szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 4 z 5 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]  5  Następna

Witam, właśnie wróciliśmy z Bryzy Morskiej w Jarosławcu. Byłam tam z mężem, wnusią i pieskiem ,Funią,. Zaznaczam, że już dużo takich miejsc zwiedziłam i właśnie tu czułam się najlepiej. Jesteśmy wszyscy zadowoleni z pobytu, jest to miejsce godne polecenia.. piękne zadbane domki, duża przestrzeń, blisko morze, pyszne jedzenie i obsługa miła zawsze uśmiechnięta, chce się żyć w takich miejscach.

Maria z Płocka

11:16:45 23-08-2013 ip:176.97.81.1

witam. ja bylam w zeszlym roku z polecenia i jestem baaardzo zadowolona. domki zadbane i ladnie wyposazone, duzo zieleni i wolnej przestrzeni, miejsce na grila, place zabaw dla dzieci, naprawde osrodek godny polecenia,dla rodzin z dziecmi jak rozniez grup znajomych. na jedzenie na stolowce rowniez nie mozna narzekac. a co do wlasciceli to naprawde bardzo mili i tolerancyjni. jak dla mnie osrodek godny polecenia!!!

Ania, Poznań

12:07:14 21-08-2013 ip:82.15.83.165

Pewnie jakieś buraki w skarpetach i sandałach piszą negatywne opinie... Ja jeżdzę tam ze znajomymi od dwóch lat, bo mają oni naprawdę bardzo fajne drewaniane domki z tarasami, bardzo w środku nowoczesne, czyste. Grillować można x razy dziennie, stołówka jest jak się znudzi kiełbaska, boisko jest, ogniska są, dyskoteki są, plac zabaw dla pociech jest. Nikt sobie w okna nie patrzy, każdy domek ma swoje miejsce przed tarasem. Tylko zamówić sobie pogodę i ekstra wakacje. Wiadomo, jak ktoś oczekuje apartamentów 4* z basenem i spa, to nie jest miejsce dla niego. Jak na domki - polecam naprawdę :)

Dagmara, Szczecin

09:31:48 21-08-2013 ip:82.34.244.114

Witam, my z polecenia oczywiscie pojechalismy tam pierwszy raz w zeszlym roku i chociaz pogoda nas nie rozpieszczala to musze powiedziec, ze bylo calkiem milo. Dzieci mialy do dyspozycji plac zabaw, gralismy w kosza na boisku, pieklismy kielbaski na ognisku..., a do morza jest rzut beretem, bo osrodek lezy w pierwszej lini i zejscie jest tuz obok. Chociaz taka piekna plaza do opalania jest kawalek dalej jakies 7 minut drogi. Korzystalismy rowniez ze stolowki i jedzenie bylo bardzo przyzwoite. Dodam tylko , iz w tym roku wybralismy sie juz wieksza ekipa z przyjaciolmi na domki z bali de luxe i musze przyznac, ze to byl strzal w 10tke. Bardzo dobrze wyposażone domki, urzadzone z gustem, ciekawie ustawione, duzo slonca na tarsach, duzo miejsca na grilla, dosyc intymnie, nie przeszkadza sie innym. I chociaz w domkach sa aneksy kuchenne to stolowalismy sie na miejscu za nieduze pieniadze. Obiadki pychota i stolowka czysciutka, a obsluga usmiechnieta i sympatyczna

Pola1993

00:58:08 21-08-2013 ip:193.239.124.111

Byłem w tym roku w ośrodku bardzo mi się podobało, stołówka pi ękna jedzenie smaczne, obsługa miła i życzliwa na każda prośbę reakcja. Dużo zieleni odpoczęłem wraz z rodziną- serdecznie polecam ten ośrodek. Co do wpisów negatywnych nie zgodzę się. pozdrawiam Waldek

Waldek

11:39:43 18-08-2013 ip:217.212.230.241

Totalna klapa, nigdy więcej! Jakaś masakra! obsługa beznadziejna, brudno, śmieci latają po całym terenie, łazienki bardzo brudne, pościel... - jakby ktoś w niej już wcześniej spał... i te wszędzie towarzyszące wszystkim papierosy... nigdy więcej tam nie pojadę...

grucha

08:30:46 16-08-2013 ip:46.170.90.133

witam, właśnie wróciliśmy z wakacji z bryzy morskiej i jesteśmy bardzo zadowoleni ! ogrodzona duża przestrzeń idealnie dla rodzin z dziećmi , dużo zadbanej zieleni , miła obsługa i atmosfera polecam!!!

Anna Jaworniak

13:00:08 06-08-2013 ip:31.61.140.33

hellllllllllooooooo oooołłłłłłłłłłł był ktoś tammmmm mmmmm

lala

14:38:37 05-06-2013 ip:89.174.54.82

Był ktoś może w Bryzie Morskiej w Jarosławcu??? Proszę o opinie.

tomasz

09:59:36 02-06-2013 ip:91.231.25.180

dlaczego nic nie można znaleść ,dziwne i nie spotykane zawsze coś ktoś pisze

rampam

11:48:14 04-05-2013 ip:87.207.139.146

Strona 4 z 5 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]  5  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 70; piątek, 29 marzec 2024r. 14:12:32; wygenerowano w: 26.6 ms