szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


5086 klik

7 odp

pensjonat Best Karwia
 

blisko morza, fajny plac zabaw dla dzieci, ładne łazienki. ale! jeśli jesteś praktykującym fakirem, który nie zabrał ze sobą swojej najeżonej gwoździami deski to spędź urlop w dw best w pokoju numer 17. czeka tam na ciebie łóżko z tak zużytym materacem, że odczujesz na swoim ciele każdą sprężynę wpijającą się w twoje ciało. a nie daj boże, trafisz na taką pogodę, że się opalisz (tak jak ja). wtedy doznania z tego łóżka będą zdwojone. drugie łóżko, przeznaczone chyba dla dzieci, to składana sofa przeznaczona dla osób do max 120 cm wzrostu. osoby wyższe kładą głowę i nogi na krańcach sofy, które "zadarte" są ku górze. w związku z tym leżąc na plecach przyjmujesz pozycję "ludzkiego banana" wygiętego do góry.

Jakub

20:16:49 14-08-2017 ip:46.174.238.107

byłam w zeszłym roku. super. czyściutko, właściciele dyskretni, zawsze uśmiechnięci. blisko , bardzo blisko morza. w tym roku juz mam zarezerwowany pokój.

Ela

20:17:11 12-03-2012 ip:83.9.95.251

Byłam w Beście kilka razy i dałam namiary znajomym i rodzinie.Wszyscy byli zachwyceni.Cudowni gospodarze, serdeczni i pomocni.Dla rodziny z dzieciakami wymarzone miejsce. Do morza bliziutko, ze sklepu( jest w nim prawie wszystko) można na śniadanie przynieść świeże bułeczki i kiełbaskę na grila.Tęsknię za tymj miejscem i już kombinuję żeby pojechać w przyszłym roku.

Ewa z Warszawy

17:56:26 10-10-2011 ip:89.74.160.62

Jesteśmy świeżo po wakacjach w Karwi w Beście. To super miejsce dla rodzin z dziećmi. Blisko do sklepu i do morza. Pokoje z anaksami kuchennymi zaspokajają wszystkie potrzeby dla dzieci i rodziców (kuchenka elektryczna, mikrofala, czajnik bezprzewodowy, naczynia, garnki itp).Plac zabaw do raj dla maluchów (super trampolina, zjeżdzalnie, bujawki).Szczerze polecamy!!!!

Agnieszka

20:16:21 03-09-2010 ip:83.31.151.44

Miło wspominam pobyt w tym pensjonacie;] Widać, że właściciele są nnastawieni na rodziny z dziećmi, bo jest bardzo duży plac zabaw, miejsce do zabawy. Mój synek całymi dniami skakał na trampolinie albo jeżdził na rowerkach i gokardach, które są do dyspozycji gości. No i najważniejsze: prawie wszystkie rodziny są ze swoimi pociechami, więc i mój synek się nie nudził. No i blisko do morza, tylko 2min przez lasek;]

Kasia

19:57:38 02-06-2010 ip:81.210.10.190

dom pod klonami - dom pogodnej jesieni już 1 czerwca nastąpi otwarcie naszej nowej placówki o charakterze leczniczo-rehabilitacyjnym. dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuć się jak wdomu! naszą misją i celem nadrzędnym przy powstawaniu domu pod klonami było stworzenie miejsca o profesjonalnych warunkach leczniczo- rehabilitacyjnych, mieszkalnych, ale największy wysiłek włożyliśmy w to, by atmosfera tutaj panująca pozwalała pensjonariuszom żyć w poczuciu bezpieczeństwa i świadomości, że ktoś się o nich troszczy. dom seniora, który powstał dla osób starszych, a także dorosłych wymagających stałej opieki i rehabilitacji po leczeniu szpitalnym. oferujemy państwu rozbudowany program zabiegów rehabilitacyjnych wspomagający odzyskanie i zachowanie witalności. korzystając z wieloletnich doświadczeń w pracy z osobami starszymi i chorymi, przygotowaliśmy dla państwa dogodne propozycje form pobytu: dzięki nam, będą państwo pewni, że najbliżsi znajdą na ten czas ciepło i opiekę. nad państwa zdrowiem i bezpieczeństwem czuwał będzie zespół wykwalifikowanych, dyplomowanych specjalistów: lekarz prowadzący, pielęgniarki, fizjoterapeuci, terapeuci zajęciowy oraz psycholog. odwiedź nas, w ofercie możliwy pobyt weekendowy i tygodniowy dla tych, którzy mają wątpliwości czy nasza placówka jest odpowiednia. przekonaj się sam! rodzinna atmosfera, troska, opieka medyczna, atrakcje, ciepło domowego ogniska. "dom pod klonami" głogoczów pow. myślenicki dom zlokalizowany jest blisko zakopianki 200m od karczmy bida tel. 012-267-40-17 503-164-782

Joanna

22:28:35 30-04-2010 ip:91.123.170.151

proszę o opinie na temat pensjonatu best w karwii.

Anja

15:42:04 01-03-2010 ip:89.75.177.44

 

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 11; czwartek, 25 kwiecień 2024r. 14:59:36; wygenerowano w: 9.3 ms