szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 2 z 3 Poprzednia  1  [2]  3  Następna

Dobrze wiedzieć jakich barów się wystrzegać.Żeby nie trafić w sezonie do tzw obozu pracy.Bo to nie o to chodzi,czlowiek nie jest maszyną.Tylko szkoda,że niektórzy o tym zapominają!!!!!Przeczytałam te opinie i stwierdziłam ze podziękuje za oferte w Przystani.Miałam tam pracowac jako kelnerka.Ale nic będę szukać dalej;)pozdro.....i wystrzegajcie sie takiego typu wykorzystywania i poniżania ludzi.Tzw,obozów pracy

malwina

14:03:30 19-05-2010 ip:83.11.34.206

Uważajcie na bar Przystań Pod Strzechą!!!!!!!

lalalal333

15:01:34 15-05-2010 ip:83.11.0.107

Ja też tam pracowałem swego czasu. Jeden kucharz na całą sale ludzi.
Nie wyrabiałem się, nie miałem nikogo do pomocy, surówki karta wydawanie była na mojej głowie. Chcieli zrobić ze mnie robota. Ludzie czekali po godzinie na danie. Dziwicie sie? ja sam na sale ludzi? Niech się cieszą ze dostali danie aż w godzinę. Nie ubezpieczony, bo nie miałem umowy, choć się prosiłem tylko zwlekali i obiecywali ze dostane. Ciekawe kto by mi płacił jakbym złamał np. noge a wiadomo w kuchni ślisko pełno tłuszczu. Nie pracuje już tam i do tej pory sie zastanawiam co ja tam tak długo robiłem. Odradzam pracy w takich warunkach i w dodatku bez zadnej umowy o prace! Żal.pl

ktos55

22:17:10 25-04-2010 ip:83.11.23.91

Ja również nie polecam tego baru!

xyz

23:48:48 21-04-2010 ip:83.11.41.184

byłam w tym barze klika dni temu........atmosfera nie jest zła:)wszystko wygląda dobrze.tylko jedzenie dostałam zimne,trochę się zdenerwowalam ponieważ czekałam na danie ponad 45 minut.i jak juz dostałam zasłużone danie to co......okazało się zimne w środku.chciałam to wyjaśnić,ale niestety kelnerka była tak pyskata i opryskliwa,że opadły mi ręce.więc wyszłam.z tego co tu czytam to łapię sę za głowe!!!!nie polecam!!!!!!

ewa33

19:37:18 17-04-2010 ip:83.11.4.96

A chciałem tam iść do pracy,bo dostałem oferte.Teraz wiem,że nie pójde!!!!

dawid

20:51:29 16-04-2010 ip:83.11.32.146

Ja również chcialabym ostrzec przed pracą w tamtym barze.Też tu pracowałam,i z umowami jest tak jak piszą.Najpierw obiecują umowe na zlecenie...a potem i tak jej nie masz....non stop odwlekają!!! A po drugie po co czlowiekowi umowa na zlecenie????Przy której nie ma sie chorobowego ani zadnych swiadczeń.Ja mialam taką umowe i zostałam zrobiona w ch.......a.Ponieważ szef obiecywał ze bedzie odprowadzal składki comiesięczne......i ze wszystko będzie sie liczyć.Wiec stwierdziłam ze co mi zalezy .Lecz pojechalam po kilku miesiacach do ZuSu zeby sie upewnic czy szef jest wporządku i słowny.i co sie okazało????Ze nawet nie bylam zgloszona do ubezpieczenia w Zusie,że nic o mnie nie wiedzieli.Juz nie wspomne,że składek tez nie odprowadzał.Zdenerwowałam sie i chcialam dostać umowe na stałe to mnie wyrzucił z pracy z dnia na dzień.Z prensjami ze nie wykonuje swoich obowiazków.Ale musiał przeciez znaleźc jakiś powód.przeciez nie powiedziałby mi prosto w oczy,że mnie zwalnia bo jestem niewygodnym pracownikiem,tóry chce uczciwie pracować i mieć umowe o prace!!!!!DLatego przestrzegam przed pracą na Przystani pod Strzechą!!!!!!!A warunki są tam niezaciekawe.W sezonie gdy nie ma miejsca na kuchni polowe posiłków przygotowuje sie na dworze.Powinien sie zając tym PiP i Sanepid!!!!!!!!!!

nieznajoma

15:05:43 16-04-2010 ip:83.11.19.13

Ja też odradzam tam jedzenia.............i tym bardziej pracy.!!!!!!!!

kotś

12:26:12 11-04-2010 ip:83.22.118.10

aaaaa chce jeszcze dodać,że jedzenie jest nieświeze;/obsługa niemiła;/więc,jeżeli chcecie dobrze i bezpiecznie zjeść,omijajcie ten bar.byłem tam raz na obiedzie.....i wystarczy!!!!!!!!

niezadowolony

23:43:03 28-03-2010 ip:83.11.8.190

A reklamują się,że mają świeże ryby.Buhahahahhahahahahaha wielka ściema!!!!!!!Jak w grudniu chcecie dostać swieżego dorsza?????Ten bar to jedna wielka ściema!!!!!!!!!

niezadowolony

23:39:53 28-03-2010 ip:83.11.8.190

Strona 2 z 3 Poprzednia  1  [2]  3  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 22; czwartek, 28 marzec 2024r. 22:15:15; wygenerowano w: 37.6 ms