szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


15712 klik

25 odp

Kamena w Karwi
Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Byłam z rodziną w Kamenie od 24.06.2017 do 29.06.2017. Ośrodek piękny. Przy głównej ulicy Karwii przy wejściu na plażę. Do morza 40 m. Jedzenie przepyszne. Moc wyboru przy śniadaniu obiady duże, że nawet mój mąż lubiący duuużo..zjeść bez problemu się najadał. Pokoje czyste duże nowoczesne. Plac zabaw dla dzieci oraz bawialnia dla młodszej a dla starszej córki i męża stół do ping - ponga i piłkarzyki na wypadek deszczowej pogody. Właścicielka przemiła osobiście ucałowała nas przy wyjeździe. Starsza córka wręcz miała łzy w oczach ze musimy już wyjeżdżać. Karwia spokojna miejscowość w sam raz dla rodzin z dziećmi. Polecam. Na pewno tam wroóimy.

jowita kielce

09:45:47 15-07-2017 ip:79.191.107.228

W Kamenie spędziliśmy wakacje dwa lata pod rząd. Ośrodek składający się z dwóch budynków, mieszczący się praktycznie w centrum Karwii . Ogromną zaletą jest bliska odległość od plaży, otwierasz okno i słyszysz szum morza a za oknem (pokoje od strony ulicy) widok na piękne sosny. Pokoje czyste, zadbane, przestronne - dobrze wyposażone. Właściciele mili, życzliwi, pomocni - dbający o drobne szczegóły. Spędzając tam wakacje co roku, widać pojawiające się nowe drobiazgi w pokojach ( podkładki na stoły, poduszki na krzesła itp.). Dla dzieci w ogrodzie trampolina, huśtawki, plastikowa konstrukcja ze zjeżdżalnią oraz na poddaszu pokoje zabaw - przydatne w deszczowe dni. Trzeba przyznać , że strona internetowa wykonana bardzo rzetelnie - szczegółowo przedstawia poszczególne pomieszczenia - jadąc widzimy na co można liczyć na miejscu.

Agnieszka , Tuchów

09:40:43 12-10-2015 ip:46.186.109.143

W Kamenie spędziliśmy wakacje dwa lata pod rząd. Ośrodek składający się z dwóch budynków, mieszczący się praktycznie w centrum Karwii . Ogromną zaletą jest bliska odległość od plaży, otwierasz okno i słyszysz szum morza a za oknem (pokoje od strony ulicy) widok na piękne sosny. Pokoje czyste, zadbane, przestronne - dobrze wyposażone. Właściciele mili, życzliwi, pomocni - dbający o drobne szczegóły. Spędzając tam wakacje co roku, widać pojawiające się nowe drobiazgi w pokojach ( podkładki na stoły, poduszki na krzesła itp.). Dla dzieci w ogrodzie trampolina, huśtawki, plastikowa konstrukcja ze zjeżdżalnią oraz na poddaszu pokoje zabaw - przydatne w deszczowe dni. Trzeba przyznać , że strona internetowa wykonana bardzo rzetelnie - szczegółowo przedstawia poszczególne pomieszczenia - jadąc widzimy na co można liczyć na miejscu.

Agnieszka , Tuchów

09:40:01 12-10-2015 ip:46.186.109.143

W Karwi jest dużo miejscówek, więc jak nie Kamena to coś innego też się znajdzie karwia. com/wszystkie-noclegi.php

Gosia, Włocławek

00:15:29 30-05-2015 ip:178.235.217.82

Kamenę zdecydowanie polecam zarówno rodzinom z dziećmi jak i osobom starszym. Z urlopu w Karwi wróciliśmy bardzo zadowoleni i do Kameny na pewno wrócimy. Pokoje super, czysto i pyszne prawdziwie domowe jedzenie, a do tego bardzo blisko do plaży. Pozdrowienia dla miłych właścicieli i personelu...

Ewa i Waldek, Warszawa

20:41:51 26-08-2014 ip:83.25.226.160

Byłam w Kamenie w zeszłym roku/ mój wpis z Krakowa/. Wróciłam tutaj znowu. O czym to świadczy?:) Że bardzo polubiłam to miejsce, za standard, czystość i spokój.Nawet to co wg mnie było minusem w zeszłym roku, zostało kapitalnie przez Właścicieli usunięte.Zainwestowali w ośrodek, ale to inwestycja która im się zwróci. Byłam teraz 2 tygodnie, jak zwykle. Jak zwykle jestem zadowolona. Jestem osobą dojrzałą, szukającą spokoju. Znalazłam tutaj, jako alergik szukam czystego pokoju-znalazłam. Na czas pobytu mam swoje wymagania, znajduję je tutaj. Jedzenie w pobliskim, świetnym barze na ulicy Kolorowej-U rybaka, na miejscu w ośrodku kuchnia-zawsze coś sobie można podgrzać, jak się ma ochotę. Minus-coś trzeba dodać, by nie była to laurka.:) Gdzieś pod ręką, może w kuchni powinny być zapasowe woreczki na śmieci oraz papier. Trochę było mi głupio za tym latać :) Pozdrowienia dla Właścicieli!!

Bogna, Kraków

16:13:37 29-06-2014 ip:46.215.126.57

W Karwi bywam wtedy, kiedy tylko pozwoli mi na to czas. Jestem zauroczona tym magicznym miejscem. Można tutaj zrelaksować się w pełni obcując z przyrodą. Brzeg morski, woda, biały piasek, zachody i wschody słońca a nocą gwieździste niebo to dla tych, którzy potrzebują ukojenia niesamowite akumulatory pozytywnej energii. Można tutaj wędrować blisko wody wsłuchując się w szum fal i mewi krzyk lub lasem chroniąc się w zieleni od nadmiaru słońca. Teren jest niezwykle przyjazny dla tych, którzy chcą odbywać rowerowe wycieczki. Na amatorów kąpieli wodnych czeka zawsze czysta, lekko schłodzona woda a dla entuzjastów jodu sztormowe fale w wietrzne dni. Żeby poczuć to wszystko i zapamiętać należy wybrać właściwe miejsce na wypoczynek i ludzi, którzy przyjmą cię gościnnie. Tak jest niewątpliwie w Kamenie. Warunki o standardzie europejskim mogą zachwycić, czystość na pewno jest domeną tego miejsca, bardzo smaczne posiłki a gospodarze niezwykli. Miejsce to polecam zarówno tym wcześniej urodzonym i rodzinom z dziećmi. Sama byłam tutaj z córkami, kolejny raz z mamą i jej siostrą i zawsze wracam, bo tego pragnie moja dusza.

Giza

13:17:42 12-06-2014 ip:79.188.206.85

Wlasnie wrocilam z pobytu w Kamenie. Spedzilismy tam z rodzina pierwszy tydzien czerwca. Jestesmy bardzo zadowoleni i na miejscu zarezerwowalismy pobyt dla Tesciow w drugiej polowie sierpnia. Jest to miejsce zarowno dla dzieci, jak i doroslych. Sala zabaw dla dzieci jest naprawde genialna. Oprocz tego,jest tez sala kinowa z bajkami. Pokoje sa bardzo czyste, a lokalizacja samego obiektu jest najlepsza cecha Kameny. Plaza natomiast wyglada jak z katalogu. Polecam zarowno Kamene jak i Karwie jako miejscowosc do spokojnego wypoczynku.

Olga K., Warszawa

12:19:36 11-06-2014 ip:212.109.166.249

Byliśmy w Kamenie w tym roku w sierpniu. Pobyt oceniam zdecydowanie na plus. Pokój duży i czysty, dzieciaki miały się gdzie pobawić- ogromny plus to pokój zabaw- zbawienie w razie niepogody. Piękna plaża, do które z Kameny jest faktycznie bardzo blisko. Mieliśmy wykupione śniadania i obiady. Zważywszy na ceny posiłków w okolicznych knajpkach myślę że spokojnie mogliśmy jeść w Kamenie tylko śniadania. Co do jakości posiłów, uważam że śniadania były ok- duzy wybór wcale nie byle jakich produktów. No chyba ze ktos na sniadanie jada kawior:-) niech narzeka bo tego faktycznie nie podawano. Obiady nieco gorsze, zupy ok ale z drugim daniem róznie bywało, a schabowy rozbity do granic mozliwości. Wokól mnóstwo miejsc gdzie mozna zjeść smacznie i tanio, tuz przy Kamenie pyszne gofry. Generalnie polecam Kamenę i Karwię, bo to miejsce świetne dla rodzin z małymi dziećmi. Jeśli tylko budżet pozwoli to napewno tam wrócimy.

aga

14:14:19 19-09-2013 ip:81.6.187.69

Niedawno wróciliśmy z Kameny, pokoje bardzo ładne i czyste, właściciele sympatyczni, gorzej ze śniadaniami trochę mało miejsc na stołówce w stosunku do ilości osób w ośrodku i za mało dokładane do szwedzkiego stołu.

Paola

13:08:29 21-08-2013 ip:89.74.31.201

Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 0; sobota, 27 kwiecień 2024r. 01:37:14; wygenerowano w: 80.2 ms