakies pokoje, ale nie ma mowy na psa! Pani Basia zaczela tlumaczyc gospodyni z piwnej, ze ona nie wiedziala o psie , ze ja to zatailam......(mam maila wyslanego do syna pani Basi w ktorym potwierdzamy warunki pobytu - jest tam mowa o psie)....wlascicielka byla nieugieta , wiec Pani Basia poinformowala nas, ze jej przykro i genaralnie ma nas teraz w nosie......Doslownie zaczelam blagac pania z piwnej, bo przerazala mnie perspektywa powrotu 400km z malenkim dzieckiem......w koncu Pani Monika - gospodyni z piwnej sie zgodzila......i chwala jej za to!

Karolina C

23:07:00 06-08-2010 ip:188.33.193.13

ale to jeszcze nie koniec niespodzianek......okazalo sie, ze 30 zl to sciema - 40 zl za osobe i za 3 miesieczne niemowle tez oplata - 40zl!!!!!! zaplacilismy i dzieki bogu na tym skonczyl sie nasz kontakt z pania kwasek......z pania moniką z piwnej udalo nam sie dogadac - super kobieta. gdyby nie ona to musielibysmy wracac do domu! rozstalismy sie w pokojowej atmosferze. w tym roku moj tata po raz drugi goscil u pani moniki i bardzo milo ją wspomina. polecam pania monike z piwnej 23.....natomiast odradzam wakacje u pani basi kwasek....nie dosc, ze oszukuje i naciaga to jeszcze jest bardzo niekulturalna......kilkakrotnie wyzywala mnie - od ladacznic, itp......niestety swoje praktyki stosuje do tej pory - na allegrowystawia cene np 20 zl, a po przyjezdzie oznajmia , ze trzeba doplacac......rezerwuje pokoje trzyosobowe dla rodzin skladajacych sie z 6 osob - reszta spi na materacach......naklada terminy - kto pierwszy przyjedzie ten ma pokoj - reszta wraca do domu......to przykre.....byc moze sa i zadowoleni ludzie.....niestety coraz wiecej jest tych pokrzywdzonych.....pozdrawiam serdecznie!

Karolina C

23:06:42 06-08-2010 ip:188.33.193.13

Strona 4 z 4 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 14; czwartek, 25 kwiecień 2024r. 10:15:09; wygenerowano w: 17.4 ms