szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


14503 klik

37 odp

Panasz w Karwi - opinie
Strona 4 z 4 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]

bylismy dwa lata temu i w zeszlym roku takze w pensjonacie panasz. bardzo blisko do plazy i wszelkich restauracji, typu smazalnie, pizzerie, itd. wyjechalismy z 3-ka dzieci. mieszkalismy na pierwszym pietrze, plac zabaw jest cudowny, mnoswto zabawek w dobrym stanie! plac zabaw jest bezpieczny, bardziej od miejskiego! wyposazenie pokoi bylo wystarczajaco, mielismy wszystko co potrzebowalismy , nawet podgrzewacz do butelki i chodzik dostalismy do pokoju! wlascicielka miala duzo pracy, mimo wszytko zawsze byla mila i uprzejma, nie rzadko rozmawialismy pod slynna "brzuska" na lawce. parking jest bezplatny. moge z calego serca polecic ten pensjonat panasz jest znakomitym wypoczynkiem dla rodziny z dziecmi!

Natalia, Warszawa

12:08:40 28-06-2013 ip:79.150.163.8

Witam. 13 sierpnia wróciliśmy z Karwi po 7 dniowym pierwszym pobycie w Pensjonacie "Panasz" oddalonym od morza o 150m w linii prostej. Mimo fatalnej pogody było bardzo fajnie, dzięki super wyposażeniu pensjonatu oraz fantastycznej atmosferze panującej w ośrodku za sprawą właścicielki (była przedszkolanka) i jej rodziny. Nasze dzieci (2,5 i 4,5 lat) spędzały dużo czasu na doskonale wyposażonej świetlicy oraz bezpiecznym placu zabaw na dziedzińcu. Pierwszy raz nie musieliśmy ich pilnować cały czas ze względu na zabezpieczenia. Zaplecze socjalne oraz pokoje doskonale wyposażone. Doba hotelowa kończy się o 10.00 i pierwszy raz nikt nas nie poganiał z pakowaniem się. Na pewno będziemy tam wracać w następnych latach, pomimo, że jesteśmy z Poznania i są bliższe lokalizacje nad morzem. Warto nadłożyć kilkadziesiąt kilometrów dla tej atmosfery i udanego wypoczynku nawet w niepogodę. P.S. Jeśli przeczytacie jakieś niepochlebne opinie to zapewne sprawka tzw. konkurencji po sąsiedzku. Takie "Polskie piekiełko".

Marek, Poznań

10:35:07 14-08-2011 ip:31.61.128.241

czytałam mało pochlebną opinie o tym pensjonacie. Czy naprawdę jest ok? nie mam jakiś przesadnych wymagań, byle by było czysto i bezpiecznie dla dzieci. Wybieram się na 4 tyg. Proszę o opinie, bo nie wiem czy rezerwować miejsce!

gosia z 2 dzieci

12:33:06 11-01-2011 ip:89.79.153.145

z rodziną w panaszu byliśmy pierwszy raz od 4-15lipca(pogoda w tym czasie była tropikalna:) w karwi zaś już trzeci raz i był to najfajniejszy pobyt bo i pogoda dopisała i kwatera najlepsza jaką do tej pory mieliśmy,duża świetlica wyposażona jak małe przedszkole w której zbierały się wieczorami wszystkie dzieci,duży plac zabaw piękne łazienki woda gorąca przez cały dzień.bardzo blisko do morza nie trzeba się było przeciskać przez tłum turystów.gospodyni przemiła- same plusy.na drugi rok na pewno jedziemy do panasza:)

Pozdrowienia z Lublina

21:29:46 26-07-2010 ip:89.167.32.39

Witam Cię Jeżdzę do tego pensjonatu od 6 lat.Najpierw z 1 dzieckiem , a od 3 lat z 2 dzieci.Pokoje sa śliczne,funkcjonalne,łazienki bardzo ładne.W zeszłym roku budynek uległ przebudowie i jest super.Jeśli jedzisz z dzieckiem to wiesz,że maly człowiek nie będzie się nudził.Swietlica i plac zabaw sa dobrze wyposażone.Co do pokoi to z poczatku mieszkaliśmy w mniejszych pokoikach,a póżniej braliśmy apartamenty.W każdym z nich były bardzo dobre warunki.Gdy urodziło nam się 2-gie dziecko jeżdziliśmy bez żadnego "oprzyrządowania',ponieważ właścicielka zapewnia wszystko co potrzebne-od wózka począwszy po łożeczka,kojce, nocniki ,wanienki itd.skończywszy.Do plaży jast bardzo bliziutko,są opodal pensjonatu swego rodzaju restauracje-jadłodajnie,w których jest pyszne , sprawdzone przezemnie nieraz jedzenie.Jedyny problem jest z parkowaniem samochodu.Parkuje sie jeden za drugim i warto za przednią szyba zostawić swój nr telefonu dla kontaktu z innymi wczasowiczmi,którzy chca pojechać na wycieczkę. Osobiście ja i moja rodzina baaaaaardzo lubimy tam jeżcić.Do właścicielki można się zwrócić z każdym problemem i prośbą-jest bardzo życzliwą osobą. Oczywiście w tym roku również się tam wybieramy- w drugiej połowie lipca - więc może się spotkamy. Pozdrawiam cieplutko......

Beata

09:33:42 11-05-2010 ip:89.231.111.101

Czesc, bylam tam juz kilka razy no i powiem ze z roku na rok bardziej sie staraja! W zeszlym roku dobudowali korytarz i jestem zachwycona! Przyjezdzam z dwojka dzieci i wiem ze moge je rano wypuscic,a oni pojda sie bawic na plac zabaw,czy swietlice. Na scianach sa piekne rysunki z postaciami z bajek i dzieci naprawde dobrze sie bawia. Maly problem jest z parkingiem,trzeba miedzy wczasowiczami sie konaktowac kiedy ktos zastawi samochod. Do plazy jest blisko!! Co wedlug mnie jest jeszcze wielkim plusem to ,to ze nie przyjumja zadnych zwierzat! 5 lat temu bylam z rodzina w Juracie i tam wlasciciel zezwalal na przechowywanie zwierzat,no i goscie pensjonatu nie wychodzil z psami na spacer tylko puszczali ja w ogrodzie. Moja corka bawila sie w piaskownicy,no i mozna sie domyslec co tam znalazla. Kiedy poinformowalam wlasciciela,powiedzial ze na plazy tez tak i nikt z tym nie ma problemu . Pod tym wzgledem Panasz jest super pensjonatem dla rodzin z dziecmi,polecam go kazdemu! Wrocimy tam jeszcze!; )) Jakbys miala jeszcze jakies pytania to pisz a ja postaram sie odpowiedziec na nie ;)

Anka_

14:42:56 28-02-2010 ip:81.219.57.223

Panasz w Karwi, jeśli był tam ktoś to bardzo proszę o opinię

Wczasowiczka

10:43:47 29-01-2010 ip:212.244.80.34

Strona 4 z 4 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 6; piątek, 26 kwiecień 2024r. 10:59:28; wygenerowano w: 17.1 ms